1

Ferran!!! ❤❤❤❤❤

1

Ale piłeczka pieknie wróciła prosto pod nóżki Zielińskiego, nawet nie byłem zdziwiony. Juz się przyzwyczaiłem do tego, że jak Mats obroni to piłeczka się idealnie do pustej ustawi.

0

Poratuje ktos linkiem do meczu?

1

@Azacca Bardziej bym powiedział grunt, ze nie Gil Manzano.

0

@wyrek No jak klub nie moglby utrzymać limitu to niestety musial odejść. Jedyną opcją, zeby zostal bylo podpisanie CVC co wiązało się z zadłużeniem klubu na kilkadziesiąt lat.

2

K*rwa łamie mi serce widok smutnego Messiego w P$G, on tam kompletnie nie pasuje. Zobaczcie i porównajcie sobie reakcje Messiego po zwycięskim golu P$G z realem, a bramka Pique z Sevillą. Tu w Barcelonie jest jego dom i nigdy nie powinien stad odchodzic tylko zakończyć tu karierę.

0

@tbas Ale o co ci chodzi przeciez mają rację, sędzia ewidentnie zabronił wychodzić realowi na połowę przeciwnika i oddawać celne strzały. Mecz powinien zostać powtórzony gdyby nie sędzia to potężny real by wygral.

1

Nie no, ale Veratti zagral wczoraj jak profesor. Jak dla mnie jest obecnie jednym z najlepszych pomocników. Ajjj szkoda, że bodajże w 2017r. Do nas nie trafil.

0

@Maciek069 I właśnie to chciałbym zobaczyć, hala dzieci placzace i wyzywajace żółwia zakładającego koszulkę Barcy xd

0

@OsamaDembele Napisalem przeciez, że praktycznie nie ma na to szans, tylko chciałbym zobaczyć po prostu miny białych jakby tak się stało.

0

@Kwiatek67 Nikt tego nie mogl przewidzieć, na tamten moment Dembele byl o wiele lepszy wyborem, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

5

Czujecie taki plot twist, ze Mbappe jednak przechodzi do Barcy, przecież biali to by się posrali hehe. Oczywiście szanse na to są bliskie zeru, ale chciałbym to zobaczyć.

23

real wyszedl wczoraj w lekko zmodyfikowanych strojach, białe koszulki i brązowe spodenki xd

0

Ciekawe czy teraz tez na każdym kroku będzie artykul, ze real nie oddal żadnego celnego strzału, tak jak to było w przypadku Barcelony.

1

@PatrychoO zlota pilka

4

@FCBurnley Skąd się biorą idioci musisz zapytać swoich rodziców ;)

15

A czy kibice Espanyolu przeprosili za wyzywanie Barcelony przez cały mecz, bo nie wydaje mi się.

0

Mysle, ze Haland marzy o tym, żeby tam pójść.

16

Auba jak tam raz pofrunał to ja nie mam pytan.

0

@MrPGG Ronald Araújo jest praktycznie wykluczony z kadry na mecz z Napoli. [Javi Miguel] (2️⃣). Via: Barcainfo

4

Araujo jest jednym wielkim kozakiem i na boisku i poza nim to jak broni kolegów. Mam nadzieję, że podpisze kontrakt na długie lata i na pewno zostanie kapitanem w przyszłości.

0

@Elvisek Masz racje, sądzę, że gralibyśmy w 10 o wiele dłużej.

0

@Joe_Pesci I przede wszystkim dla Araujo, bo po jego zejsciu nasza obrona się sypła.

3

Ale ten Adaś na prawym skrzydle ma luz i technikę to ja nie mam pytan. DZIK!

0

Widzę, że zaczyna się naciskanie na arbitra, nie zdziwiłbym się gdyby dzisiaj poszły jakieś wałki na korzyść Espanyolu. Nie chce juz nawet mowic o tym, że gdyby takie słowa o arbitrze padły z ust kogoś związanego z Barcelona to odrazu mozna byłoby się spodziewać jakiejś kary.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiadomo juz ile Felipe z Atletico dostal zawieszenia za tego kopniaka?

1

@Emhyr W przyszłości jak najbardziej mamy szansę na jego kupno, gdyż w jakimś w wywiadzie wspominał, że jako dziecko zawsze chcial grac w Barcelonie i nic pod tym względem sie nie zmieniło. Wpiszcie sobie Wirtz Barcelona w wujku google. Problemem jedynie mogą być pieniążki.

0

Co byście powiedzieli na takiego Lisandro Martineza obok Araujo? Czy moze macie juz dość zawodnikow Ajaxu?

0

W tej edycji ligi mistrzów z racji, że odpadła ukochana Barca trzymam juz jedynie kciuki, żeby Leo zdobył parę brameczek i przyczynił się tym do wyeliminowania prześcieradeł, a co później to już mam wywalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?