BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Lubie sobie tam czasem wejść i się pośmiać z tego co oni tam wypisują. Naprawdę fajna zabawa polecam :)
61
Na kafejce znowu bol dupy, ze cieszymy się ze zwycięstwa. Oni maja nieywobrazalny kompleks Barcelony. Jeszcze po takim meczu pojawiają się komentarze, ze sędzia pomógł Barcelonie xdddddd dyktując 3 karne przeciwko nim.
3
3 karne przeciwko nam a i tak wygrywamy. Barca jesteś wielka! ❤
16
Na notatniku taki ból dupsko, ze az strona nien wytrzymała. Nie wiem na kogo oni zwalą, że Barca to wygrała po tym jak sędzia podyktował 3 karne dla Levante. Luuuk jest królem!!!!
1
Luuuuk zamyka mordy wszystkim hejterom
3
Hahahhahahahabahhabaa luuuuuukk
0
Nie no sędziowie pomagają Barcelonie ewidentnie. Podyktowali przeciwko nim 3 karne w jednym meczu.
1
Jedni dostają 3 karne do strzelania inni 3 karne do bronienia i jak tu wygrać lige?
1
Ale zmiany Gavi i Pedri co za diamenty!!!!
0
Tak jest brawo ter stegen!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no bez jaj gosc by nawet nie doszedł do piłki.
5
@Kapitan hawk Bo oni nie mają mentalu zwycięzcy.
1
@Gavinho Dwie wiadomości wyżej masz. U @Kondziubarca masz przyklady i gdzie to można znaleźć.
35
ronaldo zwykly cham i burak rozwala dziecku telefon. Fanboye penaldo: przeciez nic się nie stało albo to dlatego, że jest ambitny. Wyobraźcie sobie, że to by zrobil Messi prezciez by go k*rwa zabili za takie zachowanie, ale przecież ronaldo ma mental zwycięzcy.
1
Wielki wychowanek, a jak klub byl w fatalnej sytuacji to nie chcial obniżyć wynagrodzenia. Można mu grzecznie podziękować. Nie może być tak, ze zawodnik nie daje nic na boisku, ale chcą zeby zostal bo jest wychowankiem.
0
Mam pytanie czy kartki się kasują od półfinału czy dalej Pique, Alba itd. będą zagrozeni?
0
Ale pograli, brawo!!
0
Na kafejce juz Barcelona jest najsłabszą druzyna na świecie, bo nie wygrywają na bądź co bądź ciężkim terenie z świetnymi kibicami. Podobno jeszcze przekupilismy sędziego hahahah. Wcale sekundę przed tym jak Busi czysto wygarnal piłkę nie bylo nakładki na Ferranie.
32
Ku*wa to sędziowanie to poziom la ligi masakra, poniżej krytyki.
2
Karius, Ulreich, Donnaruma, Mendy kto nastepny podaruje brameczke benzemie jak myślicie?
1
Co myślicie o wypozyczeniu Nico do jakiegoś klubu Laligi albo Premier League? Jak dla mnie potrzebuje więcej minut. Już w tym sezonie nie dostaje ich za wiele, a w przyszłym sezonie będzie dodatkowo Kessie.
3
@Lionel_Messi10 Diamenty z Katalonii :)
0
City 1:0!! Foden to jest Pan pilkarz.
21
Najlepszy srodkowy obronca na świecie zostaje w Barcelonie. Dziękuję Araujo, nasz przyszly kapitanie. Here we go!❤
0
Przyjaciel rodziny Halanda tez chyba walczy o prowizje dla siebie za ten transfer xd
3
Ramon Planes sprowadzając tych zawodnikow na długo pozostanie w pamięci kibiców. Dwa złote strzały Pedri i Araujo. Klasa panie Ramon!
0
Dobra na kafejce wszystko wyjaśnili to nie Barcelona jest dobra tylko ich rywale są slabi xdddddd Czyli nie mamy się z czego cieszyć niestety. Ale to jest piękne jak po takim fatalnym początku wróciliśmy i mamy strate 9 punktów (jezeli wygramy z Rayo), a biali już posrani, że Barca ich jeszcze dogoni.
0
@Pampek1994 A o karnym na Aubie cos wspomnieli?
3
Dembele nie bądź glupi tylko podpisuj kontrakt (oczywiście na warunkach klubu). Nigdzie nie będzie ci lepiej niż w słonecznej katalonii.