0

Jak myślicie Barca ma jakieś szanse z tridente realu w przyszłym sezonie w postaci Mbappe, Halanda i Viniciusa? A no tak zapomniałem xdd. Szkoda bo tebas w lutym zapewniał, że real będzie miał i Mappe i Halanda xd

10

Polubiłem tego Mbappe, upokorzył real i pereza. Brawo mbappe zapakował dublecik przed odejściem do realu a nie czekaj przedłużył kontrakt xddddd. real się pieknie ośmieszył na caly swiat.

1

Bol białych i do tego pozwy tebasa, cudowne, a tacy byli pewnie. Brawo Mbappe, zrobil ich bez mydła!!!

5

Buahahahahhahahah i mamy oficjalke żołwika. real na czele z perezem wyrolowani, coś pięknego. Słyszycie to, tak to pękające dupy w madrycie. Xddddddddd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Wystarczy wejść na kafejke i zobaczysz na własne oczy.

14

Ale na kafejce jadu na Mbappe i teraz nagle Rodrygo o wiele lepszy, ze ten Mbappe wogole nie jest potrzebny. Piękne nie wierzyłem, że tak się na nich żółw wysra, ale po mistrzowsku ich załatwił. Tak byli pewni, teraz nabiorą trochę pokory.

3

@xparix Przeciez on publiczne przyznal, ze jest kibicem realu więc co się dziwić.

0

Przeciez prezes realu Javier Tebas powiedzial, ze Barcelona nie ma pieniędzy na Lewego to kto w takim razie klamie?

4

Każdy transfer niesie za sobą ryzyko i jest to wyjście ze strefy komfortu. Wierze, ze gdyby doszło do tego transferu Lewy poradzilby sobie znakomicie.

21

@pluszek Rozumiem, ze oceniasz go po zaledwie 3 czy 4 miesiącach i to jeszcze po kontuzji nogi. Możesz nie widzieć, ale Modric w 2012 został wybrany najgorszym transferem, a jak gra dzisiaj.

11

Militao??? Xddd. Pique i Araujo byli tak gdzies 100 razy lepsi

3

Brawko Nottingham!!

0

Przeciez to było wiadome przed meczem, ze będzie 0-0. Oba zespoły potrzebowały punktu do swoich celów i tyle.

40

Należy mu się pozegnalny sezon w Barcelonie, za to co zrobił dla tego klubu. Uważam, że nigdy nie będzie już takiego zawodnika na świecie. On nie jest człowiekiem, a kosmita. Jak się patrzyło na jego gre wydawało się to takie banalne. On sam zdobył więcej piłek niz nie jedna cala reprezentacja.

0

@Emhyr Po prostu brakowało mu takich piłek i porozumienia z Dembele.

1

Dembele jest kotem!!!

9

Nie wiem jak wy, ale ja juz nie mogę doczekać się 75 minuty i wejścia Fatiego. Jego gre oglada się po prostu wspaniale.

34

Podkreślić trzeba też bardzo dobry wystep Neto. Ta instynktowna obrona strzału z bliska cos pięknego. Na miejscu Xaviego dałbym mu się wykazać w tych ostatnich meczach, a jeżeli nie będą go chcieli zostawić i dobrze się zaprezentuje to ktoś się po niego zgłosi.

59

Oj zapłaczemy po Albie i to bardzo mocno. Jeden z najlepszych lewych obrońców w historii Barcelony i na świecie. Drugiego takiego ze świecą szukać.

1

Gooooooolazo!!!!

10

To jest niewiarygodne. Zloty chłopiec FATI!!!!!❤❤❤

3

@_catalan Różnica jest taka, że jak real gra słabo w danym dniu to rywal strzela 1 góra 2 gole i mnostwo niewykorzystanych sytuacji, a gdy Barca ma słaby dzien to rywal strzela z każdej akcji i kończy się 3,4 albo 5 do 0.

10

Sędziowie przed wyjściem na mecz chyba dostają zakaz pokazywania kartek Casemiro. To jest kompromitacja, ze on jeszcze kartki nie dostał.

3

Wie ktoś może czemu wczoraj Liverpool i Villareal nie zrobili szpaleru realowi przeciez wygral lige mistrzów? Xd

3

Liverpool flashbacki z Camp Nou.

23

Memphis walczy o kontrakt. Bajeczne zawody rozgrywa dzisiaj holender.

0

@Fake69 Zinchenko zagral w mojej opinii bardzo dobry mecz, więc Guardiola moze mieć bol glowy na kogo postawić.

5

Gdyby tam grala Barcelona to City strzeliło by bramkę z każdej akcji. Niestety Barca nie ma tyle farta.

59

Niewiarygodny klub. Rozumiem jeden, dwa kilka meczy z fartem, ale w madrycie to cale 90 minut i każdy mecz po kolei to jest jakiś niewyobrażalny fart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?