BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Eto'o9 R10 My chcemy wygrywać trofea czy ogrywać mlodych? Chodzi mi tu bardziej o Torre, bo Gavi juz prezentuje bardzo wysoki poziom. Silva to jeden z najlepszych pomocników na świecie i zamiana z De jonga na Bernardo byłaby dla nas kapitalna.
0
@Cule1234 Jezeli nie odejdzie De jong to nie ma szans na ten transfer.
0
Xddddddd chlop w minute strzelił gola i dostal czerwoną kartkę. This is ekstraklasa
0
Nie no w przyjscie Bernardo Silvy juz nie uwierzę.
3
@Vhaeraun Mysle, ze największe problemem była jego pensja, a przy nowych zasadach w Barcelonie maks 10 mln netto nie było na to szans.
30
Kupujemy sprawdzonego obronce w lalidze z bardzo mocnej druzyny, ktora straciła najmniej goli w lidze (30) ponizej jego wartości. Gdzie Chelsea juz rok temu go chciala, a my sprzątnęlismy im go sprzed nosa. Jak dla mnie swietny transfer, do tego jak na obronce to jest "dzieciakiem", bo ma dopiero 23 lata.
1
Żul kundel mamy go! Mam nadzieję, że z Araujo stworzą mur nie do przejścia.
0
@Patryczek1426 ktos pytal?
1
#Koundeisblue xdd
6
Jijantes!Jijantes!Jijantes!Jijantes!Jijantes!
Romero TOP! a nie jakis przereklamowany dobijający do pustej Romano!!
3
Lewy się buntuje bo chce wymusić transfer
3
Jak to tak dalej będzie wyglądać to Pan Araujo będzie musiał na dłużej zagościć na prawej obronie, bo jego koledzy tam sobie nie radzą.
0
Co jest, to ten Dembele??????
4
Caly Dembele nigdy nie wiesz co się po nim spodziewać. Piekny rajd!
0
Roberto nie moze grac na prawej obronie, Nico o wiele lepiej wygląda na pozycji Busquetsa, a nie jak gra wyżej. Auba nie radzi sobie na skrzydle.
0
Tercet z bvb w ataku dzisiaj ciekawie.
0
@ini_barca Chodzi mi o tego typu ludzi. Podam ci przykład takiego delikwenta i ocen sam czy on się zna na naszych finansach. Pozdrawiam ;)
0
@Zoker Dokładne liczby i wszystko od środka w klubie zna jedynie zarząd, a nie jakis maciuś z facebooka.
0
@Zoker Nie mam żadnego dlatego się na ten temat nie wypowiadam ;)
9
Moje nowe hobby to oglądanie komentarzy ludzi nie mających kompletnie wiedzy na temat finansow Barcy i z bólem dupska, ze Barca kupuje zawodnikow. Polecam wam idzie się naprawdę pośmiać xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Szkoda jedynie Azpilicuety, bo nasza prawa obrona wygląda przeciętnie. Araujo zagral kapitalny mecz, ale to jest srodkowy obronca, a nie prawy.
3
Pod różnymi postami o transferach Barcy można się o wiele więcej dowiedzieć o naszych finansach niz od zarządu Barcelony. Niesamowita sprawa xdd
4
Problem jest taki, że Barcelona nie będzie grała na Camp Nou w przyszłym sezonie. Ale pozegnalny sezon Messiemu się należy jak najbardziej!
4
@bartas97 Nie ma co się bać, oni przeciez nigdy z nami nie graja na 100%.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
Tak mi mow Robert!
10
Ja cały czas nie mogę w to uwierzyć, że Lewy jest w Barcelonie. Za każdym razem jak go widze w naszych barwach, czuje niesamowitą dume. Tylko ta 12 mi strasznie nie pasuje, dawac Robercikowi 9!
2
@Nazija juz mają wszystko ustalone, ale muszą czekać az skończy 18 lat to podpiszą, bo przed pełnoletnoscią zawodnik nie może podpisać długiego kontraktu.
3
Araujo vs Rudiger starcie dzików