4

Romero potkręca, a coś czuje, ze nic z tego nie wyjdzie i będzie rozczarowanie.

1

14 mln za Aube smiech na sali. Sprzedaż w Barcelonie jak byla fatalna tak nic się w tej kwestii nie zmieniło.

10

To jak horrendalne sumy zarabiaja w tym klubie 33 letni Alba, 34 letni Busquets i 35 letni Pique jest wręcz niewiarygodne. Są legendami tego klubu, z pewnością tego nikt im nie zabierze, ale pewnie nie tylko ja czekam aż odejdą z tego klubu i lista plac się unormuje. Jeszcze zostanie De jong.

0

Co się dzieje w tym klubie to ja juz nie nadążam!

0

@VeB10Ronnie Na transfermarkt jest niecałe 5 mln.

17

Magłaja kosztowal 85 mln, Fofana 85 mln, Van Dijk 85 mln, Araujo 5 mln miłego dnia :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

51

Ter stegen kapitalnie zaczyna sezon, Kounde bardzo dobrze poradzil sobie na po i na śo. Araujo pokazuje, że jest klasowym srodkowym obroncą, Eric totalny szef od początku sezonu. Fajnie, że Balde łapie minuty i wygląda coraz lepiej, Gavi tez dzisiaj swietny. Pedri do bardzo dobrej gry doklada liczby. Dembele i Rapha fantastyczne asysty i gra. No i Robercik TOP!

2

Dawac ten nowy kontrakt dla Gaviego, bo chce naszego pitbula zobaczyć w koszulce z numerem 6!

0

Nasz napad wygląda kosmicznie!

4

"Szybciej z tą lodziarnią" bo chce zobaczyć duecik Araujo - Kounde!

0

@Vebrol transfer kwestią godzin.

0

@Bogan A o kogo jeszcze?

7

Powodzenia Big Sam oby się odbudował i za rok może uda się go sprzedać. Szkoda, ze jego kariera się tak potoczyła.

0

No i koniec challengu :(

4

@TheMazixX Jeden z najlepszych obecnie środkowych pomocników nie jest nam potrzebny, niezły zart XD

1

@AllBundy Sorki zapomniałem wypadl mi z głowy :(

2

Ter Stegen (Peña)
Foyth (Roberto)
Araujo (Christensen)
Kounde (Garcia)
Alba (Balde)
Busquets (Pjanic)
Bernardo (Gavi, Kessie)
Pedri (De jong)
Raphinha (Dembele)
Lewy (Depay)
Fati (Ferran)
Plus mlodzi Abde i Torre

No nie powiecie mi, ze ten zespół nie wygląda fantastycznie i nie moze walczyć o wszystkie trofea. Trzymam kciuki, ze uda się kupic tego Foytha i Bernardo!

54

Skoro zarejestrowanie Kounde nie jest już zależne od odejścia Auby to wyciągnąć od Chelsea jak najwięcej się da. Teraz to my jesteśmy w lepszej pozycji negocjacyjnej. Jeżeli potrafią wydać kupę kasy na jakiegoś Gordona albo juniora bez minut w seniorskiej piłce to 30 mln spokojnie mogą dać za świetnego Gabonczyka!

2

Mamy Kounde tak jest!! La liga, a bardziej Tebas to dno i dwa kilometry mułu.

0

@tristan87 Jakbym był Xavim to przed meczem pokazałbym zawodnikom takie komentarze to gryzli by trawę i zostawili serducho, zeby udowodnić takim delikwentom i zamknąć i mord..

0

#calmalarambla wyjdziemy z grupy mowie wam. Ja w nich wierze, prawdziwi kibice tez. Nie ważne z kim gramy to gramy o 3 punkty i nie ma innej możliwości. W piłce wszystko jest możliwe. Visca Barca!!

0

@Survier Nie potrzebujemy transferów moze poza Po, ale ta druzyna potrzebuje czasu, zeby się rozumieć bez słów na boisku i mieć wypracowane automatyzmy. Na tem moment jestesmy w fazie budowy, a Bayern jest poukładanym klubem. My dopiero wychodzimy z ogromnego kryzysu sportowego, finansowego i instytucjalnego. Co nie zmienia, ze nie możemy z nimi wygrać. Ja wierzę!

5

@Adi123456789 Pressing musi zalozyc cala druzyna, a nie jeden zawodnik. Bramka na 2:2 idealny przykład moich słów.

1

@Sulimo Tez mi strasznie przypomina Daviesa. Szczególnie w tych rajdach.

1

Ja wiem, ze to bylo spotkanie charytatywne, ale w dwóch pierwszych meczach tez byl ten problem. Mianowicie szwankuje trochę zakładanie wysokiego pressingu, często jestesmy spoznieni i rywale wychodzą z tego bardzo łatwo i mają później przewagę w ataku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Darkin okej, dzięki wielkie :)

0

@Culer_1906 Tylko obawiam się ceny, jest koncowka okienka i City zażąda kupę pieniędzy bo nie będzie miało czasu na znalezienie zmiennika.

0

@Borry A liczy się doliczony czas gry czy nie wiesz może?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?