BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
36
Wincyj bezsensownych turniejów zeby uefa mafia miała więcej kasy..
0
@jutroIV Depay i Kounde.
9
Kolejny z kontuzją no ja jeb........ pierdolon
.... uefa
0
Więcej nikomu niepotrzebnych turniejów typu liga narodów.. Wiadomo co z Kounde?
5
Łykajcie wszystko jak pelikany dalej. Myślę, że punkt 5 zaważył na niepodpisaniu nowej umowy xd. Gosc śpi na forsie i nie stać go na prywatny lot. Ludzie nie wierzcie we wszystko co piszą media. Przypominam, że zaczęła się przerwa reprezentacyjna i do tego napisał to Madrycki dziennik a to wiele mowi. Oby Leo wrócił za rok i pozamykał buzki hejterom ;)
1
@Tasde Stary on za takie coś dostanie El clasico zobaczysz.
1
Zolta kartka powinna być, ale dla Ceballosa za żałosną symulke xd
3
Theo Hernandez jest kozakiem!
1
Pod nóżki spadnie jak zawsze
4
MESSI!!!!!!!!!!
1
Ronaldo 1 gol w lidze europy, Messi - 0 Fakty.
2
Co za gol Halanda WOW!
1
@matirix20 Nie sądzę, że wskoczy na jego poziom, choć bardzo bym tego chcial.
1
Ale Davies to jest Pan pilkarz. Zobaczyć go kiedyś w naszej koszulce to byłoby cos pięknego.
2
@antymadridista100 Racja Xavi powinien wejsc na boisko i strzelić gola, a tego nie zrobil.
2
Wogole Raphinha wczoraj debiutował w lidze mistrzow i to z takim rywalem. Trochę stres u niego bylo widać, ale powinien zakończyć mecz z golem na koncie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM Od tego sezonu jest nowy przepis nie gwizdamy karnych Barcelonie. Nie słyszałeś o nim?
32
Dobra czas to powiedzieć XaviOUT. A tak na poważnie bardzo dobry mecz czuje ogromny niedosyt, zabrakło przede wszystkim skuteczności, ale też trochę szczęścia. Brawa dla druzyny za walke i powtórze bardzo dobry mecz. Z tej mąki będzie chleb. Nie zapominajcie, że dalej jesteśmy w fazę budowy druzyny, brakuje tych automatyzmow. W takich meczach z takimi drużynami trzeba być do bólu skutecznym. Na zawsze z Barcą!
0
Nie no nie mogę przeboleć tego meczu...
0
Jak to jest ze real odda jeden strzal i to jakiś kasztan i wpadnie, a my mamy mnostwo setek i tego nie strzelamy jestem tak wku..
15
Jak sie tylu setek nie strzela to tak się później kończy.
0
@Arnold1234 Sędzia
5
Gavi 18 lat Pedri 19 lat, a w takim meczu na szczycie graja bez kompleksow.
8
Swietne widowisko do oglądania. Zastanawiam się po co ten var skoro jest ewidentny karny i go nie gwizdają.
6
Ale jest stresik. Do boju Barca!!
0
Chyba uraz Garcii z Sevillą okazal się powazniejszy, bo jak wytłumaczyć, że nie gra od pierwszej minuty.
1
Wow! Co za golazo!
0
Komentarz usunięty