0

Komentarz usunięty przez użytkownika

36

Wincyj bezsensownych turniejów zeby uefa mafia miała więcej kasy..

0

@jutroIV Depay i Kounde.

9

Kolejny z kontuzją no ja jeb........ pierdolon
.... uefa

0

Więcej nikomu niepotrzebnych turniejów typu liga narodów.. Wiadomo co z Kounde?

5

Łykajcie wszystko jak pelikany dalej. Myślę, że punkt 5 zaważył na niepodpisaniu nowej umowy xd. Gosc śpi na forsie i nie stać go na prywatny lot. Ludzie nie wierzcie we wszystko co piszą media. Przypominam, że zaczęła się przerwa reprezentacyjna i do tego napisał to Madrycki dziennik a to wiele mowi. Oby Leo wrócił za rok i pozamykał buzki hejterom ;)

1

@Tasde Stary on za takie coś dostanie El clasico zobaczysz.

1

Zolta kartka powinna być, ale dla Ceballosa za żałosną symulke xd

3

Theo Hernandez jest kozakiem!

1

Pod nóżki spadnie jak zawsze

4

MESSI!!!!!!!!!!

1

Ronaldo 1 gol w lidze europy, Messi - 0 Fakty.

2

Co za gol Halanda WOW!

1

@matirix20 Nie sądzę, że wskoczy na jego poziom, choć bardzo bym tego chcial.

1

Ale Davies to jest Pan pilkarz. Zobaczyć go kiedyś w naszej koszulce to byłoby cos pięknego.

2

@antymadridista100 Racja Xavi powinien wejsc na boisko i strzelić gola, a tego nie zrobil.

2

Wogole Raphinha wczoraj debiutował w lidze mistrzow i to z takim rywalem. Trochę stres u niego bylo widać, ale powinien zakończyć mecz z golem na koncie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM Od tego sezonu jest nowy przepis nie gwizdamy karnych Barcelonie. Nie słyszałeś o nim?

32

Dobra czas to powiedzieć XaviOUT. A tak na poważnie bardzo dobry mecz czuje ogromny niedosyt, zabrakło przede wszystkim skuteczności, ale też trochę szczęścia. Brawa dla druzyny za walke i powtórze bardzo dobry mecz. Z tej mąki będzie chleb. Nie zapominajcie, że dalej jesteśmy w fazę budowy druzyny, brakuje tych automatyzmow. W takich meczach z takimi drużynami trzeba być do bólu skutecznym. Na zawsze z Barcą!

0

Nie no nie mogę przeboleć tego meczu...

0

Jak to jest ze real odda jeden strzal i to jakiś kasztan i wpadnie, a my mamy mnostwo setek i tego nie strzelamy jestem tak wku..

15

Jak sie tylu setek nie strzela to tak się później kończy.

0

@Arnold1234 Sędzia

5

Gavi 18 lat Pedri 19 lat, a w takim meczu na szczycie graja bez kompleksow.

8

Swietne widowisko do oglądania. Zastanawiam się po co ten var skoro jest ewidentny karny i go nie gwizdają.

6

Ale jest stresik. Do boju Barca!!

0

Chyba uraz Garcii z Sevillą okazal się powazniejszy, bo jak wytłumaczyć, że nie gra od pierwszej minuty.

1

Wow! Co za golazo!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?