BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu jest tabelka moja ocena, wytłumaczyłby mi ktoś jak można wystawiać takie oceny?
0
Ciekawe czy jutro uczeń przerośnie mistrza. Wiem, ze nie wiemy jak wyglądają poszczególni pilkarze na treningu, ale jaki sklad wystawilibyscie jutro?
1
Czekam na wieście mentala jak zawiśnie na 3 minuty xdd
0
@Zorrocule Tez bym tak chciał. Jeżeli chce odejść tylko za darmo to powinni zostawić go jako zmiennika. Jednak Depay odciążyłby tez limit na np. Po albo Lo.
44
@Zorrocule Lepiej zostawić tak jak Rakiticia i żeby za rok odszedł za darmo? Jest okazja to trzeba wykorzystać, to jest czysty zysk przyszedl za darmo odejdzie za ponad 20 mln. On ma juz 33 lata i kontrakt z rosnaca pensją.
4
Czemu w najlepszych nie ma podanego Ter Stegena, który wyjął 3 setki i trzymał nas przy życiu?
0
Wow 2 asysty i bramka Fati brawa
1
Lewandowski kocham cie❤❤❤
0
Piekna akcja wreszcie!!
0
Czemu zawsze musimy tracić takie kuriozalne gole!?
0
Gooooooooooool Lewy!!!
0
Szkoda, ze nie mamy kasy w limicie, bo po wypowiedziach Pepa widać, że Silva bardzo chce do nas dołączyć.
3
@Cule1234 Trudno to oni potrzebuje napastnika, my nie musimy się pozbywać Auby. Nie dadzą minimum 25 mln to do widzenia.
0
@Schoogs Ja wiem, ale nie rozumiesz jednego De jong się zaparł, że nie chce tam odchodzić i koniec kropka. Barca chciala go tam oddać z pocałowaniem ręki.
0
@Schoogs Przecież Utd chciało De jonga i Aube, a Barca chciala ich tam sprzedaż, ale oni nie wyrazili zgody na transfer
1
@Gaz Bardziej mi chodziło czy w każdym roku jest albo co ile lat :)
0
Co jaki czas jest ten 10-krotny ironman, bo przyznam się, że nigdy nie śledziłem?
6
Dziękujemy :)))))
2
@Cule1234 Jeżeli za gościa, który nie rozegrał ani jednej minuty w seniorskiej pilce płacą kupę kasy to powinniśmy od nich wciągnąć minimum 25 mln stałych. Nie musimy go sprzedawać, a Chelsea jest na przegranej pozycji bo pilnie potrzebuję napastnika.
0
@Sysia11 Kluby w Hiszpanii tez pewnie maja duzo kasy, ale blokuje ich limit na wynagrodzenia.
0
@Kgorecki2500 Dlatego ja bym zostawil Depaya, skoro chce odejść tylko za darmo to niech zostanie jako rezerwowy.
0
@mateusz1989VeB Niektórzy nie chcą sprzedaży 33-letniego zawodnika za 30 mln z rosnaca pensja.
3
@kuz @Vebrol @Martwy Panowie troszkę dystansu, piątek jest napijcie się coś, bo spieci jesteście. Napisze dużymi literami, bo może nie załapaliście to byl ŻART xd
7
Musze się wam pochwalić, że Wygralem tyle samo złotych piłek i ligi mistrzów co potężny Mbappe.
6
Jeżeli United placi za 30 letniego gościa 70 mln to za De jonga, który był ich pierwszym wyborem i projekt mial byc oparty na nim dali by pewnie z 90 mln albo i więcej. Szkoda, ze nie chcial odejść. Wapie, zeby to byl jego przełomowy sezon w Barcelonie, to był idealny moment, żeby go sprzedać za dobre pieniądze i za niego kupić Bernardo.
2
Ciekawe jak Atletico go posadzi na ławce caly sezon, zeby nie płacić i czy wtedy będziemy mieli tylu obrońców futbolu w internecie i będzie taka nagonka jak na Barcelone.
10
25mln za 33 letniego Aube swietny deal, choć wolałbym, żeby zostal to takich pieniędzy sie nie odrzuca. Jezeli Depay chce odejść tylko za darmo to w takim wypadku zostawiłbym go jako zmiennika.
1
Skoro Baca chce wyłożyć na Foytha 30 mln to nie lepiej juz w Pedro Porro zainwestować, co myślicie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
To jaki ten puchar wygralismy, bo już zapomnialem, a nikt w komentarzach nie wspomnial?