55

Widziałem, że Villareal nie może sprowadzić Cavaniego ze względu na ffp, a mieli z nim wszystko dogadane. Niezle tebas zabija tą ligę.

0

@Etosam No to super, że nie pokazuje mi się viaplay w tv :(

0

Jak mam wykupione canal+ to obejrze tam premier league czy tylko na viaplay??

19

Eleven, canal, Polsat sport premium teraz jeszcze viaplay doszła, nie da rady jeszcze więcej tych kanalow sportowych, bo przecież ludzie złotem sraja. Szkoda gadac :(((

8

Dani powinien zagrać połówke u nas i połówke u nich, zeby go fajnie pożegnać :)

0

La liga ponoć nie pozwala na zarejestrowanie zawodników, a w mediach o bardzo bliskim zakontraktowaniu Alonso. Coś mi tu śmierdzi, czyżby to była próba wywarcia presji na np. De Jongu. Z drugiej strony poinformował o tym sport, wiec niezbyt pewne zrodlo.

0

@liberos35 Dzięki :)

0

Może głupie pytanie, ale jeżeli posiadam pakiet canal+ na dekoderze to canal + plus online mam za darmo??

18

@Danny Gaucho Za rok na pierwszym miejscu ujrzymy pewnego argentynskiego magika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale mam ciary!!

0

Ale się jaram!! Witamy w Barcelonie Lewy!!!

0

Nie chce tego tak jak większość, ale po części to rozumiem. Alonso rozegrał mnostwo sezonów w PL, jest sprawdzony, a nie przyjdzie do nas żaden czolowy lewy obronca siedzieć na ławce gdy jest Alba. Balde nie może siedzieć praktycznie cały sezon na ławce, on musi grac i łapać doświadczenie, dlatego wypożyczenie dobrze mu zrobi.

0

@PatrykBarca Albo zorientował się w co się wpakowal z Lengletem i próbował to jakos odkrecic.

6

Szkoda, ze pan na T nie podziela zdania

52

Nieoficjalnie Chelsea chciala za Azpilicuete 10 mln euro w samych banknotach 500 euro, Barca nie chciała się na to zgodzić.

0

@Mns21 Trzy razy NIE!!!

0

Ahhhh... Szkoda strzępić ryja :(

0

80 mln euro minimum + jakies zmienne i jest ich. Sprzedaz poniżej tej kwoty będzie porażką.

0

Błagam tylko nie Alonso!!!

0

@kkbarca Oby to było tylko wypożyczenie bez opcji wykupu, a nie sprzedaż. Abde może się jeszcze rozwinąć.

7

@Criss18Barca Ronaldo jak wiemy lubi rozbijać telefony, gdyby to byl on to jeszcze zdeptalby ten telefon.

10

@tristan87 guwniara z paletkom

0

@ForcaBarca12 Mysle, ze Xavi na pewno wie.

0

Trzeba to powiedzieć jasno Lewy nie udźwignął 12 po legendzie.

1

Dembele co jest w gazie to nie mam pytan, Christensen wygląda znakomicie w tym presezonie. Szkoda, ze Lewus nic nie wpakował a mial szanse, spokojnie on po prostu zostawia bramki na lige ;)

7

Jak to przecież znawcy kibicujący innym klubom zapewniali, że Barca ich nie zarejestruje. Nie wiem jak wy, ale ja wierzę im a nie ludziom, którzy sie na tym znają.

1

Ajax vs Psv ale meczycho!

10

Dziękujemy szefie Laporta, ze uratowałeś ten klub ponownie ❤

5

@Encore Poczekaj az wróci kapitan rozpierducha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?