0

Piłeczka marzenie!

2

@TheNekro94 Niech smieszkuja zobaczymy kto się będzie śmiać jak Barca zgarnie jakieś trofeum. Wtedy juz im tak do śmiechu nie będzie.

1

@Survier 10% + 15% = 25% praw telewizyjnych (pierwsza dziwgnia rozbita na 2 części)
24,5% + 24,5% = 49% Barca Studios
(druga dziwgnia rozbita na 2 części)
Rozumiem, ze ktos nie sledzi na bieżąco, ale wystarczy zapytać, a nie pisać bzdury i łykać wszystko jak leci.
Pozdrawiam ;)

0

@Krystian1588 Depay (jak Auba odejdzie to powinien zostać), Ferran i Fati tez mogą tam zagrać.

1

@Pawel13sz Jak Pique obniży to jeszcze jeden zostanie do rejestracji, najprawdopodobniej Kounde.

1

@Krystian1588 Uwielbiam Aube, ale jeżeli dadzą 25 mln za 33 letniego zawodnika to Barca powinna zgodzić się "z pocałowałem ręki". Przypomnę, że przyszedł za darmo i jeszcze jego pensja będzie caly czas rosły.

1

@kuz ja mu wierze.

41

Nie wiedziałem, że Perez pali papierosy, bo ostatnio ronaldo zgasił jak peta.

0

@masq Kto wie czy w miedzyczasie tego nie załatwiali. Laporta lubi jak jest głośno o jednej sprawie wtedy po cichu na spokojnie załatwić co innego.

0

Wiadomo czy będą mogli odkupić te prawa czy na stale je sprzedali jak pierwsze 24.5%?? Z tego co kojarzę Barca Studios przynosiły straty zamiast zysków czy sie mylę?

1

Uważam, że Busquets jest najbardziej niedocenianym środkowym pomocnikiem defensywnym na świecie. Co o tym sądzicie?

1

@Mroziu Nie no powtórka to nie to samo.

16

Ile bym dał, zeby obejrzeć jeszcze jeden mecz MSN w prime. Niestety te czasu juz nie wrócą :(

3

Fajnie, że do nas trafił :) Powodzenia Jules!

0

Szkoda, bo są tak zdesperowani, ze pewnie ze 100 mln by dali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam pytanie czy Barcelona może nie zarejestrować Braithwaita do rozgrywek i tylko by trenował z drużyną? Czy jest to prawnie niemożliwe jeżeli ma kontrakt?

0

@masq Pozniej patrzysz na ławke, a tam jeszcze Gavi, Fati, Auba, Ferran Kessie. Nie zazdroszczę haha

0

@Zielony55 Wez pod uwagę, że Depay mial o wiele lepsze oferty kontraktowe rok temu, ale zdecydował się obniżyć wynagrodzenie i dołączyć do nas i pomoc nam w tym bardzo trudnym okresie. Teraz warto mu się odwdzięczyc i pójść mu na rękę.

0

Według moich obliczeń szansa, że Bernardo trafi do Barcelony wynosi 69%.

0

@Worny Bo jego marzeniem jest gra w Chelsea. Jak Barca upadnie za 2 lata to wszystkie nasze transfery idą do The blues, nie wiedziałeś o tym?

7

Ale wiecie, że Bernardo tu nie przyjdzie, wiecie to prawda?

0

@Cule1234 Auba musi zostać. Chyba, ze dadzą 30 mln w górę to wtedy inna gadka :)

1

@Pawel13sz #CalmaBernardo

0

@Emhyr Gdyby trenerem nie byl Pep to by nie pozwolil odchodzić zawodnikom i trzymałby ich na siłę ;)

7

Kwota transferu Bernardo Silvy ma wynosić około 50-55M euro. [@gerardromero] (1️⃣) via: barcainfo
Cooo przecież to jest kradzież!

7

@jq91 Nie wiem skąd wziąłeś 4 dźwignie. To są 2 dźwignie 25% praw tv i 49% barca studio rozbite na 2 części.

0

Nie wyobrażam sobie mediów społecznościowych jak Barcelona wygra lige mistrzów w tym sezonie. Przecież miliony tylkow na świecie by popękało. Ciekawe jaki byłby wtedy ich argument, zeby pośmiać się z Barcy.

4

Moim wymarzonym, ale niestety niedostępnym następcą Busiego byłby Rodri z City. Przekozak!

16

Kontrakt na dwa lata mu się po prostu należy. Piękne pożegnanie na Camp Nou i skandowanie jego imienia przez cały stadion. Mam nadzieję, że za rok wroci i będziemy mogli go jeszcze zobaczyć w koszulce blaugrany. Godnie go pożegnać tak jak na najlepszego piłkarza w historii przystało. Tu zawsze był, jest i będzie jego DOM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?