BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłeczka marzenie!
2
@TheNekro94 Niech smieszkuja zobaczymy kto się będzie śmiać jak Barca zgarnie jakieś trofeum. Wtedy juz im tak do śmiechu nie będzie.
1
@Survier 10% + 15% = 25% praw telewizyjnych (pierwsza dziwgnia rozbita na 2 części)
24,5% + 24,5% = 49% Barca Studios
(druga dziwgnia rozbita na 2 części)
Rozumiem, ze ktos nie sledzi na bieżąco, ale wystarczy zapytać, a nie pisać bzdury i łykać wszystko jak leci.
Pozdrawiam ;)
0
@Krystian1588 Depay (jak Auba odejdzie to powinien zostać), Ferran i Fati tez mogą tam zagrać.
1
@Pawel13sz Jak Pique obniży to jeszcze jeden zostanie do rejestracji, najprawdopodobniej Kounde.
1
@Krystian1588 Uwielbiam Aube, ale jeżeli dadzą 25 mln za 33 letniego zawodnika to Barca powinna zgodzić się "z pocałowałem ręki". Przypomnę, że przyszedł za darmo i jeszcze jego pensja będzie caly czas rosły.
1
@kuz ja mu wierze.
41
Nie wiedziałem, że Perez pali papierosy, bo ostatnio ronaldo zgasił jak peta.
0
@masq Kto wie czy w miedzyczasie tego nie załatwiali. Laporta lubi jak jest głośno o jednej sprawie wtedy po cichu na spokojnie załatwić co innego.
0
Wiadomo czy będą mogli odkupić te prawa czy na stale je sprzedali jak pierwsze 24.5%?? Z tego co kojarzę Barca Studios przynosiły straty zamiast zysków czy sie mylę?
1
Uważam, że Busquets jest najbardziej niedocenianym środkowym pomocnikiem defensywnym na świecie. Co o tym sądzicie?
1
@Mroziu Nie no powtórka to nie to samo.
16
Ile bym dał, zeby obejrzeć jeszcze jeden mecz MSN w prime. Niestety te czasu juz nie wrócą :(
3
Fajnie, że do nas trafił :) Powodzenia Jules!
0
Szkoda, bo są tak zdesperowani, ze pewnie ze 100 mln by dali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam pytanie czy Barcelona może nie zarejestrować Braithwaita do rozgrywek i tylko by trenował z drużyną? Czy jest to prawnie niemożliwe jeżeli ma kontrakt?
0
@masq Pozniej patrzysz na ławke, a tam jeszcze Gavi, Fati, Auba, Ferran Kessie. Nie zazdroszczę haha
0
@Zielony55 Wez pod uwagę, że Depay mial o wiele lepsze oferty kontraktowe rok temu, ale zdecydował się obniżyć wynagrodzenie i dołączyć do nas i pomoc nam w tym bardzo trudnym okresie. Teraz warto mu się odwdzięczyc i pójść mu na rękę.
0
Według moich obliczeń szansa, że Bernardo trafi do Barcelony wynosi 69%.
0
@Worny Bo jego marzeniem jest gra w Chelsea. Jak Barca upadnie za 2 lata to wszystkie nasze transfery idą do The blues, nie wiedziałeś o tym?
7
Ale wiecie, że Bernardo tu nie przyjdzie, wiecie to prawda?
0
@Cule1234 Auba musi zostać. Chyba, ze dadzą 30 mln w górę to wtedy inna gadka :)
1
@Pawel13sz #CalmaBernardo
0
@Emhyr Gdyby trenerem nie byl Pep to by nie pozwolil odchodzić zawodnikom i trzymałby ich na siłę ;)
7
Kwota transferu Bernardo Silvy ma wynosić około 50-55M euro. [@gerardromero] (1️⃣) via: barcainfo
Cooo przecież to jest kradzież!
7
@jq91 Nie wiem skąd wziąłeś 4 dźwignie. To są 2 dźwignie 25% praw tv i 49% barca studio rozbite na 2 części.
0
Nie wyobrażam sobie mediów społecznościowych jak Barcelona wygra lige mistrzów w tym sezonie. Przecież miliony tylkow na świecie by popękało. Ciekawe jaki byłby wtedy ich argument, zeby pośmiać się z Barcy.
4
Moim wymarzonym, ale niestety niedostępnym następcą Busiego byłby Rodri z City. Przekozak!
16
Kontrakt na dwa lata mu się po prostu należy. Piękne pożegnanie na Camp Nou i skandowanie jego imienia przez cały stadion. Mam nadzieję, że za rok wroci i będziemy mogli go jeszcze zobaczyć w koszulce blaugrany. Godnie go pożegnać tak jak na najlepszego piłkarza w historii przystało. Tu zawsze był, jest i będzie jego DOM!