BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Napewno tak bardzo obciążał finanse, ze przez to nie przedłużyli z nim kontraktu. Gosc byl w klubie praktycznie całe swoje życie. W jego miejsce pewnie przyjdzie kolega Laporty.
8
Pieknie rozpoczęty dzien zdaną maturka :) Życzę wszystkim miłego dnia!
48
W Polsce jest jakiś dziwny ogromny kompleks Barcelony i hejt na nią. Poczekajcie jak przyjdzie tu Lewy i zlecą się sezonowcy. Marzeniem jest zobaczyć ten bol dupy i wpisy tych ludzi jak oficjalnie podpiszą Lewego.
0
Dawac jeszcze oficjalke Lewego albo Raphinii i mamy hat-trick!
0
Ciekawe z jakiego wzoru on korzysta i wylicza te transfery. A tak na poważnie wkurza mnie to jego gadanie na temat konkretnych zawodnikow i wymieniane nazwisk. O wiele lepiej byśmy na tym wyszli gdyby tyle nie peplał, bo może zaszkodzić negocjacjom jak w przypadku De jonga.
0
Obejrzałem pare filmików z jego udziałem i wygląda znakomicie. Kapitalna technika i ciag na bramkę. Oby dalej tak wyglądało to będziemy mieli kolejny diamencik w pierwszej drużynie.
54
Myślę, że jest to transfer wobec którego nikt nie ma zbyt dużych oczekiwan, a takie często zaskakują i udaje im się wypalić. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku.
0
Mam tylko nadzieję, że wiedza co robią wydając tyle kasy. Potencjalne transfery Lewego i Raphinii to około 110mln. Pozostaje tylko zaufać zarządowi, że nie wpuszczą klubu w kolejne dlugi.
0
@Gaudi79 Spójrz na takiego De Jonga albo De ligta, którzy nie wypalili w większych zespołach. Raphinia gral w bardzo mocnej lidze, a Antony średniej.
4
Takich ludzi jak Raphinia nam trzeba. Bardzo dobry grajek, ale przede wszystkim mając lepsze oferty wolal spełnić marzenie. Przepłacamy, ale obecnie nie ma innego prawego skrzydłowego na rynku do wyjęcia.
2
Pedri dostaje numer 8, Gavi podpisuje kontrakt i zaklada 6 na plecy i jedziemy!! Tak to widzę.
2
Bycie kibicem Barcelony jest po prostu najlepsze, nigdy się nie nudzisz. Zawsze COŚ się dzieje! Miejmy nadzieję, że wszystko jest dobrze.
9
Mam nadzieję, że kibice Barcy bardzo gorąco przywitają Valverde na Camp Nou. Może i styl nie byl najlepszy pod jego wodza, ale nigdy nie zapomnę tego sezonu gdzie prawie nie przegraliśmy żadnego spotkania w lidze. Swietny trener!
11
40 mln to maks ile Barca powinna zaoferować. Kluby z Hiszpanii nie maja szans rywalizować z klubami z Anglii. Jego transfer do Barcy upadl w momencie utrzymania sie leeds w lidze.
0
Ogladal ktos moze Trinaco w premier league w tym sezonie, jak wyglądała jego gra? Ja uważam, że jak Demebele przedłuży umowę to warto dac Trincao jeszcze jedną szansę, bo tak naprawdę zagral tu tylko jeden sezon a nie wyglądał źle. Myślę, że inne pozycje wtedy wymagałyby wzmocnien.
9
Najlepszy pilkarz w historii obchodzi dzis swoje 35 urodziny. Najlepszego królu Leo!!❤
11
Powiem wam, ze juz chyba milion razy obejrzałem remontade z p$g a i tak za każdym razem mam ciary.
0
@Emhyr I bardzo dobrze skończyło się cackanie i kiwanie nas przy każdej możliwej okazji. Podoba mi się ta twardość w negocjacjach podczas rządów Laporty.
2
@HansFCB uważam podobnie jak ty.
0
50 mln jedna zaplata bez rat i zmiennych za 34 letniego Lewego bralibyscie to czy jednak według was za dużo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziubarca okazać to się może ze przyjdzie tylko Kessie i Christensen.
0
@JarekS A co uważasz o transferze Bernardo Silvy w miejsce De Jonga? Czy lepiej z niego zrezygnować i postawić na Gaviego, Perdiego, Busquetsa i w obwodzie mieć Kessiego i Nico.
0
Jest jakieś racjonalne wytłumaczenie czemu Barcelona nie chce kupić Gayi albo Grimaldo którym kończą się kontrakty tylko chcą kupić Alonso.
2
Nie nie pewnie wymienmy młodego perspektywistycznego zawodnika na Alonso. Mam nadzieję, że to nieśmieszny zart.
37
Szacunek panie Perez.
1
Takiego piłkarza, który jest w stanie pomóc klubowi grajac praktycznie za darmo i pomógł Barcelonie, ktora była w kłopotach. Zamiast mu pomóc i się odwdzięczyc i pomóc mu w graniu na mundialu to lepiej przedłużyć umowę z Roberto, który jest słaby, jako jedyny nie chciał obniżyć wynagrodzenia z kapitanów. Pomijając już wgole fakt, że Alves jest 100 razy lepszy od Roberto i daje więcej w szatni. Kolejny cios od Laporty dla cules po tym jak obiecał, że Leo zostanie..
9
Według mnie 9 i srodkowy obronca to są konieczne transfery, które powinny zostać zrealizowane w pierwszej kolejności.
14
@KrwawiaceoczyVEB Spoko w madrycie i tak dupska będą bolec powiedzą, że zagral słabo i czemu nie ma nachosa.
23
Memphis wie kiedy nie strzelać karnych :)