BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dawno nie widziałem tak słabego sędziego, aż od meczu z Sociedad w czwartek. Czyli od jakis 3 dni.
1
Sedziowie w formie. Ja juz znam wynik meczu jezeli za takie coś nie ma karnego. KABARET!!!
10
@GeneralXavi Wlasnie szkoda, ze nie pokazali jak ronaldo naśladuje swojego idola ;)
0
Darwin Nunez czy Lewandowski kogo byście brali oczywiście jezeli byłaby taka możliwość? Ja Nuneza mimo, że kosztowałby o wiele więcej niż Lewy.
13
Szkoda, ze w tych dwóch meczach na wyjeździe z enitrachtem nie wygralismy ani razu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x Po pierwsze te druzyny nie będą chciały atakować, jeden punkt to oni biora w ciemno, a po drugie Barcelona to nie jest klub, który potrafi bronić i szybko kontrować. Jak się za mocno cofamy to prędzej czy później tracimy bramke. Jeżeli oglądałes mecz z Sociedad i naszą obronę Częstochowa, ze my nie straciliśmy bramki to byl cud i fatalna skuteczność rywali. Barcelona wychodzi z założenia, że im dłużej masz piłkę tym mniejsze szanse na zagrożenie ze strony rywali.
28
Barcelona dostala więcej kartek (w tym jedną za to, ze Araujo wypuścil piłkę z rąk xd), a rzeznicy z Sociedad tylko jedna, jak to wytłumaczyć? Oni powinni kończyć ten mecz przynajmniej w dziesięciu. Rozumiem, ze ciężka jest praca sędziego, ale to co się dzieje ostanio w lalidze to są jaja.
19
Mam nadzieje, ze City da lekcje pokory pseudofanom z madrytu.
15
Często sobie zartuje, że sędziowie są przekupieni, ale to co dzieje się w ostatnich meczach to zastanawiam się czy jest w tym jakieś ziarenko prawy czy po prostu Barca dostaje takich niekompetentnych sedziow. Juz nawet nie chodzi o te karne czy to, ze var sprawdzany jest tylko dla przeciwników, ale o takie sytuacje gdzies w środku boiska. Często są gwizdane miękkie faule dla rywali, a naszego zawodnika jak ktoś mocno zaatakuje to nawet nie ma wolnego. Komiczna jest tez sytuacja, ze Araujo za powiedzenie do sędziego to nie jest faul dostaje zolta kartkę. I to nie tylko sędziowie z Laligi, ale z innych rozgrywek również.
15
@Cule1234 Daj mu spokoj. Czekal na to bardzo długo, bo ja nawet nie pamiętam kiedy Barca ostatni raz przegrała. To jego 5 minut i musi je wykorzystać.
1
Kończcie ten sezon bo to jest chore co się dzieje. Zawsze wiatr w oczy.
2
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie!❤i jeszcze chciałbym dodać je*ac tych socios co sprzedali bilety dla kibiców Frankfurtu htfu na nich.
0
@udarpawarotam Taka, że ten karny byl przeciwko realowi wiec musieli anulować, a drugi dla Barcelony wiec wiadomo co musieli zrobić.
1
Czemu var nie anulował drugiego gola Busquetsa?
8
Podobno przez ten protest wszyscy kibice enitrachtu wyszli ze stadionu.
4
Sedzia czas chyba zmienić zawod. Chyba, ze perez dobrze płaci to nie ma takiej potrzeby
0
@patryk355 ponoć kazdy kontakt z ręką w polu karnym to karny wiec nie rozumiem. Chyba, ze jest to sarkazm to okej.
1
Reka w polu karnym to nie karny czego wy chcecie
0
Jeszcze chyba Pedri kontuzją. No japi*rdole. To są jaja.
5
Przeciwko Barcelonie albo strzelają gole życia albo bramkarz gra mecz życia. Przeciwko realowi bramkarze dostają wylewów i sami sobie strzelają bramki. Jak to jest możliwe.
2
Tu karnego nagle nie ma jak go kopnął w nogę. Smiech na sali, ale co sędzia może zrobić jak karnego gwizda to on może tylko przeciwko a nie dla Barcy.
1
@Traba727 tylko, ze tu pojedyncze osoby napiszą cos głupiego, a tam prawie każdy.
57
Kibice realu niezli hipokryci. Mowia, ze City gra gówno, autobus, kontra i szczęśliwa wygrana. Oni chyba nie oglądają swojej drużyny jak gra. Jeszcze maja pretensje, że City gra na czas, dziwne, że druzyna wygrywajaca gra na czas.
2
@zmiter912576 Nie powinno byc różnego zgadzam się, ale powinien być karny na Havertzie więc się wyrównało ;)
3
Ciekawe spostrzeżenia kibiców realu. Mianowicie przegrali mecz 3:2 grali piach, a pojawiają się komentarze, ze real obecnie top 1 na świecie XDD
22
@DaPidejpi Ta sytuacja idealnie pokazuje, że ronaldo ma mental zwycięzcy a Messi nie.
26
@Messibestplayerintheworld Najbardziej jestem pod wrażeniem tego jak zmieniła się jego gra w obronie.
0
Według mnie płacenie więcej niż 20 mln za zawodnika w okolicach lub powyzej 35 lat jest bezsensu, ale co ja się tam znam. Mimo mojej sympatii do Roberta wolałbym w Barcelonie zobaczyć kogoś młodszego.
10
Mats dla mnie zawodnik meczu. Obrona sytuacji sam na sam z Moralesem i obrona kluczowego karnego, który przytrzymal nas przy życiu. Eric Garcia to ostatnio taki szef, ze ja nie mam pytan. Mlodziez Pedri i Gavi cos pięknego, no i ta współpraca Auby i Dembele.