4

Dawno nie widziałem tak słabego sędziego, aż od meczu z Sociedad w czwartek. Czyli od jakis 3 dni.

1

Sedziowie w formie. Ja juz znam wynik meczu jezeli za takie coś nie ma karnego. KABARET!!!

10

@GeneralXavi Wlasnie szkoda, ze nie pokazali jak ronaldo naśladuje swojego idola ;)

0

Darwin Nunez czy Lewandowski kogo byście brali oczywiście jezeli byłaby taka możliwość? Ja Nuneza mimo, że kosztowałby o wiele więcej niż Lewy.

13

Szkoda, ze w tych dwóch meczach na wyjeździe z enitrachtem nie wygralismy ani razu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x Po pierwsze te druzyny nie będą chciały atakować, jeden punkt to oni biora w ciemno, a po drugie Barcelona to nie jest klub, który potrafi bronić i szybko kontrować. Jak się za mocno cofamy to prędzej czy później tracimy bramke. Jeżeli oglądałes mecz z Sociedad i naszą obronę Częstochowa, ze my nie straciliśmy bramki to byl cud i fatalna skuteczność rywali. Barcelona wychodzi z założenia, że im dłużej masz piłkę tym mniejsze szanse na zagrożenie ze strony rywali.

28

Barcelona dostala więcej kartek (w tym jedną za to, ze Araujo wypuścil piłkę z rąk xd), a rzeznicy z Sociedad tylko jedna, jak to wytłumaczyć? Oni powinni kończyć ten mecz przynajmniej w dziesięciu. Rozumiem, ze ciężka jest praca sędziego, ale to co się dzieje ostanio w lalidze to są jaja.

19

Mam nadzieje, ze City da lekcje pokory pseudofanom z madrytu.

15

Często sobie zartuje, że sędziowie są przekupieni, ale to co dzieje się w ostatnich meczach to zastanawiam się czy jest w tym jakieś ziarenko prawy czy po prostu Barca dostaje takich niekompetentnych sedziow. Juz nawet nie chodzi o te karne czy to, ze var sprawdzany jest tylko dla przeciwników, ale o takie sytuacje gdzies w środku boiska. Często są gwizdane miękkie faule dla rywali, a naszego zawodnika jak ktoś mocno zaatakuje to nawet nie ma wolnego. Komiczna jest tez sytuacja, ze Araujo za powiedzenie do sędziego to nie jest faul dostaje zolta kartkę. I to nie tylko sędziowie z Laligi, ale z innych rozgrywek również.

15

@Cule1234 Daj mu spokoj. Czekal na to bardzo długo, bo ja nawet nie pamiętam kiedy Barca ostatni raz przegrała. To jego 5 minut i musi je wykorzystać.

1

Kończcie ten sezon bo to jest chore co się dzieje. Zawsze wiatr w oczy.

2

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie!❤i jeszcze chciałbym dodać je*ac tych socios co sprzedali bilety dla kibiców Frankfurtu htfu na nich.

0

@udarpawarotam Taka, że ten karny byl przeciwko realowi wiec musieli anulować, a drugi dla Barcelony wiec wiadomo co musieli zrobić.

1

Czemu var nie anulował drugiego gola Busquetsa?

8

Podobno przez ten protest wszyscy kibice enitrachtu wyszli ze stadionu.

4

Sedzia czas chyba zmienić zawod. Chyba, ze perez dobrze płaci to nie ma takiej potrzeby

0

@patryk355 ponoć kazdy kontakt z ręką w polu karnym to karny wiec nie rozumiem. Chyba, ze jest to sarkazm to okej.

1

Reka w polu karnym to nie karny czego wy chcecie

0

Jeszcze chyba Pedri kontuzją. No japi*rdole. To są jaja.

5

Przeciwko Barcelonie albo strzelają gole życia albo bramkarz gra mecz życia. Przeciwko realowi bramkarze dostają wylewów i sami sobie strzelają bramki. Jak to jest możliwe.

2

Tu karnego nagle nie ma jak go kopnął w nogę. Smiech na sali, ale co sędzia może zrobić jak karnego gwizda to on może tylko przeciwko a nie dla Barcy.

1

@Traba727 tylko, ze tu pojedyncze osoby napiszą cos głupiego, a tam prawie każdy.

57

Kibice realu niezli hipokryci. Mowia, ze City gra gówno, autobus, kontra i szczęśliwa wygrana. Oni chyba nie oglądają swojej drużyny jak gra. Jeszcze maja pretensje, że City gra na czas, dziwne, że druzyna wygrywajaca gra na czas.

2

@zmiter912576 Nie powinno byc różnego zgadzam się, ale powinien być karny na Havertzie więc się wyrównało ;)

3

Ciekawe spostrzeżenia kibiców realu. Mianowicie przegrali mecz 3:2 grali piach, a pojawiają się komentarze, ze real obecnie top 1 na świecie XDD

22

@DaPidejpi Ta sytuacja idealnie pokazuje, że ronaldo ma mental zwycięzcy a Messi nie.

26

@Messibestplayerintheworld Najbardziej jestem pod wrażeniem tego jak zmieniła się jego gra w obronie.

0

Według mnie płacenie więcej niż 20 mln za zawodnika w okolicach lub powyzej 35 lat jest bezsensu, ale co ja się tam znam. Mimo mojej sympatii do Roberta wolałbym w Barcelonie zobaczyć kogoś młodszego.

10

Mats dla mnie zawodnik meczu. Obrona sytuacji sam na sam z Moralesem i obrona kluczowego karnego, który przytrzymal nas przy życiu. Eric Garcia to ostatnio taki szef, ze ja nie mam pytan. Mlodziez Pedri i Gavi cos pięknego, no i ta współpraca Auby i Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?