BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktos tam w tym lesporcie to chyba niezle popil wczoraj, ze takie głupoty wypisuje Xd
0
@Lisek Dla mnie Fati o wiele lepiej radzi sobie na lewym skrzydle, gdy gra na ataku to trochę jest mało widoczny.
Pomysl sobie o takim ataku
Fati Haaland Ferran no czy to nie jest piękne?
0
Jakiego napastnika widzielibyście w Barcelonie?
5
Messi co daje piłki w tym P$G kosmos! Dla tych co patrzą tylko na bramki Messi się skonczyl. Pawdziwi fani futbolu patrzą jednak na całokształt.
0
Araujo proponują 3 mln...
0
Podesłałaby linka jakas dobra dusza?
0
Araujo gra Pique odpoczywa, a weekend na odwrót, zeby Araujo nie byl zawieszony z realem w przypadku kartki z Osasuną. Depay od pierwszej minuty, ja bym go tak szybko nie skreślał. Po 3 punkty Vamos!!!!
1
@norbi77 A przeciwko nam bramkarze zawsze mecz życia graja jak to jest.
1
Karius, Ulreich i Donnaruma co ich wszystkich łączy?
5
Dla Mbappe Laporta powien zrobić wszystko, a nie dla Halanda.
28
Lepiej Kessiemu dać. Nie no jak Araujo odejdzie przez to, ze klub nie chce go docenić to się w*urwie. Czemu Christensen dostaje tylko 6,5 dajmy mu więcej brak mi słów.
14
Dają lekką ręką ponad 6 mln Christensenowi, a skąpią na Araujo, bez komentarza.
0
@qubson12345 To byla walka o piłkę i zawodnik Elche zrobil ruch ręką zeby wybic piłkę.
0
@pioz123 Ostatnia akcja meczu.
16
Ale się dzieciaczki na kafejce sproly. Karny byl ewidentny zawodnik elcze wykonał ruch ręką. W przypadku potencjalengo karnego na Albie zawodnik elche tracil piłkę i Alba nie mial jak na to zareagować, a nie wykonał tez ewidentnego ruchu ręką. Karny na Adamie bez dyskusyjny. Dziękuję za uwagę.
2
Brawo 3 punkty na ciężkim terenie. Gonimy Seville!
1
Przegrywamy na własne życzenie, 2 setki De jonga, Dembele zamiast strzelać to lobuje bramkarza 3 setka i na koniec podarowaliśmy bramkę. Szkoda bo strata bramki z takimi rywalami wiąże się z tym, że rywal teraz nie wyjdzie z własnego pola karnego.
0
Jak tam na ile procent dzisiaj gra real bo nie oglądam? Patrząc na wynik to się chyba oszczędzają.
0
30 mln to trochę za dużo patrząc na to, ze letnie okienko będzie ostatnie na którym będą mogli cos na nim zarobić.
Jego kontrakt z Wolves jeśli się nie mylę wygasa w 2023r.
0
Mam pytanie czy Koeman wygral z jakimś wielkim zespołem?
6
@Criss18Barca Czyli rozumiem, ze juz nikt nie moze żyć własnym życiem tylko zamartwiać się 24h tak?
0
@SamuraJack Niby tak, ale trochę długo to trwa, a nie podają chociażby informacji, ze nad tym pracują albo, ze wszystko idzie dobrze.
9
Kontrakty dla Araujo i Gaviego cisza, umowa ze Spotify cisza. Nie podoba mi się to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wie ktoś czy ruszyło cos z kontraktami Gaviego i Araujo?
8
Świetne transfery Alemanyego w zime i Xavi, który to kapitalnie poukładał. Xavi to jest 12 zawodnik na boisku, on cały czas zyje meczem podpowiada, pieknie się to ogląda.
2
Bajka! Xavi jest niesamowity, ten zespół jest niesamowity. Uwielbiam ich. Takie momenty są najlepsze po tym co my prawdziwi kibice Barcy przeszlismy. Dembele Co za wejście bramka i 2 asysty. Co do Depaya ja bym go tak szybko nie skreślał, przypomnę, że wtedy nie mieliśmy tak mocnego ataku jak teraz i wtedy nie mial z kim grac. Dest ostatnio wygląda kapitalnie. Brak słabych punktów. Jedyny minus to to, ze trwalo to tylko 90 minut, ja chce więcej!! Pedri to jest kosmos, nie wiem nawet jakich mógłbym slow użyć, zeby opisać jaki on jest wspaniały. Planes kocham cie, że sprowadziłeś do nas Pedriego i Araujo, takie diamenty za grosze.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Piękne jest to jaką oni maja radosc na boisku, jak ta ekipa jest zgrana i dlatego są takie kapitalne rezultaty. Zasługa w tym u trenera bo to jego zadanie jest zgrać zepsol. Xavi to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!!
0
Co tu się dzieje! Co oni grają! Pedri kocham go!!!