1

Mamy to!!! Brawo Barca, kocham ich❤ Świetne zwyciestwo i mamy drugie miejsce, jedziemy dalej. Jakby ktoś zapomnial to Sevilla przegrała ostatni raz 28 listopada czyli 15 spotkań temu. Brawo, brawo i brawo!!!

2

Araujo zasługuje na każde pieniądze.

11

Sevilla dostanie jakąś kartke w tym meczu?

1

Pedri strzelaj!!!!!!!!!!

92

Niektórzy myślą, że teraz każdego będziemy lać po 4:0. Wiecie, że Sevilla jest nie pokonana od 15 meczy, jest na 2 miejscu i stracili tylko 19 bramek, czyli najmniej w lidze. Ogarnijcie się troszeczkę :)
Barca wygląda bardzo dobrze, brakuje tylko gola.

3

Jak patrze na niektóre posty, ze góralski lepszy od Messiego albo polska pewny awans, bo przecież Argentyna nie jest tak dobra jak kiedyś. Argentyna nie przegrała od 2,5 roku (31 meczy), a Polacy męczą się ze Szkocją. Jestem całym sercem za Polską na tym turnieju, ale trochę pokory by się przydało co po niektórym, po co pompować ten balonik? Albo jeszcze ooo będzie zemsta za zlota pilke japier... Typowi Janusze, którzy nigdy nawet nie widzieli meczu Argentyny cz Meksyku, który tez jest bardzo mocny.

0

Pięknie Leicester!

0

Jakim cudem Mctominay nie dostal czerwonej za to wejście??

0

@POLNEYMAR Uwielbiam Leo, jest najlepszym piłkarzem na świecie i życzę mu jak najlepiej oprócz meczu z polską. Polska górą!!

0

@Messibestplayerintheworld Jest 50% szans. Dybala chce Barcelona nie.

4

Kupowanie gwiazd za miliony i dalej brak zwycięstwa oraz ośmieszanie się w lidze Mistrzów. To działa?

0

Coraz bardziej zaczynam się martwić o przedłużenie umowy z Araujo..

1

Jedziemy do Kataru!!!!!!!!!!!

7

Who needs siwy bajerant??

1

Czyli Laporta nie chce Legendy klubu Messiego bo chce budować młody sklad, a prawdopodobnie chce Lewego, który jest w tym samym wieku co Leo. Jak to wytłumaczyć? Zarobki mysle, ze mogą być podobne więc ten argument odpada.

15

Z niecierpliwością na niego czekam. Jestem wielkim fanem jego talentu. Oby kontuzje mu odpuściły, a będziemy mieli fantastyczny atak
Fati - Auba - Ferran

5

Polak nakręcił konflikt z ferrarim pod publike. Dali nudną walkę. "Wygral" Polak oczywiście przez niejednogłośną decyzję sędziow i jeszcze ma pretensje, że nie wygral auta. Brak słów.

20

Podoba mi się to dawanie szans młodym. Barcelona stawiając na zawodnikow la masii wyjdzie na tym o wiele lepiej, niż kupowanie zawodnikow za 100 milionow.

0

@goralski Jak ty byś się zachował gdy jestes podstawowym obrońcą i masz zadatki na najlepszego obronce na świecie, a się okazuje, że chcą sprowadzić ci konkurenta oferując mu dwa razy większe zarobki?

1

Można przytoczyć sytuację Moriby, co się z nim stało po odejsciu za kasą. Jednak swiat jest skonstruwany tak, ze uczymy się nie na cudzych, a na własnych błędach. Zobaczymy czy zostanie, mnie swoją grą coraz bardziej przekonuje.

1

Chlopaki chcieli odpocząć w niedzielę, zebrać siły na tydzień, a tu laliga im sparing zorganizowała.

0

Najgorsze, że na oglądanie maszyny Xaviego trzeba czekać aż 2 tygodnie.

18

Jak Dembele nie przedłuży kontraktu to dla mnie będzie za przeproszeniem id*otą. Xavi to dla niego idealny trener, ma szanse poukładać mu w głowie. Przede wszystkim styl gry Xaviego jest wręcz idealny pod Dembele. Jeżeli jednak woli pieniądze to droga wolna.

0

Nie wiem czy wy też, ale czuje ogromny niedosyt, ze wczoraj Barca mogla im jeszcze więcej wpakować, ale najważniejsze, że zamknęliśmy co po niektórym buzie i lecimy krok po kroku do przodu.

2

Barcelona zagrała po prostu bajeczne spotkanie. Xavi jest magikiem, oby tak dalej. Transfery w 100 Auba i Ferran cos pięknego. Ta bramka na 3:0 po prostu bajka. Każdy zagral famtatsyczne spotkanie, nie było słabych punktów. Visac El Barca!! Prawdziwi fani zawsze z nimi byli, są i będą.

8

Xavi stworzył w tym klubie nie tylko kapitalna drużynę, ale przede wszystkim rodzinę. Barcelono kocham cie!!!!

0

Ale piekny poranek. Ciekawe jak tam w madrycie, coś czuje, ze to będzie dla nich potwornie dluga przerwa reprezentacyjna.

22

0:4 to i tak najmniejszy wymiar kary.

6

@PatrychoO hahahahahha wiedziałem, że tak będzie teraz każdy kibic białych no jakby gral benzyna to byśmy 15:0 wygrali taki ch*j.

0

Barcelona zagrała po prostu na swoim boisku treningowym. Meczyk na lepszy sen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?