0

Jakie studia polecacie??

0

@Klaudiaa8 Tez tak myślę, ale pewnie kilka osób tak naprawdę myślało.

1

Niektórych pewnie ten mecz sprowadzi na ziemię jak pisali, że Polska na easy pokona Argentyne.

10

Juz tu trafil jeden co buntował się przeciwko klubowi, teraz żąda niebotycznych sum w zamian za siedzenie w szpitalu.

8

Barca w największym kryzysie w historii a i tak wielcy pilkarze chcą tu przyjść np. Lewy czy Koulibaly. Fantastyczna wiadomosc! Wiedza, ze nie dostaną tu wielkich pieniędzy które dostaliby w klubach których są teraz a i tak chcą tu przyjść.

4

Messi krol futbolu zapakował piątkę Estonii, perelka Gavi z pierwszym golem w reprezentacji Hiszpanii. Coś pięknego!!!

15

Oj Raphinia i po co zes strzelal tego karnego z Brentford.

22

Do prawdziwych kibiców Barca jest obecnie w katastrofalnej sytuacji, ale pomyslcie jak za parę lat uda się wrócić na szczyt jakie to będzie cudowne uczucie. Tylko prawdziwi kibice przezwyciężą z tym klubem i będą z nim na dobre i na złe. Visca El Barca!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gavi bardzo dobry mecz. Musimy go zatrzymać, bo to kapitalny zawodnik na wiele lat.

8

Wyobraźcie sobie jak Messi wygra MŚ przeciez ludziom by tak dupy popękały. Nie wiem skąd taki hejt na niego od czasu wygrania złotej piłki, ale cóż się dziwić jak większość dziennikarzy z Polski są za białymi.

0

Ruszyło cos z tym Gavim??

28

A podobno Argentyna umie wygrywać tylko z ogórkami z Ameryki to proszę bardzo wygrali z Mistrzami Europy!!

5

Brawo Leo!! Brawo Argentyna!!

1

Swietny mecz Argentyny, bardzo duza intensywność i agresja. Myślę, że są jednym z faworytów Mundialu.

5

Pięknie pograła Argentyna!

0

Takich piłkarzy tu chcemy!

6

Jedziesz z nim Laporta. Wiadomo, że tebas robi to specjalnie, nie od dziś wiadomo komu kibicuje. Inne kluby ma gdzies ważne dla niego, żeby w madrycie bylo dobrze

3

Przeciez ostatnio mowil, ze w Barcelonie nie ma pieniędzy. Szybko się gadka zmieniła, jeden wielki manipulator.

2

Niech oni się lepiej skupią na przedłużeniu umowy z Gavim dopiero później się zajmą Lewym. To powinien być absolutny priorytet.

1

Wie ktoś ile dostaje sie milionow za wygranie la ligi albo 2 miejsce?

0

Jeśli Lewy przeszedłby do Barcy to byłby to pierwszy polak w Barcelonie?

1

Dawac Mascherano do Barcy b

1

Podobno mecz opóźniony bo sedziowie czekają na przelew od pereza.

0

Czemu Laporta nie zrobi z Dembele tego co perez zrobil z legenda klubu ramosem. Dajesz termin przykładowo 1 czerwiec i jeżeli do tego dnia się nie okresli to definitywny koniec. Nawet jakby 2 czerwca przyjął ofertę to czas minął koniec kropka.

2

@Dayan016 przeciez oni i tak nie będą grac, nawet jak będą zgloszeni. Zalezy im tylko na pieniądzach.

0

Jestem ciekaw czy w przypadku przekonania Dembele przez szejkow z paryża, wielki obronca ffp tebas tez będzie składał pozwy. Czy będzie miał to gdzieś bo broni tylko interesów realu.

12

Podobno Mbappe nauczyl się hiszpańskiego tylko po to, żeby odmówić realowi po hiszpańsku hehe

3

Jestem pewny, że perez po tym osmieszeniu przez mbappe będzie chciał kupić jakas gwiazdę i wywali na nią sporo kasy, a ona okaże się niewypałem. Nie oszukujmy się obecnie na rynku nie ma nikogo z takim potencjałem jak Mbappe i Haland. Jeszcze te wpisy Valverde i rodrygo widać jak ich dupsko boli. Na koniec chciałbym dodać, ale ten Mbappe będzie chodził w madry... xddddd

15

Mbappe jest wielki, nie dość, że wydymal real tylko po to żeby mieć więcej kasy od P$G to jeszcze dzięki niemu real nie kupil Halanda. Z drugiej strony dziwicie się mu, ja tez wybrałbym grę z Messim niz grę w realu. Hihihihihihi where is Mbappe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?