5

Naprawdę świetna pierwsza połowa. Nico wygląda bardzo, bardzo obiecująco na tej pozycji, bezbłędny dzisiaj. Zdrowy Ansu to kapitalnie wzmocnienie i Raphinha 2 asysty i bramka co za debiut. Nie wiem czy tylko mi, ale Raphinha strasznie przypomina Neymara tylko prawe skrzydło i lewa noga. Auba tez bardzo dobrze. Ten Inter trochę wygląda jakby im się nie chciało.

9

Robert Lewandowski pierwszy gol dla Barcelony!!!!!!, nie mogę się doczekać aż to uslysze. Nigdy nie myślałem, że kiedyś jakis polak będzie gwiazdą Barcelony. Historia pieze się na naszych oczach.

0

Witamy w rodzinie rl9. Maszyno nastrzelaj mnóstwo goli w tym sezonie i za przeproszeniem zamknij mordy tym wszystkim wielkim znawcom ;)

3

@taris Ja bym chętnie zobaczył Gvardiola, ale nie jestem pewny czy jest to zawodnik gotowy na juz, a takich potrzebuje w tym okresie Barcelona.

0

Uważam, że Kounde bylby świetnym wzmocnieniem, ale nie za pieniądze jakich oczekuje Sevilla, 60 mln to zdecydowanie za dużo. Szkoda, ze nie chcą wymiany zawodnikow, Depay + 30-35 mln byloby idealne. Jak się nie uda to mamy Pique, Christensena, Garcie i Araujo tragedii nie ma.

5

@Lionel_Messi10 Nie pierwszy raz pokazuje klase! Szacunek

24

Nie dość, że sprowadzamy najlepszego napastnika to jeszcze mlodzi na tym zyskają. Lewy będzie teraz w centrum uwagi i odciąży to trochę Ferrana i Fatiego, zeby pokazali caly swoj potencjał. Profesjonalizm Lewego pomoże tez młodym na treningu. Niesamowity transfer, dawac mi juz tego Lewego w akcji!!

1

Jedyne dobre wyjście dla Depaya i Barcelony to odejście holendra. On chce grać i pojechac na mś, a przy tych transferach w Barcelonie nie ma szans na grę i Barca potrzebuje pieniędzy. A co do Braithwaite to nie pozwolibym mu odejść za darmo, jeśli nie chce odejść za gotówkę do innego klubu to jego strata. Jego pensja nie jest zapewne duża, a jak nie odejdzie to będzie siedział na trybunach i nie pojedzie na mś.

5

Ja dalej nie wierzę. Matko bosko co to się stanelo. LEWY pierwszy polak w Barcelonie❤

2

Wstalem i to się stało LEWY W BARCELONIE to jest niemożliwe, możemy powiedzieć jedno niemożliwe nie istnieje. Witaj Robert! Pierwszy polak w Barcelonie cos niesamowitego. Taaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!

8

Biegasz przez 60 minut za Lewym, Fatim i Raphinia a tu jeszcze z ławki moze wejsc Ferran, Auba albo Dembele. Współczuję obroncom Laligi.

3

Moze trochę za wcześnie żeby tak mówic, ale moim zdaniem Laporta uratował ten klub po raz drugi. Takiego prezydenta nam bylo trzeba!

5

Sławek Peszko w Barcelonie tak jest!!

21

Zaczynam bardziej wierzyć w transfer Lewego, zesram się na środku pokoju jak tu przyjdzie xd takiego polaka mieć w ukochanym klubie marzenie!

1

Ciekawe skąd piniodzę mają pewnie ukradli.

0

@Transu96 Cena promocyjna, ale pensja 10 mln netto juz nie ;)

0

Przypomnę jakby ktoś nie wiedział Lewy ma kontrakt do 2023r.

17

Jak pomysle sobie, że jeszcze nie tak dawno na mecz ligi mistrzów o wszystko z Benficą wychodziliśmy z trójka napastników Gavi-Depay-Demir, a teraz Xavi ma do wyboru do koloru Ferran, Fati, Dembele, Raphinia, Auba moze Lewy. Na papierze wyglada to kapitalnie, a jak będzie w rzeczywistości ciekawe.

0

@maaati10 Fati, Ferran, Auba, Dembele, Raphinia jeżeli przyjdzie jeszcze Lewy to zostawienie Depaya byloby slabe wobec Holendra, który nie mial by miejsca i minut na boisku, ale czas pokaże.

7

@Arczek2001 Są dwie opcje albo tak albo nie.

27

Brakuje nam takiej brazylijskiej magii od czasu odejścia Neymara. Mam nadzieję, że Raphinia odpali i juz nie mogę się doczekać zobaczyc go w akcji. 11 goli i 3 asysty w drużynie, ktora ledwo się utrzymała oraz najlepsze lidze świata to naprawdę bardzo dobre liczby.

3

Było gdzieś podane ile dokładnie Ferran będzie pauzował?

5

Fati - Lewy - Raphinia
(Ferran - Auba - Dembele)
Wygląda to fantastycznie, naprawdę nie moge się doczekać, aż Raphinia spełni swoje marzenie i zobaczę go w Granatowo-bordowej koszulce. Vamos!

0

Strasznie jestem ciekaw na jakich dokładnie warunkach Dembele przyjął ten kontrakt.

3

Laporta ma niesamowitą umiejętność zatrudniania świetnych fachowców. Alemany jest najlepszym przykładem

1

@patrykzmc2000 Z tego co wiem są bardzo dobrymi przyjaciółmi więc to się nie wydarzy.

2

Jak Alemany zalatwi Lewego i Raphinie+Dembele i sprzeda/wpozyczy niechcianych zawodnikow: Manaj i Lenglet juz wysłani to będzie cudo. Dzialaj szefie! Co do Dembele przykład zeby nie wkurzać Alemanego bo i ta przegrasz.

5

Dla nich to zawsze +100 mln do ceny wyjściowej powinniśmy proponować.

7

Nie mogę się już doczekać środy i meczu Barcy. Półtora miesiąca bez oglądania ukochanego klubu w akcji to zdecydowanie za długo.

1

@Litman Tez wolałbym kogoś innego niz Alonso, ale Azpilicueta da nam bardzo dużo i pomoże młodzieży, której mamy dużo. Nie można mieć samych mlodych piłkarzy potrzeba mieszanki mlodych ze "starymi". Martwi mnie za to, ze brakuje nam piłkarzy w średnim wieku. Dembele 25 lat odszedł, De jong 25 prawdopodobnie odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?