BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak jego ukochany real wypychał dwóch Holendrów Snejidera i Robbena to tak nie szczekal jeden z drugim. Niech lepiej zajmą się sobą.
4
@Hubsao No to w ostatnim meczu zagral Araujo, który umie bronić i co to dalo? Jak nie mieliśmy żadnych oskrzydlających akcji bocznego obrońcy.
0
@AlexDark00 To jest moja opinia, a ty zamiast napisać jakis argument to piszesz takie coś i myślisz, że jesteś zabawny.
1
Ja bym wolał bardziej sprowadzić Frimponga niz Foytha. Potrzebujemy ofensywnego prawego obrońcy, a w tym aspekcie Frimpong jest lepszy. 1 gol i 6 asyst w Leverkusen naprawdę dobre liczby i ma dopiero 21 lat. Foyth jest bardziej defensywie usposobiony.
0
Liverpool drugi remis z rzędu (Fulham i Crystal Palace) czyli tez walczą o utrzymanie jak my :(
0
Rozumiem, ze chcemy walczyć o wszystkie trofea w tym sezonie z Alba którego psycha nie dojezdza na ważne mecze i Roberto. Czarno to widzę.
1
To nas rozni im pilka spadnie pod nogi do pustej nam nie.
0
To w której minucie bramkarz rywali sprezentuje bramkę Benzemie?
0
@MadryckiTroll Widziales sytuacje z meczów Sevilla - Osasuna i Valencia - Girona? Wiem, ze sędziowie z hiszpanii są fatalnie, ale dziwnym trafem częściej mylą się na niekorzyść Barcy.
2
Nie będzie miękkich i nieoczywistych karnych powiedzieli sędziowie z Hiszpanii, zapomnieli dodac, ze tylko w meczach Barcy.
0
Wyjecie Daviesa z Bayernu byłoby poezją, oczywiście nie w tym okienku. Kluczowe czy przedłuży kontrakt z Bayernem (2025r.), pewnie tak, ale jakis promyk nadziei jest i wtedy trzeba po niego ruszyć na pełnej. Szybki, silny, dobrze ułożony taktycznie i ma dopiero 21 lat.
Tak, tak wiem za marzenia nie karają.
1
@Krystian1588 Gorzej niż Roberto chyba nie będzie ;)
2
Widziałem, że dużo osób pisze o Pedro Porro, mógłby ktoś przybliżyć jak gra, czy nadawalby się do nas na Po i czy bylby wogole do wyjecia teraz albo za rok?
4
@Emhyr Żaden z wymienionych nie jest wystarczająco dobry na pozycje defensywnego pomocnika.
12
Ten transfer to byłaby bajka. Topowy srodkowy pomocnik, ktory potrafi zrobić coś z niczego, a tego wczoraj zabrakło. Ale dopóki nie ma oficajlki na nic się nie nastawiam i wam radzę zrobic to samo.
6
Kounde i Araujo to powinien być nasz duet środkowych obrońców, wystawianie ich na pozycji prawego obrońcy jest marnowaniem ich potencjału. Po i Lo to powinny być nasze priorytety na rynku. O Roberto szkoda gadac, a Alba tez wczoraj był bardzo słaby. Pytanie kto za nich?
0
@Gaz Zostawili go zeby odroczyć pensje.
2
@katalonczyk112 Obie drużyny miały takie same warunki. Także to nie jest argument.
4
Szkoda, ze nie mamy prawego obroncy z prawdziwego zdarzenia. Araujo to dla mnie Śo, a nie Po
21
100 minut z czego zagrali moze 80 - 85. Lubie lalige, ale antyfutbol to mało powiedzane. Przedłużanie czasu od 1 minuty i tylko przeszkadzanie zamiast gra w piłkę. Ich bramkarz to był hit. Nie mniej jednak blado wypadliśmy no nic duzo nowych nazwisk trzeba dać im trochę czasu. O sędziowaniu nie będę nic mowil, bo jest od lat to samo w Hiszpanii. To był dopiero 1 mecz z 38 głową do góry, rozczarowanie jest ogromne :( ale trzeba wierzyć.
1
Sedzia zawodnik meczu.
0
Dobra kończcie to bo i tak nic nie wpadnie xddd
0
Nie przeciez to jest niemożliwe. Nic nie chce wpaść
0
Dobra to kogo sprzedajemy pierwszego?
1
Hahahahhaaha co za typ
0
Ale się jaram, powodzenia Lewy! Powodzenia Barca! Po zwycięstwo!!
0
@Janiama Zobacz sobie z jakim składem Klopp zaczynał w Liverpoolu, a co stworzył. Najlepsze rozwiązanie według mnie to powinni mu dać czas, bo w tym klubie jest naprawdę źle. Muszą to wszystko poukładać, ale wymaga to dużo czasu.
8
Ciekawe czy ten cały garnek neville będzie coś jeszcze szczekał na temat Barcy xdddddddddd
0
Pierwsza kolejka Laliga sędziowie w formie. Za co karny?
0
Jak to było klub mem kupuje, a nawet zarejestrowac ich nie mogą, "zaorac to" oj chciałbym od tych osób jakis komentarz teraz zobaczy, a tu cisza.