BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:2 łapiemy kontakt!
1
Jeżeli się mylę to mnie poprawcie, ale Gavi nawet jak podpisze nową umowę to z 30 na plecach zostanie do 1 stycznia. Wtedy dopiero będziemy mogli go zarejestrować w pierwszej drużynie i dostanie 6?
0
Mam nadzieję, że w lato kupimy bardzo mocnego prawego obronce, bo duet Araujo-Kounde jest świetny!
2
On się nie zatrzymuje.
0
Wreszcie!!!!!!!
2
No przecież to jest karny xdddd
46
W mediach kotletico jest chwalone, że umie wykorzystać przepisy, ale jak Barcelona umiejętnie posługuje się w różnych sprawach albo jakby taka sytuacja z Grizim byla odwrotna to nie wyobrażam sobie jaki byłby hejt. Gdzie jest van der vart w obronie praw piłkarza??
3
Brawo Ferran ja w niego caly czas wierze. Dembele dzisiaj gra jak Messi bajka!
5
Hat-trick!!!!! Pamiętajcie on tylko doklada nogę do pustej.
0
Ktos podmienił nam Dembele, a Lewy to jest po prostu maszyna nie ma słów, zeby go opisać!
0
Jak to jest karny to można kończyć rozgrywki i dać puchar realowi
0
Kounde 3 asysta i Kessie piekna bramieczka!
0
Chciałbym zobaczyć koncert Messiego i jego hat-tricka, ale żeby Juve wygralo 4:3 :))
12
Odejscie Pjanica to najlepsza rzecz. Dostaniemy za niego około 3 mln, dalsze czystki po bartom.. Możliwość zarejestrowania nowych umow Gaviego i Araujo i Torre będzie zarejestrowany do gry. Mam nadzieję, że to się uda!
1
@Adran360 Dzieki, obczaje sobie. Mam nadzieję, że się do tego przekonam jednak podzial na grupy to coś fajnego. Ja jestem fanem piłki, ale rozumiem, ze niektórzy ogladaja tylko tych największych. A w tym wszystkim najważniejsze są niestety pieniądze.
0
@Adran360 Tylko ze jak tacy giganci będą grali co tydzień, to się to bardzo mocno przeje. O to w tym chodzi, ze słabsze druzny mogą sprawić niespodziankę i wygrać albo postawić się lepszym. A w późniejszych fazach mamy te hity z wysoką rangą.
4
@Kgorecki2500 Ostatnie dwa sezony prawdziwej ligi mistrzów, później ma być jakiś chłam i to juz nie będzie to samo.
0
Jesteście za powrotem boixos noi czy nie?
0
Mozna gdzies obejrzeć ten meczyk?
4
Kounde 2 asysta Wow! I brawo Eric nalezalo mu się!!
0
@Worny 6 na Gaviego czeka :)
0
Nie jestem fanem tego transferu, ale w meczach ligi mistrzów z lepszymi zespołami stawiałbym na niego. Balde jeszcze za mlody, choć z Viktorią Plzno mógłby zagrać. Alba nie dojezdza mentalnie na takie spotkania.
6
Jak sobie pomyślę i porownam jaką kadrę mieliśmy rok temu po zakończeniu okienka, a jaką mamy teraz. Wow! Jaka przepaść, zarzad wykonal kapitalną robotę. Jestem bardzo podekscytowany tym sezonem!!
1
Na nic się nie nastawiałem, a trochę czuje się rozczarowany. Jednak nie można zapomnieć, ze to okienko bylo świetne, a co do Depaya i Romero poknijcie się w głowę. Co wam daje obrażanie ich, nie rozumiem. Depay przyszedł w ciężkim momencie, pomógł Barcelonie strzelił duzo goli, a co do Romero taką ma prace i nie tylko on podawal, ze moze wydarzyc się coś dużego w Barcelonie, gdyby nie on to okienko nie miałoby takiej magii dla kibiców Barcy. Miłej nocy i ochłońcie co niektórzy. Xavi wreszcie ma skompletowaną kadrę i przede wszystkim jedną z najmocniejszysz. Dobranoc :)
0
Narobili smaka tą pizzą, tak się nie robi.
5
To jest piękne ogladam gościa, nic z tego nie rozumiem. Czekam tylko na syreny i jak powie jakieś nazwisko XDD
2
@Janas11224 Nie. Milan przejął całą.
0
Estan pasando cosas Frenkie cos się dzieje!
0
Romero wie kto jest tą niespodzianką czy on też nie wie? Bo ja juz nie ogarniam xd
0
Jeśli ma odejść Depay to nie widzę innej opcji, zeby ta niespodzianka nie była napadziorem.