0

1:2 łapiemy kontakt!

1

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie, ale Gavi nawet jak podpisze nową umowę to z 30 na plecach zostanie do 1 stycznia. Wtedy dopiero będziemy mogli go zarejestrować w pierwszej drużynie i dostanie 6?

0

Mam nadzieję, że w lato kupimy bardzo mocnego prawego obronce, bo duet Araujo-Kounde jest świetny!

2

On się nie zatrzymuje.

0

Wreszcie!!!!!!!

2

No przecież to jest karny xdddd

46

W mediach kotletico jest chwalone, że umie wykorzystać przepisy, ale jak Barcelona umiejętnie posługuje się w różnych sprawach albo jakby taka sytuacja z Grizim byla odwrotna to nie wyobrażam sobie jaki byłby hejt. Gdzie jest van der vart w obronie praw piłkarza??

3

Brawo Ferran ja w niego caly czas wierze. Dembele dzisiaj gra jak Messi bajka!

5

Hat-trick!!!!! Pamiętajcie on tylko doklada nogę do pustej.

0

Ktos podmienił nam Dembele, a Lewy to jest po prostu maszyna nie ma słów, zeby go opisać!

0

Jak to jest karny to można kończyć rozgrywki i dać puchar realowi

0

Kounde 3 asysta i Kessie piekna bramieczka!

0

Chciałbym zobaczyć koncert Messiego i jego hat-tricka, ale żeby Juve wygralo 4:3 :))

12

Odejscie Pjanica to najlepsza rzecz. Dostaniemy za niego około 3 mln, dalsze czystki po bartom.. Możliwość zarejestrowania nowych umow Gaviego i Araujo i Torre będzie zarejestrowany do gry. Mam nadzieję, że to się uda!

1

@Adran360 Dzieki, obczaje sobie. Mam nadzieję, że się do tego przekonam jednak podzial na grupy to coś fajnego. Ja jestem fanem piłki, ale rozumiem, ze niektórzy ogladaja tylko tych największych. A w tym wszystkim najważniejsze są niestety pieniądze.

0

@Adran360 Tylko ze jak tacy giganci będą grali co tydzień, to się to bardzo mocno przeje. O to w tym chodzi, ze słabsze druzny mogą sprawić niespodziankę i wygrać albo postawić się lepszym. A w późniejszych fazach mamy te hity z wysoką rangą.

4

@Kgorecki2500 Ostatnie dwa sezony prawdziwej ligi mistrzów, później ma być jakiś chłam i to juz nie będzie to samo.

0

Jesteście za powrotem boixos noi czy nie?

0

Mozna gdzies obejrzeć ten meczyk?

4

Kounde 2 asysta Wow! I brawo Eric nalezalo mu się!!

0

@Worny 6 na Gaviego czeka :)

0

Nie jestem fanem tego transferu, ale w meczach ligi mistrzów z lepszymi zespołami stawiałbym na niego. Balde jeszcze za mlody, choć z Viktorią Plzno mógłby zagrać. Alba nie dojezdza mentalnie na takie spotkania.

6

Jak sobie pomyślę i porownam jaką kadrę mieliśmy rok temu po zakończeniu okienka, a jaką mamy teraz. Wow! Jaka przepaść, zarzad wykonal kapitalną robotę. Jestem bardzo podekscytowany tym sezonem!!

1

Na nic się nie nastawiałem, a trochę czuje się rozczarowany. Jednak nie można zapomnieć, ze to okienko bylo świetne, a co do Depaya i Romero poknijcie się w głowę. Co wam daje obrażanie ich, nie rozumiem. Depay przyszedł w ciężkim momencie, pomógł Barcelonie strzelił duzo goli, a co do Romero taką ma prace i nie tylko on podawal, ze moze wydarzyc się coś dużego w Barcelonie, gdyby nie on to okienko nie miałoby takiej magii dla kibiców Barcy. Miłej nocy i ochłońcie co niektórzy. Xavi wreszcie ma skompletowaną kadrę i przede wszystkim jedną z najmocniejszysz. Dobranoc :)

0

Narobili smaka tą pizzą, tak się nie robi.

5

To jest piękne ogladam gościa, nic z tego nie rozumiem. Czekam tylko na syreny i jak powie jakieś nazwisko XDD

2

@Janas11224 Nie. Milan przejął całą.

0

Estan pasando cosas Frenkie cos się dzieje!

0

Romero wie kto jest tą niespodzianką czy on też nie wie? Bo ja juz nie ogarniam xd

0

Jeśli ma odejść Depay to nie widzę innej opcji, zeby ta niespodzianka nie była napadziorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?