33

Piekne komentarze kibiców białych o farcie Barcelony i gdyby nie bramkarz to byśmy przegrali. Oni to powinni ostatni się na ten temat wypowiadać, bo chyba szybciutko zapomnieli o całej poprzedniej edycji ligi mistrzów w wykonaniu przescieradel jak ich City czy Liverpool cisnęli i gdyby nie Cortouis albo wylewy Donnarumy to by w 1/8 się już pakowali.

1

Standardzik xddd

2

Dziwne, że nie ma van boekla na varze. Chyba uefa szykuje go na środę.

8

Nigdy nie zrozumiem narzekania na sklad przed meczem. Po co?? Po meczu jak coś nie pójdzie wtedy można to powiedzieć, a jak dzisiaj obrona zagra dobry mecz to nagle wielkie brawa dla Xaviego, od początku w ten pomysł wierzyłem. Utkajcie i oceniajcie Po meczu. Vamos Barca!!!

0

@katalonczyk987 Nie jest to nasz obecnie najlepszy stoper, a w zapasie mamy mecz z Interem i realem. Xavi po prostu chucha na zimne.

16

Trzeba coś z tym zrobić, socios maja w czterech literach klub i pokazują to nie pierwszy raz.

0

@karol130197 A myślisz, że jakbyśmy złożyli skargę to by coś dalo. Tylko nerwy niepotrzebnie stracone.

0

Mats
Roberto Pique Garcia Balde
Torre Busi Pedri
Raphinha Lewy Ferran/Fati

0

Oddac, zapomnieć i nigdy więcej transferów z tymi jeb... materacami.

0

@aldewir Bardzo możliwe moj błąd, bo faktycznie wyglada to jakbym pisał o Interze, a chodziło mi o Celte :)

1

Ekscytuje mnie jego potencjalny debiut!

1

@Arnold1234 Wez pod uwagę, że punkty w lidze jeszcze mozna nadrobić, ale w lidze mistrzow jest to mecz o wszystko. Według mnie liga powinna zejsc teraz na drugi plan. A jest to idealna sytuacja, zeby wprowadzić do drużyny kolejny "super-talent"

0

W obliczu być może najważniejszego meczu w tym sezonie w lidze Mistrzów z Interem, dalibyście szanse duetowi Pique - Chadi Riad? Zeby oszczędzić naszego na ten moment najlepszego obronce Garcie.

6

@MrShakira Skupmy się najpierw na środzie, bo jak przegraja. To nie tylko nie zobaczymy Messiego i Silvy, a możemy pożegnać się z jakimś kluczowym zawodnikiem.

0

@PatrykBarca Myslisz, ze ktos by go chcial kupic za 40 mln? Pojawiła się okazja w postaci Atletico i nie było czasu do namysłu. To Atletico rozdawało karty, bo wiedzieli, że chcemy się go pozbyć ze względu na pensje.

0

@PatrykBarca W momencie jego sprzedaż bylo kilka godzin do zakończenia okienka. To był cud, ze Atletico go wzięlo.

0

@Emhyr Tak lepiej było ryzykować to, ze go nie wykupią i wróci tu z ogromną pensją.

0

@Borow34 Gdzie się nie wejdzie to sytuacja z ręką dumfriesa. Za każdym razem krew mnie zalewa jak to widzę..

0

@kuz Nie bo jakby strzelił gola to var myslalby, że jest na spalony i by go nie uznali.

3

Uefa w pełnej okazałości gościu na varze nie dyktuje ewidentnego karnego w meczu Barcelona-Bayern. Hmmm co by tu zrobic ooo wiem damy go na następny mecz Barcelony na var. XDD

0

A idz pan w chu.... z tymi kontuzjami

0

@nabial Jak sędzia będzie kompetentny to jest duża szansa ;)

8

Gralismy slabo okej zgadzam się. Ale grajac slabo strzelamy bramkę po ręce Fatiego, ktora i tak nie zmieniła lotu piłki (nieuznana). Calhanoglu powinien dostać ewidentną czerwoną kartkę (nie dostal). Ewidentny karny dla nas (niepodyktowany). Grając słabo jedna bramka powinna być albo Pedri uznany albo karny plus gralibyśmy około 25 minut w przewadze. Ale co tam sedzia w nagrodę dostanie final albo polfinal. Tak mi ten mecz wczorajszy obrzydzil lige mistrzów, ze dzisiaj nawet tego chłamu nie włączam

18

Guillem Balague mówi, że piłkarzom Barcelony powiedziano, że nie przyznano rzutu karnego po ręce Dumfriesa, ponieważ VAR myślał, że to była ręka Ansu Fatiego. [@talkfcb] via: Barcainfo
Hahahahhhahaha KOMPROMITACJA!!

5

Jestem ciekaw jaka jest nagroda za to kto nie podyktuje bardziej ewidentnego karnego dal Barcy. Tam musiał pójść jakis zakladzik w gronie arbitrów, bo nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. Cos moze się zdarzyć raz to jest przypadek, ale w tym sezonie przechodzą samych siebie.

0

Karą dla tego gościa z varu będzie sędziowanie finału ligi mistrzów

7

Kocham piłkę nożną nad życie, ale takie rzeczy jak wczorajsze decyzje gościa w żółtej koszulce, bo sędzią to on nie jest niszczą ten sport i po takich meczach odechciewa się to oglądać. :((

19

Niestety płacimy za uczestnictwo w superlidze. To nie jest przypadek, ze w meczu z Bayernem i Interem sędziowie odwalają takie rzeczy. Do tego na varze w tych meczach byl ten sam sedzia. Irytuja mnie komentarze "co z tego, że powinien być karny jak graliśmy słabo" Kazdy zespol na słabszy dzień i takie detale o tym decydują jak ewidenty rzut karny. Wykorzystujesz go jest 1:1, a za tydzień nikt nie pamieta o grze.

2

@FC1899Barca Mówcie co chcecie ale to nie jest przypadek.

6

@Gaucho No i co z tego jest karny strzelamy na 1:1 a za tydzień nikt nie pamieta o grze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?