BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Cule1234 Wedlug madryckiego przelicznika za tą obraze sędziego Messi w lalidze dostałby minimum 3 mecze zawieszania.
19
Enzo pomimo nie strzelonego karnego, kot jeden z najlepszych na boisku! Szkoda tylko, ze jestemy w tak fatalnej sytuacji, bo dla mnie idealny w miejsce Busiego.
0
Van den vaart cos mowil???
0
Tak jest tak jest tak jest brawo!!!!
0
@Pinek5 masz racje strzelili w 90+11, a doliczyl 10, ale troszeczkę im przedłużył. Tyle potrzebowali zeby strzelić gola
0
@Pinek5 10 minut, nikt długo nie leżał ani nie było dlugiego sprawdzania varu, zastanawiam się skąd tyle wziął
0
Idealnie doliczyl dla Holandii tyle potrzebowali
1
9 goooooooool KROLA FUTBOLU❤ Brawo Acuna za wywalczenie karnego!!
1
CO ZA PODANIE MAGIK!!!! Brawo tez dla Moliny
1
No to teraz najmocjeszy kandydat to Portugalia.
0
ONI TO ZROBILI!!!
1
Goooooooool przyznam nie wierzyłem już w nich
2
No nie ma co Brazylia to najmocniejszy kandydat
5
Ale te dwie interwencję Martinezów TOP!
27
Nad grą Messiego można się dzisiaj było rozpływać. Co za występ, mijal ich jak tyczki!
1
@Sysia11 Jeszcze ten strzał Leo w końcówce szkoda, ze to nie wpadło.
16
To nie byl mecz Argentyna-Australia. To był koncert Messiego w 1000 meczu. Po prostu GOAT!
Ps. Lautaro to taki drugi Higuain się robi.
2
Gooool Atomowa pchła ❤❤
0
Po prostu Wow co za akcja Szwajcarii
5
Serbia-Szwajcaria ale meczycho!!
0
Chyba szykuje się kolejny wywiad, bo nie szanują boskiego zigolo z madery xddd
1
Czaicie jakby Kostaryka po przegraniu pierwszego meczu 7:0, wyszlaby z grupy gdzie są Niemcy i Hiszpania xdd
0
Jest i Fati wreszcie!
1
Hahaha kostaryka goool
0
Gol Japonia co wyrabia na tym turnieju WOW
11
Jak kocham Messiego i jest moim idolem, tak dzisiaj całym sercem za Polską! Do boju bialo-czerwoni!!!!!
0
Tak jest!! Brawo Morata, brawo Alba!
9
Bardzo mocno liczę, że Kanada i Maroko wyjdą z tej grupy :)
0
@S_E_B_A Jest jeszcze mlody, a na swojej pozycji ma Busiego i Rodriego wiec ciężko się przebić.
1
Enzo albo Zubimendi, żaden Nevesy.