BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli teraz zamiast -26 mln start za odpadnięcie z ligi mistrzów mamy -18? Czy sie mylę?
0
Ufff świetna decyzja juz się bałem, że będzie zabieral minuty młodemu Alonso..
0
Powinni wprowadzić konferencje pomeczowe dla sędziow, żeby mieli możliwość wytłumaczyć największe kontrowersje z meczu.
1
@Champs_Elysees Przeciez Xavi nigdy nie mowi o sędziach chyba, ze dadzą mu takie pytanie. Myślę, że ja nie byłbym taki spokojny jak Xavi po tych walkach z Bayernem i Interem. Kompletnie różne sytuacje.
8
Ciekawe czy teraz Bruno będzie taki wygadany i będzie szczekal coś o sędziowaniu jak na mundialu xd
0
O kurde przeżyłem lekki szok wchodząc na Flashscore, widząc co Napoli zrobiło z Juve. Wow!
0
Szkoda, ze el clasico dla mnie trochę straciło swoja magie. Kiedyś te wszystkie bojki, brutalne faule, piękne gole, emocjonujace mecze, czerwone kartki, było po prostu wszystko. Jak to mówią kiedyś to było.
0
Nie no to jest żałosne, ze my z nimi negocjujemy i nie uczymy się na błędach po Suarezie i Villi. W szczególności po tym co zrobili z Griezmanem. Obudźcie się tam w klubie i miejcie trochę godności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Emhyr Wydaje mi się, że Gavi z Atletico nie uderzył rywala łokciem w szyję.
2
Niesamowite zjawisko Xavi sabotuje mecz zmianami, a i tak wygrywamy xd
Mam na myśli (Ferran, Kessie i Alonso)
1
Brawo!! Alonso, Kessie i Ferran brak mi słów. Ter stegen to jest kocur!
3
Ter Stegen ty kocie, przypomnę, ze ten gosc nie jest numerem jeden w reprezentacji. Momentami dobra gra, ale za łatwo dochodzą do sytuacji. Raphinha trzeba było obciąć paznokcie to byłoby 2:0.
0
Tradycja dotrzymana uff.
0
Jak obstawiacie w której minucie karny dla białych?
3
Kto by nie chcial powrotu Gabonczyka.
Wracaj do nas!
0
Nie myślałem, że jakiś inny klub przebije moją nienawisc do realu.
28
Bardzo ważne 3 punkty, gra słaba, ale trzeba pamiętać, że nie wygralismy tam od 2019. Najlepsi Pedri, Araujo, Christensen, Kounde i Gavi. Napewno to zwycięstwo da dużego kopa druzynie. Kapitanem od juz powinien zostać Araujo!!
37
Chciałem się cieszyć ze zwycięstwa, ale przypomniałem sobie, że "to był tylko fart", "sędziowie nam pomagaja" aha i jeszcze "kazda druzyna rozklada przed nami nogi" i jakby ktoś nie wiedział to "wygralismy dzięki sędziom". Kocham te komentarze przescieradel.
102
Przypomne, ze Christensen przyszedl ZA DARMO. To byl kapitalny ruch. Dzisiaj rozegrał partidazo.
1
@Irmscher10 Co ma wykonywanie rzutów różnych do pozycji na boisku?
0
Szkoda mi Raphinhi gra na lewym skrzydle zabiera mu wszystkie atuty. Jak ma się u nas tak marnować to lepiej go sprzedać.
2
Xavi ewidentnie chcial przegrać tą spotkanie jak zobaczyłem, że wpuszcza Roberto i Alonso. Jak oni się znaleźli w tym klubie?
6
Araujo, Pedri, Christensen TOP!!
0
Pedri mamma mia, brawo komar!
0
Jap... (15 znaków)
15
@kynio302 A nie widzisz koloru jego koszulki? Już masz odpowiedz.
6
Szkoda, ze Chadi Riad nie dostaje szans tylko Alonso. Xavi ty się obudź! Juz wole zeby młodziak popelnial błędy, ale nabierał doświadczenia niz patrzeć na to co robi Alonso.
0
Przy naszym kłopotach finansowych i jeszcze doszedl brak awansu w lidze mistrzów to było dla nas świetne rozwiązanie. Po prostu nie mieliśmy wyboru. Nikt by go za więcej nie kupił, bo ma za wysoka pensje. Trzeba mieć na uwadze, że byłby on jednym z najlepiej jak nie najlepiej zarabiającym zawodnikiem u nas.
2
Alonso, Busquetsa, Depaya, Kessiego, Ferrana, Busiego, Alonso, Bellerina, Roberto ich nie powinno być w tym klubie. Ale co mozna zrobić po tym jak klub zostal zrujnowany finansowo. Wiem, ze niektórzy mają dość, ale tu trzeba sporooooo czasu aż wszystko wroci do normy.