1

@partymaker Bo nie gra na swojej pozycji, Rapha czy Dembele tez byliby nie widoczni, bo prawa pomoc jest ich naturalna.

3

Nie ma spalonego, to jest gol!

3

Niech oni się skupią na prawym obrońcy, defensywnyn pomocniku i napastniku. Fajnie byłoby tez zgarnąć lewoskrzydłowego, szybkiego i potrafiącego przedryblowac rywala.

17

@Bocheno1 wydaje mi się, że pogonili go za kompromitacja w lidze mistrzow.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

Z jednej strony fajnie, że real stracił punkty z drugiej zaje*iscie

1

Gwizdanie na swoich zawodnikow jest żałosne. Tacy ludzie to nie są kibice.

0

Brak słów, co tam się dzieje na Andield. WOW!

1

Ale wejscie Alonso naprawde dobre, trzeba mu to oddać! Co prawda z Athletkiem nie wróżę nam czyste konta, bo szybkość Inakiego pewnie będzie zabojcza dla Alonso, ale kto wie.

7

Nie powiem dziwne uczucie jak to wreszcie nie nas przekręcili Xd

0

Karny ewidentny, ale ile już takich sytuacji bylo na naszą niekorzyść i takie decyzje po części wyeliminowały nas z ligi mistrzów. Dzisiaj karta sie odwróciła, ale tylko czekać aż media zlinczują Barce. Jak było w drugą stronę to była cisza.

2

Xavi proszę zaryzykuj z Alarconem w drugiej połowie!

56

Sevilla 6:1 w plecy nie ma co się martwić, że druzyna, która od kilku lat z rzędu wywalczyła awans do ligi mistrzów i bodajże najwięcej razy wygrala lige Europy, teraz walczy o utrzymanie. Tebas jest z nich dumny to jest najważniejsze XD

4

@stone80 Nie pokazywał poziomu jakiego oczekiwano, ogromna pensje przez poprzednie odroczenia i możliwość zarobku +/- 90 mln. Myślę, że nie tylko ja byłem zwolennikiem tego ruchu.

1

Ale to jakiej przemiany dokonał De jong pod wodzą Xaviego jest fantastyczną wiadomością dla nas. Dobrze, ze zablokował transfer do Utd, a przyznaje nie bylem zwolennikiem zostania holendra.

1

@DonMatteo901 Sędziemu mozna wybaczyć byl za daleko jakis metr od sytuacji XD

0

@barto_8 Brak Raphinhy, Gaviego, Lewego, Dembele, Pedriego to kt według ciebie ma ta zagrac? Trochę przykre, żeby mlody dostal szanse dopiero jak Xavi już nie ma żadnych opcji.

0

Chciałbym zobaczyć taki atak na Valencie:
Alarcon Fati Ferran. Innych opcji nie ma no chyba, ze Roberto na lewym skrzydle, ale błagam Xavi nie rób tego.

5

Zgadzam się z Carlo mam nadzieje, ze powtórzą ten występ w rewanżu i tez nie oddadzą ani jednego celnego strzału na naszą bramkę ;)

9

Przypominam sobie komentarze jak niektórzy tutaj chcieli oddać walkowera, bo przynajmniej nie przegramy tak dużo. Troszkę więcej wiary w zespol ;)

1

@TaughtMule real zasłużył oddając 0 CELNYCH STRZALOW!! XD

1

@Comentateiro Chodziło mi bardziej o całokształt, chciałbyś oglądać kazdy taki mecz w wykonaniu Barcy? Składne akcje w ofensywie można by policzyć na palcach u jednej ręki. Ale fakt, zle się wyraziłem obrona Top, ale nasz atak nie istniał.

5

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Gra fatalna, katastrofalna, ale jestem w stanie to zaakceptować, bez 4 podstawowych zawodnikow (Dembele, Pedri, Christensen i Lewy), po dwóch porażkach z rzędu i to jeszcze z realem na bernabeu. Fatiego i zabranie bramki Kessiemu nawet nie skomentuje. Wycisnęliśmy maksa z tego meczu!

4

Z tego miejsca chciałbym serdecznie przeprosić Pana De jonga, ze w niego wątpiłem przed sezonem i chciałem, żeby odszedł. Bije się w pierś.

0

Christensen kontuzjowany, nie wszyscy na raz. Roberto nie da rady zastąpić wszystkich. Trzeba by go sklonować.

0

Ale piłe dal Lamine Yamal przed chwila w stylu Messiego!

1

@Emhyr Może i jest Lewy, ale obawiam się, że Xavi może nie podołać, bo nie potrafi wdrażać młodzieży, obym się mylił ;)

1

@Compadre Dokładnie! Takich ludzi w Barcelonie chcemy, jestem pewny, że w takim City, p$g czy realu dostałby 4,5 razy więcej, ale chce spełnić swoje marzenie o grze w Barcy.

4

Powiem wam, że ten Roque bardzo mądrze się wypowiada, oby tylko nie "odleciał" i dalej był taki pokorny i pracowity. Oczywiście jeżeli to co mówi jest prawdą, a nie jakąś zmysloną bajeczką. Nie widziałem ani jednego jego meczu tylko kompilacje na yt, czyli nic o nim nie wiem, ale z tego co czytałem opinie o nim są bardzo pozytywne. Jednak nasze problemy finansowe mogą zaważyć na tym transferze. Na koniec jak myślcie jaka jest granica ile Barca powinna na wydać na jego potencjalny transfer?

15

Opanujcie entuzjazm, na straży jest wielki prezes laligi, który nie pozwoli na ten transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?