0

Według was w ktorym roku mogliśmy ujrzeć taki największy prime Messiego?

14

https://x.com/MessiLeoBrasil/status/1630321750247452673
35 lat, a ten człowiek z innej planety dalej jest najlepszy. GOAT!

2

@Kamiloza91 Na Valencią bez Gaviego, Pedriego, Raphinhy, Dembele i Xaviego. Wszyscy oprócz Dembele maja wrócić na Bilbao.

0

@maroon przeczytaj komentarz kolegi, ktoremu odpowiadałem, pisze o kolejnych dwoch meczach po Almerii.

0

@barcelonaLM Roznica jest taka, że tam mieliśmy cały sklad do dyspozycji i Lewego w formie, a teraz bez Gaviego, Raphinhy, Pedriego i Dembele.

0

Gra fatalna, ale przez tą żałosna i obrzydliwa gre na czas od pierwszych minut odechciewa się oglądać tego meczu. Najgorsze sa właśnie mecze z takimi drużynami.

0

Jordi Alba nie ma przypadkiem 4 żółtych kartek?

2

@norbi77 Myślę, że wiemy tylko to ile ukradliśmy trofeów realowi przez "kupienie sędziow" Xd

6

@norbi77 Nie znasz się. Na stronie białych pisali, że to obecnie najlepszy sędzia w Hiszpanii haha

1

No i co z tego, że stracili punkty z Atletico grające w 10. Oni wygrali z 15 Liverpoolem grającym bez obrony, a my z 3 Utd juz nie. Także wracać do jaskin xd

6

Ahh z tej złości człowiek odpala drogę do finału w 2011 i 2015 i człowiekowi się łezka w oku kręci. Co ta druzyna wyrabiala na czele z argentynskim kosmitą. Jechali po kolei z każdym, nie patrząc na przeciwnika, tylko na siebie.

0

Ma ktoś może sytuacje Lewego z ostatnich minut?

0

@Gaz Teraz porównaj sobie rywali w grupach ligi mistrzów obu zespołów. Bo śmiem wątpić, że Napoli wyszłoby z naszej grupy. Ajax (wiadomo na jakim poziomie jest liga holenderska, Liverpool w ogromnym kryzysie i Rangers) Barca na spokojnie wyszłaby z ich grupy. Dodatkowo na najważniejsze mecze zabrakło nam kluczowych zawodnikow.

4

Jeśli w przyszłym roku liga mistrzów będzie wyglądać podobnie co w tym, to niestety z bólem serca trzeba będzie się pożegnać z Xavim, bo nasze wyniki poza laliga to jest istna tragedia.

0

Nie oszukujmy się jak czasami gra nie idzie to potrzebny jest taki pozytywny impuls z ławki, kto u nas moze dac taki impuls?

1

@Coutinho007 Bierz pod uwagę, że w Napoli są kompletnie inne oczekiwania i o wiele mniejszą presja. To nie jest tak, ze taki Coutinho, Fati, Ferran czy Raphinha zapominają jak się gra w piłkę, tylko nie radzą sobie po prostu na polu fizycznym.

1

Jak to jest, że im się pilka odbije 15 razy pod nogi, a nam nie. Cóż, kibicowac będę zawsze i do końca, ale szczerze nie widzę tego, żebyśmy kiedyś wrocili na sam szczyt. Za dużo przeciętnych zawodnikow jest w Barcelonie. Ahhh znowu to samo, ile jeszcze kibice muszą wycierpieć?

1

Uwielbiam go!!!

0

@Jakchcesz Coś czuje, że Balde lewe skrzydło, a Alba lewa obrona.

0

Nie uważacie, że Barca powinna sprzedać kogoś z trójki (Dembele, Ferran, Raphinha), bo mamy 3 prawych skrzydłowych i kupić kogoś na lewe skrzydło? Tam jest na dobrą sprawę tylko Fati bez formy.

12

Jak graliśmy w Monachium miałem dziwne przeczucie. Niepodyktowanie ewidentnego karnego na Dembele.

3

No i po co robią człowiekowi nadzieje jak i tak tu nie wróci, przez względy finansowe.

7

Wreszcie to ich bramkarz dostal wylewu, a nie przeciwko nim.

0

@kamyk_23 okej, bo myślałem, że u mnie się coś zepsuło :)

0

Mam pytanie możecie wystawić oceny po meczu zawodnikom??

18

To jest wręcz niewiarygodne, ze my taki diament jak Christensen wyjęliśmy za darmo!

7

Ferran kot, Roberto bramka i asysta i wreszcie Lewy z golem na Camp Nou!

0

Szkoda, ze Kounde nie odpoczywa. Po mundialu w Barcelonie ma najwięcej minut w nogach.

56

vinicius obrazil sędziego i wy myślicie, że dostanie kare? Opamiętajcie się sędzia go jeszcze przeprosi, bo inaczej zostanie oskarżony o rasizm.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?