BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według was w ktorym roku mogliśmy ujrzeć taki największy prime Messiego?
14
https://x.com/MessiLeoBrasil/status/1630321750247452673
35 lat, a ten człowiek z innej planety dalej jest najlepszy. GOAT!
2
@Kamiloza91 Na Valencią bez Gaviego, Pedriego, Raphinhy, Dembele i Xaviego. Wszyscy oprócz Dembele maja wrócić na Bilbao.
0
@maroon przeczytaj komentarz kolegi, ktoremu odpowiadałem, pisze o kolejnych dwoch meczach po Almerii.
0
@barcelonaLM Roznica jest taka, że tam mieliśmy cały sklad do dyspozycji i Lewego w formie, a teraz bez Gaviego, Raphinhy, Pedriego i Dembele.
0
Gra fatalna, ale przez tą żałosna i obrzydliwa gre na czas od pierwszych minut odechciewa się oglądać tego meczu. Najgorsze sa właśnie mecze z takimi drużynami.
0
Jordi Alba nie ma przypadkiem 4 żółtych kartek?
2
@norbi77 Myślę, że wiemy tylko to ile ukradliśmy trofeów realowi przez "kupienie sędziow" Xd
6
@norbi77 Nie znasz się. Na stronie białych pisali, że to obecnie najlepszy sędzia w Hiszpanii haha
1
No i co z tego, że stracili punkty z Atletico grające w 10. Oni wygrali z 15 Liverpoolem grającym bez obrony, a my z 3 Utd juz nie. Także wracać do jaskin xd
6
Ahh z tej złości człowiek odpala drogę do finału w 2011 i 2015 i człowiekowi się łezka w oku kręci. Co ta druzyna wyrabiala na czele z argentynskim kosmitą. Jechali po kolei z każdym, nie patrząc na przeciwnika, tylko na siebie.
0
Ma ktoś może sytuacje Lewego z ostatnich minut?
0
@Gaz Teraz porównaj sobie rywali w grupach ligi mistrzów obu zespołów. Bo śmiem wątpić, że Napoli wyszłoby z naszej grupy. Ajax (wiadomo na jakim poziomie jest liga holenderska, Liverpool w ogromnym kryzysie i Rangers) Barca na spokojnie wyszłaby z ich grupy. Dodatkowo na najważniejsze mecze zabrakło nam kluczowych zawodnikow.
4
Jeśli w przyszłym roku liga mistrzów będzie wyglądać podobnie co w tym, to niestety z bólem serca trzeba będzie się pożegnać z Xavim, bo nasze wyniki poza laliga to jest istna tragedia.
0
Nie oszukujmy się jak czasami gra nie idzie to potrzebny jest taki pozytywny impuls z ławki, kto u nas moze dac taki impuls?
1
@Coutinho007 Bierz pod uwagę, że w Napoli są kompletnie inne oczekiwania i o wiele mniejszą presja. To nie jest tak, ze taki Coutinho, Fati, Ferran czy Raphinha zapominają jak się gra w piłkę, tylko nie radzą sobie po prostu na polu fizycznym.
1
Jak to jest, że im się pilka odbije 15 razy pod nogi, a nam nie. Cóż, kibicowac będę zawsze i do końca, ale szczerze nie widzę tego, żebyśmy kiedyś wrocili na sam szczyt. Za dużo przeciętnych zawodnikow jest w Barcelonie. Ahhh znowu to samo, ile jeszcze kibice muszą wycierpieć?
1
Uwielbiam go!!!
0
@Jakchcesz Coś czuje, że Balde lewe skrzydło, a Alba lewa obrona.
0
Nie uważacie, że Barca powinna sprzedać kogoś z trójki (Dembele, Ferran, Raphinha), bo mamy 3 prawych skrzydłowych i kupić kogoś na lewe skrzydło? Tam jest na dobrą sprawę tylko Fati bez formy.
12
Jak graliśmy w Monachium miałem dziwne przeczucie. Niepodyktowanie ewidentnego karnego na Dembele.
3
No i po co robią człowiekowi nadzieje jak i tak tu nie wróci, przez względy finansowe.
7
Wreszcie to ich bramkarz dostal wylewu, a nie przeciwko nim.
0
@kamyk_23 okej, bo myślałem, że u mnie się coś zepsuło :)
0
Mam pytanie możecie wystawić oceny po meczu zawodnikom??
18
To jest wręcz niewiarygodne, ze my taki diament jak Christensen wyjęliśmy za darmo!
7
Ferran kot, Roberto bramka i asysta i wreszcie Lewy z golem na Camp Nou!
0
Szkoda, ze Kounde nie odpoczywa. Po mundialu w Barcelonie ma najwięcej minut w nogach.
56
vinicius obrazil sędziego i wy myślicie, że dostanie kare? Opamiętajcie się sędzia go jeszcze przeprosi, bo inaczej zostanie oskarżony o rasizm.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika