0

Idealne letnie okienko: powrot Messiego, Gundogan za darmo, Roque i prawy obronca np. Frimpong i jakby jeszcze udalo się wyrwać tego ndicke.

5

@Rewolucja123 Tak jak swego czasu Valdes po strzale Van Persiego..

3

"Według Barrenechei interpretacja zagrań ręką w europejskich pucharach najwyraźniej różni się od hiszpańskiego podejścia, a przekroczenie przepisów musi być bardziej klarowne". Ciekawy czy jakby obronca wziął piłkę w ręce w swoim polu karnym i wyrzucił jak bramkarz czy wtedy byłyby podstawy do odgwizdania karnego dla Barcy. Zalosne sędziowanie w dwie strony. Szkoda, ze nie omówili jak Varane Lewego trzymał jak w zapasach.

3

@Katalończyk 99 chcieli, ale czy finalnie zostali, bo z tego co mi wiadomo to tylko Barca, Real i Juve zostalo.

2

Odłączenie od superligi to się musi stać, żeby przyznawano nam ewidentne karne.

7


Czemu ten bramkarz nie ma rękawic? haha

1

Ufff dobrze, ze sędzia nie odgwizdał karnego za rękę Freda. Poziom z ligi mistrzów sedziow bez zmian. Z Roberto, Kessim w środku pola i Alonso na środku obrony to ten remis trzeba traktować jak zwycięstwo.

6

Christensen za Alonso, Balde za Albe, Kounde na prawą i Araujo do środka.

0

Dobra czyli skupiamy się na lidze. Juz bym wolał Erica niz tego Alonso. Xavi co ty robisz? Rotacje na najważniejszy mecz w tym dwumeczu???

6

Hahahahaa no nie mogę z tego idioty muniaka myślałem, że już odpuścicil, ale nie on dalej jedzie z tematem.

3

@Lionel_Messi10 Mam jedno zasadnicze pytanie czy ten terrorysta z Rosario strzelił 4 gole w Arabi Saudyjskiej, tak jak piekny zigolo z Madery. Nie no to juz masz odpowiedz kto jest Goatem.

7

Kolejna sprawa, którą powinien zająć się detektyw muniak. Degradacja, -15 punktów, czy może Barcelona odda % z tego transferu, który wyniósł ją 0 euro. Musimy poczekać na kolejny zwrot wydarzeń. Porcja nowych kontrowersji pojawi się w kolejnym odcinku, czyli za tydzień przed kolejnym waznym meczem rewanzowym Barcy, wyczekujcie!

6

@barcanawieki Spóźniłeś się na notatniku odebrali nam tytuły od 2003r. A detektyw muniak wszystko rozgryzł na tt. Barca będzie zegradowana albo zaorana nad tym jeszcze się zastanawiają. Pozdro ;)

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Prawie uwierzyłem, gdyby nie to ostatnie zdanie uff

1

Nie polecam wchodzić na notatnik. Od 10 minut boli mnie brzuch ze śmiechu. Ostrzegam wchodzicie na własną odpowiedzialność Xdd

1

Wielkie mi halo ja juz dawno odkryłem, że Barca kupuje sędziow, konkretnie w sezonie 2016/17 jak nie uznali ewidentnej bramki z Betisem. Każdy glupi by do tego doszedł, a ci dopiero teraz po latach xd

2

p$g
Co?
Mmmmm puuuuuu

8

Ten jeden z komentatorów prawie doszedl jak żółw strzelił xdd

1

Liczyłem na van boekla na varze :(

2

@Dembouz1899 Dorzuciłbym jeszcze Eintracht i p$g.

4

Jedno mi się nie podobało dzisiaj w występie Araujo, ze nie mial opaski kapitańskiej na ręce, oby to szybko naprawili.

34

Spodziewalibyście się, że Gavi wygra glowke z Albiolem? Ja byłem w szoku, niesamowity jest ten nasz pitbull.

1

@Firestone Jeszcze zaznaczyl bym, że "bankrut z ligi europy", bo to muszą w kazda wypowiedź wcisnąć xd

0

Araujo jest tak dobry, ze powinniśmy go sprzedać do premier league i odkupić za 100 mln, bo to jest niepojęte, że ten gość kosztował tylko 5 mln.
Ronald "pieprzony dzik" Araujo!

0

@barteq Dobrze się utrzymywał przy piłce co dawało nam szansa na kontrataki plus dal 2,3 piłki po których powinien paść gol np. Setka Raphinhy. Jak dla mnie naprawdę dobry występ.

2

Kurde zawsze się irytuje, że Xavi nie robi zmian, ale jak patrze kogo mamy na ławce to mu się trochę nie dziwie.

0

Pedri, Araujo, De jong i Lewy dzisiaj top!!! Jedziemy dalej, Vamos Barca!!❤

1

@Dembouz1899 No a my nie mamy miejsca w limicie. Większość chcialaby jego powrotu, ale niestety jest to niemożliwe z punktu finansowego :(

39

Iść na wojnę z dwoma klubami dzięki, którym ta liga wogole istnieje i przynosi ogromne zyski. Idiotyzm, ale czego można się po nim spodziewać.

1

Przydałby się Puyol w sztabie pierwszej druzyny Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?