BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Może się naucza wreszcie i wy*ierdola na zbity pysk ten sztab medyczny, bo to jest kabaret, ze w Barcelonie zawsze jak zawodnik ma wrócić po miesiącu to wraca po 2,3.
0
@Bart0sz Ja tez, ale czego można się spodziewać jak wypada ci 4 kluczowych piłkarzy. Jeden zawodnik to juz niezwykle duzo, a co dopiero 4.
1
Gramy bez połowy składu, a nie wiem czego tu się ludzie spodziewali, że grając z Alonso w obronie i środkiem pola Busi, Kessie i Roberto coś tu ugramy. Ja byłem w szoku po tej pierwszej połowie, bo wyglądaliśmy za dobrze na to jak nasz skład wygląda. Jak nie zmienimy wreszcie na dobry sztab medyczny to będzie to tak co roku wyglądać.
2
Gramy bez połowy składu i na 12 zawodników, bo to co sedzia robi wola o pomstę do nieba, a i tak Barca lepsza. Szkoda tej przypadkowej bramki.
21
Messi odrzuca 400 mln i chce zaakceptować 10 mln od Barcy. Janusze z fb: "pff widać jak kocha ten klub", "jakby kochał Barce to za darmo by gral". Skąd się biorą tacy debile ciekawe czy oni by chcieli pracować za darmo. Najlepsze jest to, ze oni nie żartują tylko piszą takie brednie na serio XD
1
Wreszcie Ferran się przełamał!!
19
Zobaczenie jeszcze Messiego w koszulce Barcy marzenie! Powinien zakończyć karierę w swoim domu, gdzie jest traktowany tak jak powinien być traktowany zawodnik tej klasy, czyli najlepszy pilkarz na świecie. Aczkolwie nie chce sie rozczarować, więc caly czas biorę te sytuacje na chłodno.
0
@Murazor Po dzisiejszym wywiadzie juz wszystko wiadomo i dziennikarz mieli rację. Szkoda Ansu, bo widać, że ojciec go przytłacza i robi mu krzywdę oraz wywiera na niego jeszcze większą presje.
1
Czyli według Romano jesteśmy doagadani z Inigo i Gundoganem. Do tego Messi chce obniżyć wynagrodzeniez, byleby do nas dołączyć i ja mam uwierzyć, że to wyjdzie kiedy prezesem jest tebas.
1
Po przeczytaniu artykułu juz wiem jakie będą komentarze i najazd na Fatiego i jego otoczenie. Ja zawsze takie informacje dziele przez dwa, bo dziennikarz moze sobie wszystko napisać, a nie wiadomo jaka jest prawda i co było celem spotkania.
0
@Patry10 Stary Messi mial fantastyczny okres w 2019 r. Co on wyprawiał wtedy to nie mam pytan, dalej się zastanawiam jak my wtedy nie wygralismy tej ligi mistrzów. I uważasz, że przez niego nie wygralismy wtedy ligi mistrzów? Gralismy z Liverpoolem, który gral bez Firmino, Mane i Salaha i przegraliśmy 4:0 i twoim zdaniem to wina Leo? Uważam, że taki zawodnik powinien zakończyć karierę w swoim domu. Który tyle zrobił dlatego klubu czy ktoś ma liczby podobne do niego w Barcelonie? Ja rozumiem, ze wielu go nie chce, ale jak np. Widzę gdzies komentarze ( nie chodzi o twoj), ze on blokuje innych to śmiać mi się chce. Ale, żeby nie bylo szanuje twoje zdanie, każdy ma prawo do swojej opinii :)
0
@goldensun Pomimo całej mojej sympatii do niego to wskazałbym Ansu Fatiego. Wierzę, ze się odbuduje, ale obecnie jest to wrak piłkarza :(
38
@Patry10 dostojnie chodzi, a kto daje piłki na nos Mbappe i ma 13g i 13a licząc tylko ligue 1. Podaj mi nazwisko, które przyjdzie do nas za darmo i wygeneruje podobny szał wśród fanów, wpływ na sponsorów. Messi to najlepszy pilkarz i do tego ogromna marka. Mundial mial na niego ogromny wpływ tak jak na wielu pilkarzy i to normalne, że obniżył loty, ale w przyszłym sezonie nie ma mundialu w środku sezonu i na spokojnie przygotuje forme na caly sezon.
0
Ja rozumiem, ze mamy obecnie problemy z finansowym fair play i musimy dawac dłuższe umowy, żeby to wszystko się spieło. Jednak mam najdzieje, ze jak sytuacja finansowa się unormuje będziemy proponwac zawodnikom 30+ kontrakt maksymalnie na rok, bo ryzykowne jest dawanie długich kontraktów wiekowym zawodnikom.
1
@sk13 dzięki :)
1
Ma ktoś asyste Balde z dzisiejszego meczu?
0
No to niezly początek Xdd
13
@Pawel13sz Xavi musi ogrywać młodego Alonso więc nie widzę opcji, żeby Riad zagral.
49
Pamiętajcie potencjalny powrót zawodnika po kontuzji w Barcelonie, trzeba pomnożyć razy dwa. Jak Barca powie, że wróci za miesiąc to wiadomo, że wróci za dwa.
4
Nie wyobrażam sobie na ten moment naszej obrony bez Andreasa.
2
@P33ck Bez przesady az tylu nie mają ;)
0
@Messibestplayerintheworld To od początku było wiadome. Jakoś jak bartoemu robil wałki Pjanic-Arthur i Cilessen-Neto to siedział cicho. Teraz Barca wprowadza dźwignie cyk zmiana przepisów, latanie po sądach, żeby tylko Gaviego nie zarejestrowac. bartoemu i jebas byli ugadani i musieli mieć jakiś plan ze sobą.
14
Patrzcie jaki przypadek wchodzę na stronę białych i nie widzę artykułu "urzad skarbowy nie znalazl dowodów na korupcje". A wcześniej to w sekundę dodawali artykuły, ze "Barca opłacała negreure" itd. Jaki zbieg okoliczności. Ale mogę ich zrozumieć są zajeci samozaoraniem się na temat varu i tym, że sprzyja Barcelonie Xd
6
@sidi12843 Nie jest to martwiące jak ktoś oglada mecze Barcy to wie, że na spokojnie mógłby mieć 4,5 tylko nie wykorzystują jego podań. Na szybko setka Lewego z Villareal, setka Fatiego z Valencią itd.
7
@Mns21 Ale ciary. Messi w Argentynie jest traktowany jak król!
0
Perez wiedzial co robi nie przyjedzajac na Camp Nou Xd ;)
4
@tomek8756
61
Zostawcie kibiców realu oni po prostu nie są przyzwyczajeni do tego, że goli ze spalonych juz im nie zaliczają tak ja kiedyś.
5
Xavi quedate! Xavi quedate! Xavi quedate!
0
Brawo za swietny mecz i przede wszystkim walke do konca. Niesmamowite jak oni radzą sobie pod taką presja negreira odpaniecie z ligi mistrzów i ligi europy cos pięknego! De jong, Christensen, Roberto, Gavi, Lewy, Kessie i Raphinha, wszyscy zagrali fantastycznie. Zostawili dzisiaj serducho na boisku! Kocham tą drużynę!!! ❤