BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lewy co dzisiaj daje ciasteczka, brawo Fati!!!!
4
Proszę Deco ściągnij nam Roque. Co za ruch do piłki i brameczka brawo!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Alez ten nasz Yamalek to kocur. Oby podpisał u nas ten kontrakt!
0
Oby tylko zarząd nie wpadł na wspaniały pomysł, żeby sprzedać naszego najlepszego stopero obok Arujo czyli Christensena.
0
@Emhyr Patrząc na inne opcje ktore sobie wymyślili w klubie to jestem na tak, ale na pewno nie za 60 mln.
0
Juz bym wolał, żeby Nico gral niz ściągać kogoś z tej listy ewentualnie Zubiego, ale nie za 60mln
2
Podsumowując tak wygląda nasza lista na następcę Busiego:
Zubimendi
Guido Rodriguez
Jakiś mlody z Belgii
niezniszczalny Neves
Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać XDD
8
@KrychaFCB Dobra to liga Europy w przyszłym sezonie nasza. Ja nie wytrzymam nerwowy podczas tego okienka. Jak my takich zawodnikow chcemy ściągać.
6
60 mln za tego Zubimendiego. Ahh.. Szkoda gadac, on jest wart 20-30. W Barcelonie juz jednak przyzwyczajeni do wyrzucania pieniędzy w błoto.
0
@Mads Jak dadzą 90+ to można się pożegnać. Coś czuje, ze z nim mogą być problemy. Nie chcę grac na prawej obronie, a na środku czesto popełnia głupie błędy i traci koncentracje.
2
Ale brama Yamala brawo!
3
Gracias Alba! Jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie. Jego połączenie z Messim bylo świetne. Najpierw Pique później Busi teraz Alba. Pewna epoka się kończy :((
Powodzenia Jordi!! ❤
0
@Gall O Lewym wiele osób wypowiada się, że to kapitan bez opaski i ma do tego predyspozycje, a Frenkiego Xavi nawet nie wymienił w potencjalnych opcjach na kapitana.
0
Messi
Ter Stegen
Araujo
Lewy
Tak powinna wyglądać hierarchia kapitanów w przyszłym sezonie jeżeli Messi przyjdzie.
2
Uwielbiam Albe jest jednym z najlepszych lewych obrońców w historii, ale wreszcie musimy zacząć nową erę. Jeszcze jakby udało się pożegnać Alonso i Roberto.
0
Kurde cos czuje, ze w przyszłym sezonie będziemy mieli jeszcze grosza lawke rezerwowych. Te transfery, które klub planuje zrobić mozna sobie będzie wsadzić w 4 litery jak nie zmienimy sztabu medycznego.
0
Szkoda, ze nie gram w realu, mógłbym bezkarnie bic ludzi i nie ponosić za to konsekwencji :(
3
@neymar77 Zamknięcie stadionu i odwołanie czerwonej karki po dwóch dniach. Brak zawieszenia valverde za pobicie. Lewy 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosie. Brak kary dla epsanyolu za wtargnięcia i chęć pobicia piłkarzy Barcy. Faktycznie traktowanie na równi XD
4
@Artysta9 gdyby realowi się chciało to by wygrali Lalige, oni skupili się na lidze mistrzow.
3
Jeszcze niech tylko następnym wywiadzie prezes laligi wspomni po raz setny, że jest madritista cala laliga w pigułce. To juz nawet nie jest śmieszne co się od*ierdala w tej tylko żałosne. Liga zarządzana przez madrycki klub Xdd
0
Czy główny arbiter meczu Valencią real juz został zwolniony za rasizm w postaci czerwonej kartki dla viniciusa?
26
Poczekajcie zaraz nam zabiorą mistrzostwo i dadzą realkowi bo vinicius jest czar... Żałosna jest ta Laliga odwołanie czerwonej kartki juz po dwóch dniach za uderzenie w twarz. Zamknięcie trybuny Valencii juz po dwóch dniach. Ale jak bydlo z espanyolu wleciało na stadion z zamiarem pobicia pilkarzy to trzeba czekać na decyzję z zamknięciem stadionu. Je*ac ta madrycka lalige.
2
Ale pilka od Fenkiego Wow!
0
@Fake69 Wydaje mi się, że Gavi gra w środku dzisiaj, a Torre na skrzydle.
7
Ludzie płaczecie tu, a my mamy mistrza jakbyście nie wiedzieli. Jedni graja o życie drudzy maja juz wakacje. Nawet lepiej jak Valladolid wygra i oby się utrzymał kazdy oprócz tego bydła z espanyolu.
0
@bartekvisca Z tego co wiem sprawą wtargnięcia bydła z espanyolu laliga zajęła się tak jak sprawą pobicia, ktorego dopuścił się Valverde ;)
2
Z serii nikogo to nie obchodzi, ale wczoraj wyszedł nowy outlast!! Moj ulubiony gierkowy horror. Seria u Isamu będzie kozacka jak poprzednie, polecam :))
4
Hiszpania u17 wyrównuje za sprawą piłkarza Barcy Marca Guiego!
0
Gerard Romero nic o tym nie mowi, a szkoda bo wtedy można byłoby w to uwierzyć.