5

Raphinha ujął mnie pięknym golem z dystansu z realem w meczu przedsezonowym. Brakuje mi jego strzałów z dystansu, zdecydowanie za rzadko to robi.

3

Koncert!!!! Sevilla na deskach. Brawo Barca. Raphinha pierwszy gol na Camp Nou!

16


To ile meczów zawieszenia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Messibestplayerintheworld javier tebas jest zachwycony tym, że będzie mógł wprowadzić nowy przepis uniemożliwiający kupno młodego talentu Barcelonie ;)

19

Szkoda, ze przez jakieś durne przepisy nie mogli go wypożyczyć na te pol roku albo wziąć z powrotem za darmo. Przydałby się.

0

Ci co zaznaczyli, żeby Busi został jako rezerwowy. Zawodnik z taką pensją na ławce to lekko mówiąc niezbyt madra decyzja.

3

Brawo! Niezwykle ważne 3 punkty, na bardzo ciężkim terenie i z bardzo trudnym rywalem. Barca Top! Frenkie swietny mecz!

0

Mogą zarejestrować umowę Araujo po zamknięciu okienka czy trzeba czekać do lata ktos wie?

2

Dzięki Hector! Moze za dużo nie pogral, ale fajnie, że wychowanek spełnił swoje marzenie o grze w pierwszej druzynie. Powodzenia!

2

Oczywiście my z obowiązkiem, bayernowi dali opcje wypożyczenie.

0

@arsenallondyn0 A jaki bunt robili Raphinha i Lewy?

0

Co myślicie o nowym Camp Nou i tej firmie limak? Jakis wałek? Bo trochę to wszytko dziwne.

5

Żadnych transferow!!!! Zarejestrowac kontrakty Gaviego, Araujo, Balde i Peñi i tylko na tym się skupić.

1

Juz się boję jakie nazwiska tam mają.

0

@MesQueUnClub96 Bo nieważne robi się wtedy gdy przegrają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sidi12843 Szybkich skrzydłowych, którzy potrafią wygrać pojedynek 1 na 1

1

@kiper09 Oceniasz to na podstawie meczu z 16 zespołem championship?

1

@kiper09 Kurde, ze akurat naszej lidze musiał się trafić taki debil tebas. Inni mają wywalone na ffp i mogą sprowadzać ile chcą. A my nie możemy zawodnika zarejestrowc, bo tebas wyliczyl, ze za 20 lat nie będą się mieścić w limitach. Won z tej ligi tebas.

25

@JarekS I kto miał niby dzisiaj zagrać za Dembele? Mial bym pretensje do Xaviego jakby Ferran i Lewy dzisiaj byli dostępni i Dembele by zagral. Xavi nie miał kompletnie Pola manewru.

1

Balde i Alarcon na drugą, Xavi musisz!

1

1

Liczę na jakieś minuty dla Alarcona dzisiaj.

0

Zastanawiam się po co? Na lo mamy Albe i Balde, na śo Araujo, Kounde, Christensena, Garcie i zamiast dawac szanse młodemu Riadowi to będzie grac Alonso. Szkoda słów..

1

Mam pytanie on był trzeźwy podczas tego wywiadu? XDD

29

Araujo i Christensen duet nie do przejścia!!! Co to są za maszyny to nie mam pytam.

2

Oj takiego Dembele jak w tym meczu uwielbiam. Francuski duet ❤

4

@Antic24 To nie nam kibicuje prezes tej ligi, więc nie ma taryfy ulgowej xd

20

@sumek37 Ty wiesz, że on ma dopiero 18 lat? To normalne, że w tym wieku są wahania formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?