BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Raphinha ujął mnie pięknym golem z dystansu z realem w meczu przedsezonowym. Brakuje mi jego strzałów z dystansu, zdecydowanie za rzadko to robi.
3
Koncert!!!! Sevilla na deskach. Brawo Barca. Raphinha pierwszy gol na Camp Nou!
16
To ile meczów zawieszenia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Messibestplayerintheworld javier tebas jest zachwycony tym, że będzie mógł wprowadzić nowy przepis uniemożliwiający kupno młodego talentu Barcelonie ;)
19
Szkoda, ze przez jakieś durne przepisy nie mogli go wypożyczyć na te pol roku albo wziąć z powrotem za darmo. Przydałby się.
0
Ci co zaznaczyli, żeby Busi został jako rezerwowy. Zawodnik z taką pensją na ławce to lekko mówiąc niezbyt madra decyzja.
3
Brawo! Niezwykle ważne 3 punkty, na bardzo ciężkim terenie i z bardzo trudnym rywalem. Barca Top! Frenkie swietny mecz!
0
Mogą zarejestrować umowę Araujo po zamknięciu okienka czy trzeba czekać do lata ktos wie?
2
Dzięki Hector! Moze za dużo nie pogral, ale fajnie, że wychowanek spełnił swoje marzenie o grze w pierwszej druzynie. Powodzenia!
2
Oczywiście my z obowiązkiem, bayernowi dali opcje wypożyczenie.
0
@arsenallondyn0 A jaki bunt robili Raphinha i Lewy?
0
Co myślicie o nowym Camp Nou i tej firmie limak? Jakis wałek? Bo trochę to wszytko dziwne.
5
Żadnych transferow!!!! Zarejestrowac kontrakty Gaviego, Araujo, Balde i Peñi i tylko na tym się skupić.
1
Juz się boję jakie nazwiska tam mają.
0
@MesQueUnClub96 Bo nieważne robi się wtedy gdy przegrają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sidi12843 Szybkich skrzydłowych, którzy potrafią wygrać pojedynek 1 na 1
1
@kiper09 Oceniasz to na podstawie meczu z 16 zespołem championship?
1
@kiper09 Kurde, ze akurat naszej lidze musiał się trafić taki debil tebas. Inni mają wywalone na ffp i mogą sprowadzać ile chcą. A my nie możemy zawodnika zarejestrowc, bo tebas wyliczyl, ze za 20 lat nie będą się mieścić w limitach. Won z tej ligi tebas.
25
@JarekS I kto miał niby dzisiaj zagrać za Dembele? Mial bym pretensje do Xaviego jakby Ferran i Lewy dzisiaj byli dostępni i Dembele by zagral. Xavi nie miał kompletnie Pola manewru.
1
Balde i Alarcon na drugą, Xavi musisz!
1
@jakubkuba07 Tak
1
Liczę na jakieś minuty dla Alarcona dzisiaj.
0
Zastanawiam się po co? Na lo mamy Albe i Balde, na śo Araujo, Kounde, Christensena, Garcie i zamiast dawac szanse młodemu Riadowi to będzie grac Alonso. Szkoda słów..
1
Mam pytanie on był trzeźwy podczas tego wywiadu? XDD
29
Araujo i Christensen duet nie do przejścia!!! Co to są za maszyny to nie mam pytam.
2
Oj takiego Dembele jak w tym meczu uwielbiam. Francuski duet ❤
4
@Antic24 To nie nam kibicuje prezes tej ligi, więc nie ma taryfy ulgowej xd
20
@sumek37 Ty wiesz, że on ma dopiero 18 lat? To normalne, że w tym wieku są wahania formy.