2

Nie ma co się podniecać tym, że Messi do nas wróći, bo jest to niestety niemożliwe. Nawet jakby obniżył pensje o połowę albo i 3/4 to i tak nie starczyłoby nam, żeby się zmieścić w limicie.

0

@Bulos11 Nie tylko w Hiszpanii, za jeszcze groźniejsze wejscie Calhanoglu w lidze mistrzow w nogi Busiego nie było czerwonej.

0

@arasz1819 Nie wiem kto to jest motłoch Xd
A co do Fatiego to bardzo go lubie i chciałbym, żeby wrócił na swoj poziom, ale jeśli zawodnik zagra slabo to po prostu dostaje krytykę i tyle. Nie spinaj się tak ;)

18

@arasz1819 No np. Ansu dzisiaj nie umiał przyjac piłki. Wiec tak, profesjonalny pilkarz w meczu moze mieć z tym problem.

2

@Kengo piekna formacja 1-10-0-0 nie wiem o co ci chodzi xd

1

Chciałbym zobaczyć miny tych ludzi co wyzywali Ter Stegena jak przydazyl mu się słabszy okres. Marc to jest kocur!!

2

@weber10michal No tak nie kupimy juz nikogo, bo każdy może przeciez okazać się Pjaniciem.

2

@Emhyr A np. W takiej Serie A Juventus kolejke temu byl na 3 miejscu A teraz jest na 10 to dopiero jest przeskok. Hehe

50

Dzięki Depay! Nie można zapomnieć, ze zdecydował się obniżyć pensje i do nas dołączyć i bardzo pomóc w tym sezonie po odejściu Leo. Powodzenia ;)

5

Mam nadzieje, ze Xavi postawi na Alarcona, a nie, ze będziemy kupować jakiś kolejny wynalazek typu Braithwaite czy Boateng.

2

Mocno liczyłem na jego przyjście, ale nie za takie pieniądze o jakich była mowa. Z drugiej strony cieszy mnie, że Barca nie popelnia tych samych błędów, mocno trzyma się limitów i nie robi kominów placowych, tylko działa rozwaznie. Może w przyszłości uda się do nas go sprowadzić.

1

Jak ten gość jeszcze jest w tym klubie to jest dla mnie zagadka. I do tego jeszcze jest kapitanem xd

0

Komuś się chyba strony pomyliły.

2

Szawi dawaj Alarcona!!!!!!!

3

To jest stary dobry Fati! ❤

1

Barcelona chce sprowadzić Parejo.. Busi sluchaj głupia sprawa nie chciałbyś jednak dłużej zostać w Barcelonie.

2

Szkoda, ze odpuszczamy inny talent z rezerw. Victor Barbera 9, która naprawdę świetnie gra.

0

@Roobo I do tego zarabia o wiele więcej od Christensena i jest starszy.

17

30-->6 Czekam aż założy wreszcie ten numer!

1

@Marcin199310 Powiem Ci, ze nie potrzebujemy tego az tak bardzo. Kounde i Araujo swietnie tam sobie radzą, a dzięki temu, że jeden zagra na po to Christensen moze grac w pierwszym.

30

Niesamowicie się patrzy na rozwój Balde i to w momencie gdzie na rynku jest taka poslucha lewych obrońców. Taki diamnecik nam się trafił kolejny.

0

Busi dzisiaj kozacki mecz, podniesie puerwsze trofeum jako kapitan Barcy!

0

Brawo Barca, świetny mecz. Pierwsze trofeum Xaviego jako trenera Barcy i Lewego. Dzisiaj wszyscy TOP! VAMOSSS

14

Jak dobrze, ze do nas trafił Christensen, a nie Rudiger. Dziekuje za to!

0

Taki taka (15 znakow)

2

Mam nadzieję, że po meczu Gavi przekaze niezasluszona nagrodę Golden boya camavindze xd

0

Gdyby wszyscy byli zdrowi to dalej gralibyśmy w lidze mistrzow w tym sezonie.

2

Lewyyyyy❤❤❤❤❤❤❤❤❤

0

Goooool Gavi!!!!

0

Super, że Arsenal wygral. W Anglii najbardziej lubię Chelsea, ale fajnie będzie zobaczyć Arsenal z powrotem w lidze mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?