0

Widziałem wczoraj filmik na tik toku. Na, którym gościu idealnie obstawił dzisiejsze 4 dokladne wyniki. Nie pomylil się w żadnym ciekawe czy obstawił i wygral trochę kaski.

9

"Leśny dziadek" gol i asysta. Brawo królu!

4

Ale brama WOW! Enzo, którym interesuje się Barca.

2

Goooooooooooooooool LEO❤❤❤

0

Jakim cudem Dybala jeszcze nie wszedł?

0

Myślę, jego nie interesuje projekt tylko $$$.

2

Dobrze, ze wydarzyła się taka sytuacja na mś z udziałem hiszanskiego sędziego. Cały świat zobaczy jacy oni są nie kompetentni i takie sytuacje w Hiszpanii są na porządku dziennym.

3

Ancelotti został zawieszony za krytykowanie sędziego czy kary tylko dla jednego klubu?

48

Komentator: "ciężko od Żurkowskiego czegoś dzisiaj wymagać, bo na codzień nie gra w klubie". To co on tam k*rw... robi. Jak można nie wymagać od gościa, który reprezentuje nasz kraj. No, ale jak Czesio sobie powołuje kolegów, albo tych co nie graja regularnie w klubie to czego my możemy oczekiwać. Dramat.

0

Zastanawiam się gdzie był Tebas jak kupowaliśmy Griziego, Dembele czy Coutinho za ponad 100 mln albo jak kręcili wałek z Pjaniciem i Arthurem. Gdzie był wtedy wielki obronca finansowego fair play?

5

W mojej opinii Bellerin kompletnie nie spełnia oczekiwan.

7

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale tu raczej nie jest problem zdrowotny tylko bariera psychiczna. Obawia się o kolejna kontuzje i nie gra na 100%. Najbardziej widać to po tym jak unika pojedynków jeden na jeden. Oby wrocil do najlepszej dyspozycji i tworzył tercet z Robertem i Dembele.

0

@Kgorecki2500 Sporo, ale napastnika i tak musimy kupic, a on zapowiada się świetnie. Gosciu ma 17 lat, a już jedzie na mundial i to w nie byle jakie repce. Wolałbym, żeby Barca zainwestowała w niego niż Endrica. Tam nie dość, że wysoki kontrakt to jeszcze ogromna opłata za transfer.

0

@Kgorecki2500 Ile chce?

1

@lukaszmatusiewicz Niewypałem może okazać się każdy, a tu ryzyko jest minimalne, bo przyszedlby za darmo :)

7

Józek Moukoko mam nadzieję, że Barca się nim interesuje i da mu ofertę kontraktu u nas. Idealny transfer:
Rezerowowy mlody napastnik, który miałby najlepszego nauczyciela Lewego, którego by zastąpił za 2,3 lata. Przyszedlby za darmo, bo kończy mu się kontrakt. Z tego co wiem jest fanem Barcelony i kocha ten klub, takich zawodnikow potrzebujemy. W tym sezonie wygląda bardzo dobrze. Co myślicie?

4

@mateusz1989VeB Nie, za to nie było kartki xd

3

Super sprawa, że Barca daje tyle szans młodym. Odpłaci się nam to w przyszłości. Oby tak dalej! Licze, ze po mundialu czesciej będziemy oglądać Giga Chada.

0

Napewno do nas trafi, pytanie czy juz w styczniu czy w lato. To jest ostatni dzwonek, żeby dostal jakis fajny kontrakt w jednym z najlepszych klubow na świecie. Nikt nie przegapilby takiej okazji.

0

Tak oglqdam sobie tą bramkę Osasuny i dziwie się, że Ter stegen się nie rzucił. Wydaje mi się, że na spokojnie by to obronił tylko odpuscil, bo myslal, ze sedzia anuluje.

5

Lewy dostanie karę 2,3 meczy, a manzano dostanie jakas kara za uznanie nieprawidłowej bramki czy jak zwykle sędziowie bez konsekwencji?

5

Fajnie jakby Chadi Riad dostawal tez swoje szanse, a nie jakis 30+ zawodnik sprowadzony za miliony.

0

Który to takie głupoty gadal w tym studio śmiesznym z eleven?

0

@Uukasz_93 Napewno będą tylko brakuje trochę zaufania od Xaviegi w kierunku Brazylijczyka.

0

@KrwawiaceoczyVEB Powiedział, ze spotka się z jego mamą po meczu, ale uzyl mocnejszych słów.

39

Balde, ale to jest diamencik chuchac i dmuchać na niego.

0

@DonMatteo901 dzisiaj w ataku top i wreszcie zaczyna wyglądać bardzo dobrze w defensywie.

2

Zaimponowali mi. Brawo, brawo od 30 minuty w 10 i ze straconym golem, którego nie powinno być. Pokazali mental i zostawili serducho na boisku. Wielki szacunek, BRAWO VISCA EL BARCA❤❤ Fotel lidera na mundial bardzo wygodny.

0

SZACUNEK WIELKI WYGRANA!!!

3

Balde to jest taki szef ze jap..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?