0

Do poki Alba, Busquets, Pique i Roberto będą w tym klubie nic nie wygramy. Pozbycie się tych zawodnikow uwolni tez ogromne miejsce na płace. Lewy obronca (balde to dopiero produkt i nie jest jeszcze gotowy do gry na najwyższym poziomie), srodkowy pomocnik defensywny i prawy obronca z prawdziwego zdarzenia i wtedy można zacząć myśleć o tytułach. Takie jest moje zdanie.

4

@Kondziubarca No tak bo jak vinicius kopal się po czole i nie umiał prosto kopnąć piłki to odrazu go sprzedali a nie czekaj..

17

Najważniejszy powrot na który kazdy kibic Barcy czeka to Araujo.

0

@arrevay przy karnym na Lewym? Chyba inny mecz oglądałem.

4

Laliga jedyna liga gdzie znamy zwycięzcę przed rozpoczęciem sezonu. Kur... niesamowite jak w tych czasach z varem oni potrafią bez skrupułów im pomagać xddd gościu nawet nie poszedl sprawdzić na monitorze je.ba...tych sedizow kurw... jebane z reklamoweczke z real wyjdzie sobie i będzie zadowolony sprzedajny smiecc

0

Tak jest brawo ferran!!!!!!

3

W cztery litery mozna se wsadzić dna Barcy. Klepanie bez sensu piłką. Inter i real oddają piłkę i bronią się wszyscy przed polem karnym dwie kontry i gol. Pilka się zmienia nie działa już to co działało kiedyś.

0

@pt9 Podaj mi klub przeciwko któremu sędziowie popełnili tak rażące błędy i ich kluczowi gracze dostali kontuzji.

6

Pogrążyły nas kontuzje i sędziowie..

6

@Kondziubarca Nie wiem jak można obarcza winą Xaviego za wczorajsze spotkanie. Busquets i Pique zawalili mecz i trzeba to powiedzieć jasno.

2

Jescze do wczorajszego meczu bez obrony się nie wygra. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się ze tak doświadczony zawodnik jak Pique popelni takie błędy jak junior. Psycha mi siadła i sezon tak naprawdę wyrzucony do kosza. Naprawdę obawiam się o ten klub w kwestii finansowej, bo nawet wygrana liga tego nie zrekompensuje.

0

@KlonaZepan wygrywamy dwa mecze mamy 10 punktów, Inter remisuje dwa mecze ma 9 punktów znawco

2

Mam nadzieję, że Busquets, Alba i Pique odejdą po tym sezonie. Oni już po tych wszystkich upokorzeniach nie są w stanie wytrzymać psychicznie na boisku.

0

@TheNekro94 Nie musi przegrać wystarczy ze zremisują, ale my musimy wygrać z Bayernem w co nie wierze.

0

@A4ron No i kto za niego jak wszyscy kontuzjowani?

1

Szczerze mimo ze mamy matematyczne szanse ja juz starcilem wiarę w wyjście z grupy. Ligi Europy to ja nawet nie będę odpalał. Bez obrony nie da się wygrać meczu to co odstawił dzisiaj Pique.

0

@Lukas90 W dalszym ciągu się zastanawiam jak Onana nie dostal kartki za przedłużanie od 1 sekundy

6

W pierwszym meczu wynik wypaczony są konsekwencje. Brawa dla sedziow za Bayern i Inter.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Parodysta Busquets i Pique spuszczą ten klub na dno

0

Brawo Dembus Gool!!!

0

Szkoda, ze nie Alba w obronie gra słabo, ale w ofensywie bardzo dobry i kreatywny. No nic oceniać będziemy dopiero po meczu. Vamoss!!!

3

Kibice białych mówili coś o farcie po meczu Barcelony XD

0

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Worny fajna reakcja Ter Stegena widać, że w tym sezonie to kompletnie inny zawodnik. Kozacko, że wrócił :)

12

Ten gość powinien odpocząć sobie od sędziowania, a tym czasem dostaje kolejne mecze i to druzyny której pomógł XD Co się dziwić jak nie potrafisz sędziowac albo specjalnie gwizdasz dla jakieś druzyny i zamiast kary dostajesz kolejne mecze. Kabaret dawac tą superlige może tam będzie inaczej.

3

@adukla Przeciez Pique i tak by gral, Kounde jak wróci to będzie bral na po. Nie ma szans, żeby Roberto albo Bellerin wygryźli Julesa.

0

Po tym wczorajszym meczu trochę obawiam się tej środy :(

1

@ViScAAA Problemem są kontuzje. Skrzydlowy np. Dembele miałby o wiele więcej miejsca gdyby prawy obronca podłączał się do gry i robil przewagę, a nie można oczekiwać tego od młodziaka Balde, który jest lewonożny, a o Roberto to nawet nie będę mówił. Mam nadzieję, że szybko wroci Kounde albo chociaż Bellerin.

12

Przypomne tylko, ze na varze z Bayernem byl m.in. Kwiatkowski. To co w środę powtórka z rozrywki XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?