0

Raphinha "Van Persie"

0

Goooooooooooooooooooooool!!!!

2

Nie no te nasze wolne i rożne to jest porażka.

0

Jakby wprowadzili ten cały var to sedziowie nie popelnialiby takich błędów.

0

@Azi Dla mnie czysto chyba, ze zamiast Alonso bylby pilkarz realu to wtedy faul.

2

Po każdej podobnej sytuacji jak dzisiaj z tym golem dla Osasuny myślę, że już nic mnie nie zaskoczy i tak do następnego meczu Barcy XD

0

@Chaoss wiem, ale jak uznali im gola dalej nie wiem i chyba się nigdy nie dowiem.

5

Dobra nie wygramy dizsiaj nie ma ch*j...

0

Hahahaahh niezle.. ktoś wytlumaczy jak to nie jest faul??

0

Ferran Lewy Raphinha
na taki atak dzisiaj liczę.

4

Kocham te komentarze białych, ze na nich się wszyscy spinaja i walczą o życie, a przed nami wszyscy rozkładają nogi xddd

1

Mamy dopiero listopad a w madrycie juz troszkę chłodno -2 :-)

1

No i komentatorzy dzisiaj pójdą spać smutni.. potężny real nie dal rady, brawo Rayo!!

0

Jak mental będzie gral to karny dla united gwarantowany róbcie screeny!

1

Dziękujemy Geri! Jestes wielki, Legenda!

0

Dramat, powinni to pokazywać dzieciakom jak nie wykorzystywać okazji..

0

Niemozliwe ja w to nie wierze karny dla Barcy WOW!!

2

Biorąc pod uwagę całokształt jego kariery LEGENDA!! Dziękuję Gerard na zawsze zostaniesz w sercach Culers! Pomimo, że w tym sezonie nie wyglądał już najlepiej i dużo hałasu bylo wokół jego życia prywatnego najlepszym wyjsciem bylo odejście to pustka pozostanie na zawsze. Força Pique❤

0

@KlonaZepan dzięki starałem się ;)

1

Dobrze, ze jest mundial, bo za niedługo nie byłoby kim grac..

3

Ale ładnie to zrobili!

0

@kuz @KlonaZepan Ter Stegen, Balde, Christensen, Araujo, Kounde, De jong, Gavi, Pedri, Dembele, Lewy, Fati/Raphinha
Może niedowidze, ale tylko dwóch jest z podstawowego składu, ale co ja tam wiem :-)

3

Spinacie się tu jakbyśmy o coś grali. Gramy czwartym składem, przypomnę, że taki real zremisował z Legią 3:3 albo przegral z sherifem tyraspol. Zluzujcie trochę gume to jest mecz o tak zwaną pietruszkę.

0

Boli ten widok tabeli w grupie Barcy :(

1

@Emhyr Chlopie prawie zawału dostałem, nie strasz tak.

1

@KacperVEB No wiesz może Pilzno to nie jakis ciezki przciwnik, ale parę akcji bylo świetnych w jego wykonaniu.

4

Obejrzalem mlodziezowke Barcy z Plzno kurczę, ale ten Lamine Yamal to jest talent. Najmlodszy na boisku, a w mojej opinii najlepszy, co nimi pokręcił i to podanie w ostatniej akcji. Oby wybrał Barce i podpisał u nas kontrakt, bo jest kapitalny.

1

@Aragorn33 Stary ja widziałem artykul na ich stronie, ze sędziowie nie chronią nuriciusa i mieli pretensje, że gosc który lekko tracił go głową nie dostal czerwonej kartki hahahaha

2

@Bogan Nigdzie nie powiedziałem, że musimy tyle wydawać no, ale proszę cie gościu co praktycznie pol kariery spedzil w MLS i ma juz 30 lat i Jackson, który jak gra przeciwko nam to mial problemy z przyjęciem piłki.

1

@heniek1981 Pomysl co by się działo jakby to ich tak sędziowie załatwili w lidze mistrzow jak nas. Aż sobie tego nie wyobrażam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?