BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha "Van Persie"
0
Goooooooooooooooooooooool!!!!
2
Nie no te nasze wolne i rożne to jest porażka.
0
Jakby wprowadzili ten cały var to sedziowie nie popelnialiby takich błędów.
0
@Azi Dla mnie czysto chyba, ze zamiast Alonso bylby pilkarz realu to wtedy faul.
2
Po każdej podobnej sytuacji jak dzisiaj z tym golem dla Osasuny myślę, że już nic mnie nie zaskoczy i tak do następnego meczu Barcy XD
0
@Chaoss wiem, ale jak uznali im gola dalej nie wiem i chyba się nigdy nie dowiem.
5
Dobra nie wygramy dizsiaj nie ma ch*j...
0
Hahahaahh niezle.. ktoś wytlumaczy jak to nie jest faul??
0
Ferran Lewy Raphinha
na taki atak dzisiaj liczę.
4
Kocham te komentarze białych, ze na nich się wszyscy spinaja i walczą o życie, a przed nami wszyscy rozkładają nogi xddd
1
Mamy dopiero listopad a w madrycie juz troszkę chłodno -2 :-)
1
No i komentatorzy dzisiaj pójdą spać smutni.. potężny real nie dal rady, brawo Rayo!!
0
Jak mental będzie gral to karny dla united gwarantowany róbcie screeny!
1
Dziękujemy Geri! Jestes wielki, Legenda!
0
Dramat, powinni to pokazywać dzieciakom jak nie wykorzystywać okazji..
0
Niemozliwe ja w to nie wierze karny dla Barcy WOW!!
2
Biorąc pod uwagę całokształt jego kariery LEGENDA!! Dziękuję Gerard na zawsze zostaniesz w sercach Culers! Pomimo, że w tym sezonie nie wyglądał już najlepiej i dużo hałasu bylo wokół jego życia prywatnego najlepszym wyjsciem bylo odejście to pustka pozostanie na zawsze. Força Pique❤
0
@KlonaZepan dzięki starałem się ;)
1
Dobrze, ze jest mundial, bo za niedługo nie byłoby kim grac..
3
Ale ładnie to zrobili!
0
@kuz @KlonaZepan Ter Stegen, Balde, Christensen, Araujo, Kounde, De jong, Gavi, Pedri, Dembele, Lewy, Fati/Raphinha
Może niedowidze, ale tylko dwóch jest z podstawowego składu, ale co ja tam wiem :-)
3
Spinacie się tu jakbyśmy o coś grali. Gramy czwartym składem, przypomnę, że taki real zremisował z Legią 3:3 albo przegral z sherifem tyraspol. Zluzujcie trochę gume to jest mecz o tak zwaną pietruszkę.
0
Boli ten widok tabeli w grupie Barcy :(
1
@Emhyr Chlopie prawie zawału dostałem, nie strasz tak.
1
@KacperVEB No wiesz może Pilzno to nie jakis ciezki przciwnik, ale parę akcji bylo świetnych w jego wykonaniu.
4
Obejrzalem mlodziezowke Barcy z Plzno kurczę, ale ten Lamine Yamal to jest talent. Najmlodszy na boisku, a w mojej opinii najlepszy, co nimi pokręcił i to podanie w ostatniej akcji. Oby wybrał Barce i podpisał u nas kontrakt, bo jest kapitalny.
1
@Aragorn33 Stary ja widziałem artykul na ich stronie, ze sędziowie nie chronią nuriciusa i mieli pretensje, że gosc który lekko tracił go głową nie dostal czerwonej kartki hahahaha
2
@Bogan Nigdzie nie powiedziałem, że musimy tyle wydawać no, ale proszę cie gościu co praktycznie pol kariery spedzil w MLS i ma juz 30 lat i Jackson, który jak gra przeciwko nam to mial problemy z przyjęciem piłki.
1
@heniek1981 Pomysl co by się działo jakby to ich tak sędziowie załatwili w lidze mistrzow jak nas. Aż sobie tego nie wyobrażam.