BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Historia lubi się powtarzać. Nie pierwszy raz sędzia drukuje na korzyść Interu XD
2
W czterech literach mam ze grali słabo karny to karny ale po raz kolejny złodziejstwo jeb...
1
Spokojnie nawet jak jakimś cudem strzelimy to i tak cos znajdą żeby nie uznać XDDD
1
Wy myślicie, że strzelimy ja juz straciłem nadzieję :(
0
Żałosne są takie gry na czas.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na następny mecz trzeba zmienić taktykę, busik i laga do przodu.
1
Niezrozumiała jest dla mnie kompletnie decyzja o tym, że Raphinha ma schodzić tak głęboko do środka. To nic nie daje, a przez to gramy tylko lewą stroną.
0
Wcześniej chyba spalony
0
Powrot Króla loading...
7
Pieknie smakuje powrot na fotel lidera :)
14
Widzę, że wielkie poruszenie bo uznali realowi bramkę ze spalonego, tak jakby to była pierwsza tego typu sytuacja.
3
Dobry sędzia podczas meczu powinien być niewidoczny. W laliga kazdy arbiter musi być w centrum uwagi, szkoda strzępic..
2
Fati piękna asysta do maszyny Lewego!!
3
@PatrykBarca Bo panowie zamiast się skupić na swoich drużynach mysleli o finansach Barcy ;)
42
Katarskie p$g jest jedyną druzyną na świecie której bym nie kibicował gdyby grali z realem. Zero szacunku to tego smiecia.
1
@Cule1234 kazdy ma w czterech literach zdanie tego hipokryty. Niech się przyjrzy swoim petro dolarom. Jeśli fifa pozwoli na łamanie finansowego fair play tak ja to robi m.in. p$g to inni też to będą robić ;)
0
@arasz1819 Nie pisz tak, bo siostra krisztiano cie dopadnie xd
2
I teraz Portugalia może sobie murować :))))
0
Grupa na studiach jest przydzielana odgórnie czy mozna sobie wybrać?
4
Kapitalna parada Ter Stegena!
13
Niech sobie w 4 litery wsadzą to odszkodowanie, ja chce zdrowego Araujo :(
7
Dla nas lepsze będzie jak Hiszpania z tej grupy nie wyjdzie. Mniej meczów rozegraja pilkarze Barcy w tych odświętnych meczach towarzyskich.
2
Kompletnie mi nie szkoda Anglii, karma do nich wróciła za to co robili ich kibice na euro.
6
Ja uważam, że zawodnicy się opierdzielają i graja za mało meczów. Przecież to roboty i nie muszą odpoczywać. Mam nadzieję, że uefa pracuje juz nad jakimś nowym gowno-turniejem typu liga narodów, zeby zgarniac więcej mamony.
0
Ogladam Wlochy-Anglia i jestem zawiedzony, mnostwo niedokładność, żadnych groźnych strzałów. Spodziewałem się o wiele więcej po tak dużych reprezentacjach.
5
Może Xavi kazal im symulować kontuzje i wracać jak najszybciej do klubu, bo to jest niemożliwe co się dzieje z tymi kontuzjami.
0
Szacun, ze potrafi się przyznać do błędu, bo oczywiste jest, że mówi o katarskich pieniądzach, a nie o Barcelonie. Największy hipokryta w świecie sportu.
1
4 do kolekcji, nie no to chyba żarty jakieś. To jest niemożliwe.
0
Użyłbym słów powszechnie obraźliwych, ale się powstrzymam.