0

Historia lubi się powtarzać. Nie pierwszy raz sędzia drukuje na korzyść Interu XD

2

W czterech literach mam ze grali słabo karny to karny ale po raz kolejny złodziejstwo jeb...

1

Spokojnie nawet jak jakimś cudem strzelimy to i tak cos znajdą żeby nie uznać XDDD

1

Wy myślicie, że strzelimy ja juz straciłem nadzieję :(

0

Żałosne są takie gry na czas.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na następny mecz trzeba zmienić taktykę, busik i laga do przodu.

1

Niezrozumiała jest dla mnie kompletnie decyzja o tym, że Raphinha ma schodzić tak głęboko do środka. To nic nie daje, a przez to gramy tylko lewą stroną.

0

Wcześniej chyba spalony

0

Powrot Króla loading...

7

Pieknie smakuje powrot na fotel lidera :)

14

Widzę, że wielkie poruszenie bo uznali realowi bramkę ze spalonego, tak jakby to była pierwsza tego typu sytuacja.

3

Dobry sędzia podczas meczu powinien być niewidoczny. W laliga kazdy arbiter musi być w centrum uwagi, szkoda strzępic..

2

Fati piękna asysta do maszyny Lewego!!

3

@PatrykBarca Bo panowie zamiast się skupić na swoich drużynach mysleli o finansach Barcy ;)

42

Katarskie p$g jest jedyną druzyną na świecie której bym nie kibicował gdyby grali z realem. Zero szacunku to tego smiecia.

1

@Cule1234 kazdy ma w czterech literach zdanie tego hipokryty. Niech się przyjrzy swoim petro dolarom. Jeśli fifa pozwoli na łamanie finansowego fair play tak ja to robi m.in. p$g to inni też to będą robić ;)

0

@arasz1819 Nie pisz tak, bo siostra krisztiano cie dopadnie xd

2

I teraz Portugalia może sobie murować :))))

0

Grupa na studiach jest przydzielana odgórnie czy mozna sobie wybrać?

4

Kapitalna parada Ter Stegena!

13

Niech sobie w 4 litery wsadzą to odszkodowanie, ja chce zdrowego Araujo :(

7

Dla nas lepsze będzie jak Hiszpania z tej grupy nie wyjdzie. Mniej meczów rozegraja pilkarze Barcy w tych odświętnych meczach towarzyskich.

2

Kompletnie mi nie szkoda Anglii, karma do nich wróciła za to co robili ich kibice na euro.

6

Ja uważam, że zawodnicy się opierdzielają i graja za mało meczów. Przecież to roboty i nie muszą odpoczywać. Mam nadzieję, że uefa pracuje juz nad jakimś nowym gowno-turniejem typu liga narodów, zeby zgarniac więcej mamony.

0

Ogladam Wlochy-Anglia i jestem zawiedzony, mnostwo niedokładność, żadnych groźnych strzałów. Spodziewałem się o wiele więcej po tak dużych reprezentacjach.

5

Może Xavi kazal im symulować kontuzje i wracać jak najszybciej do klubu, bo to jest niemożliwe co się dzieje z tymi kontuzjami.

0

Szacun, ze potrafi się przyznać do błędu, bo oczywiste jest, że mówi o katarskich pieniądzach, a nie o Barcelonie. Największy hipokryta w świecie sportu.

1

4 do kolekcji, nie no to chyba żarty jakieś. To jest niemożliwe.

0

Użyłbym słów powszechnie obraźliwych, ale się powstrzymam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?