0

Wow! Ale brama brawo Rapha!!!

0

Nie no to musi być gol japier...

3

Oglądamy nie śpimy. Vamos Barca!!!

0

@Nihas Ooo tez fajne

7

Może to za dużo i glupi pomysl, ale na miejscu Barcy dałbym potencjalny transfer Kounde do ogłoszenia przez Romero, coś w stylu jak ogłosił transfer do Betisu. Należy mu się, ze jedyny od początku to wiedział i ogólnie za to jaką robotę wykonuje. Przyjal tez na siebie ogromną krytykę.

0

@Cule1234 Największy wygrany okienka wśród dziennikarzy. 100% wiarygodności.

0

@czółkovsky Wydaje mi się, że klauzula wykupu zostaje uruchomiona gdy zagra w ponad 50% meczów przez te dwa sezony. Wiec jakby posadzili go na ławce caly sezon to nie wiem czy ten współczynnik nie byłby mniej niż 50%. Nie wiem niestety ile na ten moment rozegrał procentowo meczy.

3

Boje się, że Chelsea w zemscie odda nam Alonso po promocyjnej cenie.

25

Malo się o tym mowi, ale Xavi tez odgrywa niesamowicie ważna rolę w transferach. Był wielkim piłkarza, dla wielu autorytetem, ale przede wszystkim wyjasnia swoj pomysl na grę i przekonuje ich do przyjscia do Barcy i najwidoczniej łapie fajny kontakt z nimi. Xavi gigachad!

1

Świetnym wzmocnieniem na lewą obronę byłby Caio Herique z Monaco albo Sergio Gomez z Anderlechtu, który z resztą jest naszym wychowankiem. Ale to raczej na następne lato, bo nie wierze żebyśmy mieli jeszcze kasę jak okaże się, że mamy Kounde.

1

@Cule1234 No jasne, Chelsea oferuje 65 my 45 i Sevilla sprzedaje go nam? Bez szans.

0

@Luciano99 wole sobie teraz ustawić,bo później zapomnę ;)

1

Budzik juz nastawiony i czekamy na debiut RL9!

0

@ViscaBarca123 A kogo bys widzial jako idealny duet do pary z Araujo?

0

@Borry Laporta tez mowil, ze De jong jest nie na sprzedaż, a od tygodni jest porozumienie z utd, bo inaczej podniósłby jego wartość. To są politycy muszą kłamać, żeby jak najlepiej na tym wyjsc i zarobić.

1

@barcanawieki podpuścić i skasować. Wreszcie tym klubem rządzą kompetentni ludzie!

4

Chwilę mnie nie było a tu Kounde ponoć idzie do nas, jak nie zobacze oficjalki to nie uwierzę. Jak to się spelni to Romero znowu wygral z wszystkimi i powinien być poza skalą w kwestii wiarygodności. Ale powiem wam, ze od początku to trochę śmierdziało, że Barca nagle nie może go kupić, najprawdopodobniej byla to jakaś zagrywka. Zardzilbym jednak jeszcze się wstrzymać z szampanami, bo w tej sadze wszystko się szybko zmienia pozdro ;)

0

Szczerze ja juz nie ogarniam co i jak z tym Kounde, wszystko się tak szybko zmienia. Raz nie mamy pieniędzy nagle się znajdują, raz Chelsea ma juz go niby podpisanego juz ma jechać na badania medyczne wychodzi inaczej, Tuchel nagle jest wkurzony na Barcelony. Laporta mowi, że kuonde idzie na 100% do Londyńczyków. Źródła z Anglii mówią, że jest porozumienie Sevilla-Chelsea. Mozg mnie boli juz od tego.

1

@Pawel13sz No i po co te złudne nadzieje pani Heleno?

0

@Dundersztyc No to bardzo dojrzałe i profesjonalne zachowanie. Obraże się bo inny klub kupił tego zawodnika co ja chciałem w ramach zemsty nie dam odejść legendzie klubu. Wogole z tego co pamiętam to Barca interesowała się Raphinia jako pierwsi, juz w trakcie sezonu, a to Chelsea chciala im go podkupić ;)

0

Co tego Tuchela tak dupsko zapiekło, przecież mają co to chcieli czyli Kounde.

2

@Cule1234 Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by się w mediach działo i jak Messi bylby obrazany gdyby tak zrobił. Ale jak ronaldo tak robi to luz, bo on ma po prostu za duży mental xd

6

W kwestii Kounde nie rozumiem jednego po co kazaliśmy mu czekać i odrzucać oferty Chelsea jak nie mamy na niego hajsu albo nie wiemy czy zarejstrujemy zawodnikow. Po co byla ta cala szopka, jakas pomoc Sevilli, zeby Chelsea podbiła cenę? Nie wierze, ze dzisiaj cały zarząd się obudzil i nagle stwierdził, że rezygnujemy, a tak zaciekle walczył.

0

@Cule1234 Orientuje się ktoś czy to wiarygodne źródło?

0

Jeżeli sprowadzimy jeszcze Kounde, Azpilicuete i sprzedamy De jonga, a kupimy Silve. To będzie to najlepsze okienko w historii klubu na papierze.

1

@Fenelon Są 3 dźwignie:
- 25% praw, które rozbilismy na 10% i 15%, żeby więcej zarobić
- druga to Barca studios
- trzecia BLM
Jutro mają sprzedać te 15% za około 320mln

2

Cóż wygląda na to, ze Kounde wybierze większe pieniądze 12mln netto, jego wybór. Nikt nie może mu mieć tego za złe. Z drugiej strony od początku nie byłem przekonany czy jest on niezbędny. Przyjdzie Azpilicueta i jest Dest, na prawej środkowej obronie moze zagrać Pique, Araujo i Christensen, bardziej potrzebujemy lewonoznego śo jak np. Gvardiol. No i przede wszystkim powinni się skupić na Lewej obronie. Ale to juz zdecyduje Xavi on wie najlepiej kogo potrzebuje.

2

@Lionel_Messi10 Bardzo rozsądne wynagrodzenie, podoba mi się to, ze trzymają się zasad i nie przekraczają 10 mln tak jak np. Z Lewym 9mln netto. Trzeba ustabilizować płacę i to właśnie zarząd robi.

1

@Pawel13sz Nie ich wina, tylko amerykańców.

0

Yyyyyy Depay WOW!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?