0

Zabawa!!! Kocham tą drużynę, buduje się tu kapitalna ekipa. W madrycie będzie piękło dupsko jeszcze długo. Vamos Barca!!!!

1

Mamma mia matko boska częstochowska goooolqzo co tu się dzieje. To jest po prostu gwalt

1

Gavi tu już by miał czerwoną jak nic. Brawo za bajeczną pierwsza polowe. Jeszcze druga Vamoosss!!!

4

To byla świetna decyzja. Ja z przyszłości ;)

0

Nie wiem co tu się dzieje kocham ich. Blagam grajcie tak dalej.

0

Betis stracił punkty, mamy szansę dzisiaj odskoczyć.

11

Myślę, że była to opcja krótkoterminowa dla Barcelony. Teraz skupiają się na Gayi albo Grimaldo.

7

Mam nadzieję, że to tureckie bydło dostanie porządną kare za rzucanie przedmiotami w naszych zawodników.

0

@Johnnie_Walker Nie chodzi mi o to, ze ktos kiedyś gral w realu i dlatego nie chciałbym go tu widzieć. Nie słyszałeś o jego zachowaniu w stosunku do zawodników Barcelony obrażał m.in. Messiego i Suareza. Dlatego nie ma czego tu szukac.

0

Pieknie pierwszy mecz na wyjeździe i napewno i mocne druzyny odpadna bo Lyon vs West Ham i Lipsk vs Atalanta

3

Wypad z tym madryckim szcz*rem. W Barcelonie nie ma miejsca dla takich zawodników.

0

Szkoda, ze ćwierćfinaly w lidze mistrzow są rozgrywane tylko 21. Chciałbym sobie obejrzeć wszystkie 4, a można tylko dwa jak dla mnie bezsens. Jeden o 19 drugi 21 i na drugi dzień pozostałe 2 mecze.

16

Bardzo dobrze w tym dwumeczy zaprezentował się Inaki Pena. Mam nadzieję, że w przyszłości dostanie szanse u nas w bramce. Nie wiem jak wy, ale ja bym go widzial jako 2 bramkarza w przyszłym sezonie i dałbym mu do bronienia mecze w Pucharze Krola, ale zobaczymy jak zadecyduje Barca.

1

Za Bartomeu to my dawaliśmy się rolować i opłacaliśmy pensje naszej legendy, który w dużej mierze przyczynił się do mistrzostwa Atletico. Teraz to nam opłacają pensje bramkostrzelnego napastnika.

4

@qubson12345 Myślę, że on nie poleci na hajs, tylko chce być po prostu doceniony podwyzką, za to jak prezentuje się na boisku i słusznie ;)

8

Piekny obrazek w meczu Araujo, który biegnie bronić Alby, gdy ten wykopal piłkę w trybuny i pilkarze Galatasaray zaczęli go popychać. Ten chłopak ma niesamowity charakter. Oby dogadali się w kwestii pensji z naszym przyszłym kapitanem.

22

Szczerze gdyby nie kontuzją to dla mnie Dest powinien być w pierwszej 11 na El clasico. Ostatnio imponuje formą.

2

@Lovalo Ta ich kafejka to jest stan umysłu. Nie dziwie się, że jest tam taka mala aktywnośc jak poziom inteligencji tych użytkowników. Na przykład widziałem komentarz wyśmiewający to, ze Barcelona się cieszy po wyeliminowaniu Galaty i tego nie rozumiem, mieli płakać czy co?

15

Ronaldo nie istnieje w meczu spokojnie to nie jego wina, on się nie skończył po prostu nie ma z kim grac, Messi kreuje sytuacje kolegom tez nie ma z kim grac oprócz Mbappe i Verratiego skonczyl się i jest wyzywany na każdym kroku. Ciekawe spostrzeżenia znawców futbolu.

2

Jak ja widzę jak ronaldo przy lekkim kontakcie się kladzie i co chwile macha tymi łapami to się we mnie gotuje. Jako on jeszcze nie dostal za to kartki to ja nie mam pojęcia. Vinicius pod tym względem jest 1:1 jak ronaldo

1

Gerard Romero co odpalil po powrocie Laporty. Chyba najwiarygodniejsze zrodlo, które jest blisko Barcelony. Prawie wszystko co pisze się sprawdza.

1

Piekło to im Barca zgotuje na boisku.

1

@Mns21 Ja bym bral Erlinga

0

@Gall No, ale przecież nie wymyśliłem sobie tego tylko byla informacja o takiej pensji, wiec nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Matteo Moretto czyli wiarygodny dziennikarz podawal to info.

11

Wiem, ze większość by tego nie chciala, ale jak dla mnie Messi za to co zrobił dla tego klubu moglby wrócić nawet jutro jeśli byłoby to możliwe. Dziwne, że tak dużo osób zapomniało co zrobił dla tego klubu, ale rozumiem tez, ze zaczęliśmy budować coś nowego. Taki ostatnio sezon pozegnalny należy mu się. Kibice mają rozdarte serca, ja jednak powrotu Leo nigdy bym nie odmówił.

0

@Gall jakiej pensji?

0

Uwielbiam jak ludzie, którzy nie mają pojęcia w jakimś temacie wypisują głupoty i uważają się za wielkich speców. Na przykład co do sytuacji z limitem wypowiadają się osoby, ktore klub prowadziły jedynie w fifie i nie mają wogole pojęcia jak sytuacja wygląda od środka.

32

Eric Garcia w ostatnich meczach wygląda bardzo dobrze. Dzisiaj zagral jak szef!

0

Barca w kryzysie ewidentnie. Co oni graja. Mamma mia!

4

Co za pilka od Dembele! Brawo Ferran!! Jedziemy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?