BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Gdyby nie szczęście przy losowaniu to tak daleko by wtedy nie zaszli.
1
@bartas97 Podobno Lech Warszawa byl zainteresowany, ale nie złożył oferty xd
0
Alemany Top! (15 znakow)
1
@OsamaDembele Widzę nie dość, że jesteś dzieciakiem to jeszcze hipokrytą. Mam dla ciebie radę, odłoż telefon weź słownik do ręki i przeczytaj go sobie. Później jak będziesz miał chwilę czasu to naucz się interpunkcji.
1
@OsamaDembele Racja, terrorysta z Rosario pewnie zabronił mu dobrze grac. Zastanow się chlopie co ty piszesz, kto mu się niby nie dal otworzyć? Sam się zmarnował bo brakuje mu dyscypliny i woli grac w fortnite niz trenować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Marcelinho99 Racja lepiej żeby myśleli, że są slabi, nie nadają się i walczą o utrzymanie. Trzeba mieć wysokie cele i dążyć do ich zrealizowania, a póki są szanse to trzeba wierzyć. Piłka nie raz potrafi zaskoczyć, a dlaczego i w tym przypadku tak nie może być??
1
Boli was, ze wielki Roberto przedłuży kontrakt. Mnie tez :(
58
Simeone chyba na innym meczu byl.
0
Co w Lalidze liczy się w przypadku gdy obie drużyny wygraly swoje mecze czyli Barca wygrała z Atletico i na odwrót wtedy bierze się pod uwagę bilans bramkowy?? W momencie gdy zespoły mają tyle samo punktów.
6
BRAWO BRAWO BRAWO. Ciężka koncowka, ale Auba dal fantastyczną zmianę w tak trudnym meczu i przede wszystkim w tak trudnym momencie i bez gry od grudnia, plus do tego kapitalna robota w końcówce Ferrana. Wszyscy dzisiaj na ogromny plus, gdyby nie czerwona kartka to Dani pewnie zawodnik meczu. Ważne zwycięstwo za 6 punktów.
4
@kamyk_23 I całe szczęście, bo pod koniec meczu wykonał kapitalną robotę ;)
9
Xavi po prostu chciał pokazać Dembele z bliska jak wygląda walka jeden za jednego i jak wygląda druzyna oraz to, ze nie jest niezbędny dla tego klubu.
10
SZAPO BA!! To jest Barcelona, którą chcemy oglądać. Brawo panowie, ale jeszcze druga polową, wyjsc z chłodną głową.
1
Co tu się dzieje TRAORE DZIK. Gdzie są ci co się z niego smiali?? Gavi top!!
1
@Mavcin1980 W 100% zgadzam się z tobą, szególnie, że chodzi o obronce na lata i według mnie przyszłego kapitana zespołu. W mojej opinii Araujo jest obecnie naszym najlepszym obrońcą i jednym z najlepszych W lidze.
1
3 mln???? Japi*rdole jeśli to prawda to szkoda gadac. Chlop uczciwie chce zarabiać tyle co Ansu i Pedri a ci co robią.
41
Jak on odejdzie to nasza obrona się niestety sypnie, trzeba jak najszybciej przedłużyć z nim umowę.
1
Tutaj ktoś fajnie napisał zamiast gwizdać na Dembele lepiej jakby kibice zaczeli bić brawo jakby schodził a milczeć jakby wchodził to byłoby piękne.
0
@doc to było pewne, są równi i równiejsi..
0
I znowu im tryplecik czmychnął :)))
10
Okienko byłoby perfecto gdyby szanowny pan Ousmane odszedł.
0
@Shadow23FCB nie
0
@Shadow23FCB miałem temperaturę w weekend zeszła mi, a oczy dalej bolą
0
@ArcziArtt mam podobnie jak mam zatkane zatoki, a ile cię tak mniej więcej trzyma?
0
@Dzemix111 ile ci się taki ból mnie więcej utrzymuje?
0
Mial ktos z was taki problem mianowicie ból oczu przy patrzeniu na boki w górę i dół?
0
Do klubowych biur właśnie wleciała pizza, czyli zaczynamy zabawę! Xd
0
@Naturopata chodzi mi tu bardziej o całokształt jego pracy. Przede wszystkim te sztuczki prawne jak np. To żeby wszystkie straty wpisać w ten sezon, zeby w następnym odetchnąć. Po za tym chlop potrafi robic transfery nawet gdy limit jest bardzo ciężki :)
5
Pomyślcie gdzie by byl ten klub gdyby Laporta nie zatrudnił Alemanyego. Chlop wykonuje kapitalną robotę, która na 100% zaprocentuje w przyszłości. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba Xavi mial byc dyrektorem u Fonta? Czy walnąłem gafe?