BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam pytanie jakim cudem i czemu nikt z tym nic nie robi, ze inne kluby za plecami naciskają na zawodnika z ważnym kontraktem do 2023, zeby nie podpisywał umowy i przeniósł się do nich kusząc go wielkimi pieniędzmi. Mowa tu oczywiście o Araujo. Czy to jest legalne, bo wydaje mi się, że nie?
15
@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie to jest hipokryzja zarządu. Chlop uczciwie chce zarabiać tyle co inni mlodzi czyt. Pedri I Fati i jest naszym najlepszym obrońcą. Jak on odejdzie to nasza obrona nie będzie istnieć.
0
Może i jestem glupi, ale cały czas wierzę, że ten młodziak przezwyciezy trudności i będzie liderem formacji ofensywnej. Takie mięśniowe kontuzje są strasznie ciężkie do zdiagnozowania powrotu, bo w każdej chwili to się może odnowić szegolnie u sprinterów takich jak Ansu. Jestem pewien, że Fati da nam jeszcze dużo radości.
34
Ten okres to jest największy sprawdzian dla kibiców, zostaną tylko prawdziwi.
0
@zenoowity Będziemy mieli większe pole manewru na rynku, bo zwiekszy nam się limit, wiec jakieś transfery będzie można przeprowadzić.
8
Niech ten sezon się kończy, bo to co się dzieje jest niewiarygodne. Jak to mówią jak coś się zaczyna psuć to sypie się odrazu wszystko. Najgorsze jest, że nic nie da się zrobić na juz tu potrzeba mnostwo czasu.
0
@Catalanian1991 A jak mamy grac jak mamy co mecz przynajmniej jednego kontuzjowanego gracza z podstawy. Jak wytłumaczysz tyle kontuzji czy to przypadkiem nie pech?
5
Blagam, kontuzje opuście juz Barcelone!!!!!!
0
@agaFCB ty wiesz, że Pedri jest po kontuzji i trzeba go oszczędzać?
5
Obrona do wymiany w lato Alves 38 lat, Alba 32, Pique 34 jedyny mlody Araujo i później wygląda to jak wygląda. Zastanwia mnie czemu na pozycji Busiego nie gra De jong albo Nico. Ferran pięknie się przywital
1
Jak zawsze wylewy i fart realu. Dobra dawać Barce juz bo nie mogę się doczekać :)
2
Niech on się już nie pogrąża i wypier...
7
Porównajcie takiego Araujo i Demebele ile daje drużynie jeden a ile drugi, a później porównajcie jakie zarobki chcą obaj panowie. Dembele moglby się uczyć od żołnierza Araujo.
0
Ich plan gry czyli brutalne faule i autobus.
1
Po tym co ten pajac (agent) robi. Dembele powinien dostać kolejne ultimatum albo zmienia agenta albo do widzenia, bo to jest nie do pomyślenia zeby agent zawodnika robil takie rzeczy. Pomyslcie co by było gdyby taka sytuacja miała miejsce w Bayernie albo w Realu gość juz by dawno siedział sobie wygodnie na trybunach i takie wywiady agenta to byłby koniec negocjacji.
0
@MrShakira Nie ma szans zeby któryś z nich zgodzilby się na bycie rezerwowym.
2
A po sezonie Gaya plus Alba, a po następnym Gaya plus Balde i miejmy nadzieje lewa obronka zabezpieczona na lata :)
4
Ciągłe wygrywanie dla ludzi jest męczące dlatego mieli i nadal mają taki ból dupy o to, ze Król Leo wygral złotą piłkę. On nie potrzebuje nagrody od fifa, którą po prostu chciała podlizać się ludziom dając nagrodę Lewemu. Nie wiem czy ktoś wogole bierze uefe na poważnie w najlepszej 11 jest ronaldo, a nie ma Salaha i jakas zje*ana formacja 3-3-4. Wisienką na torcie byla nagroda pocieszenia dla ronaldo zeby się nie popłakał no hit xddd
0
To niech odrazu sobie sprawdzi czy fotele na trybunach wygodne, bo spędzi tam pół roku i bye bye MŚ ;)
19
Jak liczyliście, ze Bilbao zagra swoj najlepszy mecz w sezonie to musicie poczekać do czwartku, bo dopiero wtedy graja z Barceloną i wtedy nagle będą w swojej najlepszej formie.
0
Nie (15 znaków)
28
Ten chlop nic nie daje piłkarsko, jako jedyny kapitan nie obniżył wynagrodzenia i jest kontuzjowany. Hmm... przedłużenie umowy to będzie lekko mówiąc k*rwa kryminal.
10
@KrychaFCB kolegom się chyba pomyliło i zamiast casemiro napisali Gavi XD
27
Sprzedanie Desta to jest głupota chyba, że mają jakiegoś pewniaka dogadanego. Alves nie da rady grac co 3 dni po 90 minut, a Roberto nie powinien być w tym klubie.
0
@Tollusiek Nie bo to jest czołg i chlop nawet ze zlamanymi palcami jest wyróżniającą się postacią na boisku ;)
0
@Pawel13sz a co mial zrobić skoro nie mial kim grac przez kontuzje plus wyglądał bardzo dobrze w presezonie. Nikt nie mogl tego przewidzieć.
1
Jak widzę jak jakis piłkarz próbuję przedryblować Araujo to czuje taki spokój i boje się tylko o zdrowie przeciwnika jak wjedzie w niego urugwajski walec. Oby urazy go opuściły i żeby przede wszystkim podpisal nowy kontrakt.
33
Araujo jest wart każdych pieniędzy. Mam nadzieję, że zostanie tu na długie lata i za jakiś czas zostanie naszym kapitanem. BRAWA za dzisiejszy mecz, cóż graliśmy z drużyną, która nawet jak nic nie gra to i tak im się uda wygrać. Przypomnę tylko, ze real jest w top formie, a my mamy wielu zawodnikow po kontuzji i covidzie do tego bardzo młody sklad i słyszałem, że real ten mecz wygra conajmniej 5:0 także no. Luuk co się obudzil to ja nie mam pytan. Ta przewrotka Ansu ajjj.
1
@johny11 spokojnie to byl sarkazm ;)
5
@kaamil1910 oczywiście, że Gaya zna lige i język, o wiele szybsza aklimatyzacja i jest we wszystkim lepszy od Shawa może poza siłą fizyczną.