0

Najlepszy dla nas chyba remis w meczu Atletico - Sevilla czy się mylę?

1

Wow!! Rakitic co za golazo!!

4

6 minut???? Jakby było 2:2 to by 4 minuty maks doliczyli

0

Patrzcie jak im się nagle spieszy.

0

Gavi kocham cie jesteś Bogiem. Jeeeeeessssst!!!!!!!

0

Czemu Xavi zmienil napastnika na pomocnika?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak my byśmy mieli taką skuteczność jak wszyscy nasi rywale w meczach z nami to byśmy wygrywali mecze po 15:0

1

Straciliśmy 2 bramki w jedną minute...

0

Gdzie był lewy obrońcą?

5

Gavi ❤❤

1

Zobaczcie jak Jutgla zabrał gościa przy golu Gaviego. Jak ważna jest 9 w futbolu. Bardzo dobry mecz Ferrana, a bramka Gaviego po prostu Maestro!!

6

Gavi = zamieńcie sobie G na X. Przypomne, ze on ma dopiero 17 lat Wow!!!!

16

Jutgla wykonuje bardzo dobrą robotę. Świetnie wyciaga obrońców i tez dobrze wychodzi na pozycje

0

Ale się to fajnie ogląda

4

Jestem w szoku jak Dembele dzisiaj pracuje w obronie. Przed chwilą byl nawet na lewej obronie

10

Gavi co on dzisiaj robi. Matko boska to powinien być priorytet do kontraktu!!

5

O proszę Jutgla, ale fajnie. Pierwszym gol z różnego

0

Jak dla mnie powinni postawić ultimatum Umtitiemu i Coutinho odchodzicie z klubu albo obniżacie pensje jak nie to rozsiądźcie się wygodnie na trybunach. Z drugiej strony przez te kontuzje nie mialby kto byc na ławce

0

Ogląda ktos tu gta rp u parisa. Jak dla mnie to jest mistrzostwo w jego wykonaniu, obejrzałem chyba każdy strim w przeciągu 1,5 roku i nie mogę się doczekać aż wyjdzie gta 6 i tam będzie rp. Narazie się jednak na to niestety nie zanosi

6

Jak myślicie uda się jeszcze Lewemu pobić ten rekord Messiego 91 bramek czy nie? Jeszcze 30 minut ma więc jeszcze trochę czasu jest.

0

W lato podobno ma być grubo. Perez chce nawiązać do 2009 kiedy to sciaganl Robaldo i Benzyne. Czyżby Haland i Mbappe? Oby nie.

0

Taka ciekawostka bo moze nie wszyscy wiedzą, ta sama agencja do której przeszedł Moriba zniszczyła karierę swietnie zapowiadającemu się Meyerowi z Schalke. Czyżby powtórka z rozrywki?

0

Po co jest ta liga narodow, ktos to wogole oglada? Chyba tylko po to żeby jeszcze bardziej męczyć piłkarzy niepotrzebnymi meczami i oczywiście zeby uefa dostawała więcej kasy.

0

Paradoksalnie z jednej strony my jesteśmy najlepszą opcją dla Halanda. Po pierwsze brakuje lidera po odejściu Messiego, a takowym chce być Haland w swoim przyszłym klubie, więc byłby pierwszoplanową postacią. W realu najprawdopodobniej bedzie to Mbappe, w P$G jest Messi, w Bayernie Lewy, United Ronaldo, a City nie gra z nominalną 9. Po drugie brakuje nam bramkostrzelnego napastnika, a takim jest bez wątpienia i przywdział by numer 9 na którym mu zależy. Po trzecie Blaugrana to w dalszym ciągu jeden z najlepszych klubów na świecie, choć wiadomo, że w kryzysie. No, ale problem jaki jest to jego agent i nasze kłopoty finansowe oraz limit nałożony przez la lige. Zobaczymy czy uda się kogoś sprzedać i pozyskać jakiegoś fajnego inwestora który sypnie hajsem (oczywiście nie chodzi mi o żadnego szejka z Kataru czy Arabii). No i dochodzi tez apsekt pucharów, których na ten moment nie moglibyśmy mu umożliwić, nie mówiąc już o tym, że nie wiadomo czy zagramy w przyszłym sezonie w lidze Mistrzów. Lato z pewnością będzie gorącej, ale coś czuje, ze skończy się jak to ostatnie, czyli będziemy zawiedzeni.

0

@tbas nie to po prostu obrazuje jak gra Barcelony byla uzależniona od niego i teraz gdy go nie ma mamy kłopoty. Pokazuje to tez jakim był i nadal jest genialnym piłkarzem i zdecydowanie najlepszym w historii tego klubu

2

Wiecie czemu nam tak źle idzie od czasu odejścia Messiego? Bo nasi piłkarze byli zaprogramowani, żeby tylko podawać piłkę do Messiego, w żadnym wypadku przedryblować rywala albo co gorsza oddać strzał na bramkę. Oni po prostu nie wiedzą co mają teraz robic

7

Dziękujemy Kun!!! Dużo zdrowia

9

Nie oszukujmy się nasz atak bez Fatiego w tym sezonie nie istnieje. On ma dar do zdobywania goli. Z celta bramka, z Valencią gol i wywalczony karny, z Dynamo gol, z Levante gol. Jego powrot jest kluczowy i takie są fakty. Na nim opiera się nasza ofensywa. Oby mu tylko zdrowie dopisalo. Zagral w tym sezonie 5 meczy, w żadnym 90 minut a zdobył 3 gole. Przede wszystkim nie boi się uderzać na bramki, a przy okazji robi to całkiem nieźle.

1

@NorbiTBOB no i przede wszystkim mial króla Leo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?