9

Nie oszukujmy się nasz atak bez Fatiego w tym sezonie nie istnieje. On ma dar do zdobywania goli. Z celta bramka, z Valencią gol i wywalczony karny, z Dynamo gol, z Levante gol. Jego powrot jest kluczowy i takie są fakty. Na nim opiera się nasza ofensywa. Oby mu tylko zdrowie dopisalo. Zagral w tym sezonie 5 meczy, w żadnym 90 minut a zdobył 3 gole. Przede wszystkim nie boi się uderzać na bramki, a przy okazji robi to całkiem nieźle.

1

@NorbiTBOB no i przede wszystkim mial króla Leo ;)

0

@Kwiatek67 w żadnym wypadku nie chodzi mi o porównanie z Xavim. Mam nadzieję, że Laporta da mu duzo czasu bo widać, że Xavi wie co robi i może w przyszłości osiągnąć wspaniałe sukcesy z Barcą. Po prostu to było takie luźne pytanko odnośnie Enrique.

1

Jak radziłby sobie Enrique z taką kadra w Barcelonie Jak uważacie?

0

Ale, ze Guardiola TOP?

3

@Gomess podzielam twoje zdanie zeby przekonał Xaviego, ale widać, że na to potrzeba jeszcze czasu. Dzisiaj nie wyglądał najlepiej duzo strat i ta jego gra była trochę chaotyczna, ale spokojnie jest jeszcze mlody. Nie wszyscy odrazu z buta wejdą do pierwszego składu jak chociażby Gavi czy Nico.

0

Dobra dejcie mnie juz tego Hohlanda i Żółwia do Barcy bo nie wytrzymie

0

Narazie wygląda to mocno średnio, orientuję się ktoś może czy Boca wyszło podstawowym składem czy też rezerwą. Jak dla mnie Alves i Puig najlepsi w tej pierwszej połowie. Coutinho nawet z takim rywalem się nie wyróżnia, prawie przez niego straciliśmy bramkę jak podał do gościa. Kosztował 140 mln japier...

18

Jakim cudem Alves nie jest w tym meczu kapitanem. Jakiś sensowny argument ktos ma?

8

Jeżeli to prawda to wielka szkoda. Chyba każdy pamięta jego gola z QPR na wagę Mistrzostwa Anglii. Zdrowie jest najważniejsze. Żegnaj Kun :(((

1

Wolelibyście teraz dwa mniejsze transfery w zimę jezeli byłby hajs czy jeden wielki w lato?

1

@Woland10 bardziej bym powiedział, że City albo do p$g za mbappe, który najprawdopodobniej odejdzie. Rummenigge powiedział, że nie kupią Halanda bo mają Lewandowskiego

0

Sczerze to nienawidzę realu jak i p$g, ale w tym spotkaniu będę za tymi drugimi jedynie ze względu na Messiego. Ale fajnie, że już w 1/8 odpadnie jedna z dwóch znienawidzonych przeze mnie druzyn :)

10

Ludzie jadą z nim jak z furą gnoju, a prawda jest taka, że każdy z was przyjąłby taką ofertę. Tu trzeba się zapytać zarządu po co zrobił taki transfer, a nie pretensje do Luuka. To samo z Braithwaitem. Każdego piłkarza powinno się wspierać tak samo.

0

Za każdym razem jak widzę gola Sergiego Roberto z P$G na 6:1 mam ciary. Do końca życia będę pluc sobie w brodę ze nie obejrzałem tamtego meczu do konca. "Niemożliwe nie istnieje"

3

Umowa z CVC moze byc jednym ratunkiem tego i przyszłego sezonu. O ile wzmocnienia wypalą

1

Piękniej byc nie mogło. Nie ważne kto odpadnie będzie pięknie, chociaż wolałbym, żeby to P$G przeszlo dalej ze względu na Messiego

4

Tak jesssssst !!!!!!!

2

@BarcaInfo no wiadomo bo jeszcze trafili by na kogoś lepszego

1

Mysle, ze nasze fatalne wyniki są spowodowane bardziej psychiką piłkarzy a niżeli ich umiejętnościami. Oni wychodzą na boisko jakby wiedzieli, że co nie zrobią to i tak przegrają, a po stracie bramki na 1:0 to juz najchętniej zeszliby do szatni i skonczyli mecz

0

Czyli real po wyeliminowaniu Benfica trafia na zwycięzcę City vs Villareal??

1

@k.b.fcbarca co z tego, że będziesz miał takiego gościa, który będzie dawal piłki na nos jak nie ma kto tego wykończyć. Najbardziej potrzebujemy 9 z krwi i kości takiej jaką byl Suarez

0

@Yoshi94 ale chlop zwalał winę na każdego tylko nie na siebie. Taktycznie pod jego wodzą wyglądalismy fatalnie. Jego pomysłem było sprowadzenie luuka, aż strach pomyśleć kogo jeszcze by sprowadził. oczywiście mam szacunek do Koemana jest i dalej będzie legendą tego klubu i smutne było dla mnie jak go pożegnali. Jednak sam musisz przyznać trenerem był kiepskim

15

Ciężko mi to pisać, ale chyba dobrze się stało, że zajęliśmy 3 miejsce w grupie i gramy w lidze Europy bo to może być nasza jedyna szansa na lige mistrzów w przyszłym sezonie. Choć z taką grą ciężko będzie nawet wygrać i lige Europy. Moje wsparcie jednak się nie zmienia i dalej będę wspierał moją ukochaną Barcelone. Na koniec chciałbym dodać dajcie czas Xaviemu. On nie zmieni tego w kilka tygodni do tego mając obecnie dwóch zdrowych napastników. To może potrwać nawet kilka lat i oby Laporta go nie zwolnił.

11

Mieć takich 11 Gavich... Marzenie

0

Dembele jest zawodnikiem, który może zdobyc zlota pilke XD. Ez Abde, który zagrał w Barcelonie kilka meczy jest od niego o wiele lepszy na ten moment

1

O ja nie mogę co zrobili. Przyszlosc Barcy ❤

0

Jakie wyniki dzisiaj byłyby dla nas najlepszej przy wygranej z Osasuną

3

Czekajcie jak to było "Mes que un Club". Żenada za takie cos powinni odcinać jajca tym s*kinsynom. Stary pi*rdolony dziad

9

Ogladam w tym momencie hejt park. Ale tego Wojewódzkiego się z*jebiscie słucha. Gość jest jest niesamowicie inteligenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?