BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie bezsensowne jest czepianie się Koemana, ze chcial go w pierwszej drużynie. Wszyscy widzieliśmy jak obiecująco wyglądał w presezonie i nie wiem co się później z nim stało możliwe, że zjadła go presja. Szkoda, ale przed nim jeszcze mnostwo czasu i kto wie czy nie wróci tu za parę lat. Życzę mu powodzenia!
0
@DonMatteo901 Paris to jest król, uwielbiam gościa.
2
Ja bym na miejscu Xaviego uważał i zastanowil się czy wystawiać Dembele bo ten moze się obrazić, że trener daje mu grac. Przez to jego bardzo inteligenty i elokwentny agent moze byc niezadowolony, a Dembele trzeba przeciez traktować jak króla bo w 8 albo 9 sezonie w Barcelonie juz napewno odpali.
1
Nie no szczerze to nie widzę wystepu Araujo z Realem od pierwszej minuty choć chciałbym strasznie. No, ale jak on na treningu biega i nie może ruszać ręką to jak on chce zagrać. Zawziętości i cojones mu zabrać nie można, ale może być ciężko..
0
@Rekin_bialy No raczej nie będą kupowac kolejnego bramkarza bez sprzedania Neto. Wiec jezeli zrodlo jest wiarygodne to cos musi być na rzeczy z Neto, który nie kryje się z tym, że chciałby odejść i grac.
0
@Rekin_bialy Ale priorytetem jest zarejestrowanie Ferrana, a bez rozłożenia kontraktu Umtitiemu nie udało by się tego zrobić. Poza tym Barca mic nie traci a może nawet na tym zyskać, bo jego wynagrodzenie jest niższe i ktos moze bedzie chcial go wypożyczyć :)
21
Tylko Alemany moze wyciągnąć nas z g*wna. Chlop co robi robotę to ja nie mam pytan. Przed okienkiem nikt nie spodziewał się, że załatwi tak sprawy z Umtitim i Coutinho jeszcze pozostaje kwestia Dembele. Ale to i tak 2/3 celu wykonane. Świetne jest tez to jak po cichu działa. Tak naprawdę sytuacja z Coutinho i Umtitim wyszła chwile przed ogłoszeniem. Alemany top!
0
@kkbarca Według mnie bardzo dobry ruch.
- dobry zmiennik
- zaoszczędzimy na pensji Neto
- nie ma sensu, zeby drugim bramkarzem zostawał Inaki Peña lepiej, żeby odszedł na wypożyczenie i łapał minuty
0
@Bobo25 Lepsze przyznanie się do błędu niz brnięcie dalej w kłamstwie. Poza tym nie zmieniłem zdanie pod naporem innych tylko po tym jak sytuacja została wyjaśniona ;)
1
@Hubsao Po prostu byłem w szoku jak to zobaczyłem i nie spodziewałem się, że Alemany ma taki łeb i może coś takiego wymyślić. Jeden z lepszych ruchów jak nie najlepszy Laporty to właśnie Alemany. Tylko on może nas wyciągnąć z tego bagna.
8
Dobra po ochłonięciu wycofuje slowa, ze byl to bezsensowny ruch. Umtiti zarobi tyle samo tylko rozłożone to zostanie na raty wiec mozna przez to zarejestrować Ferrana. Fajnie ze strony Umtitiego, ze się na to zgodził. Po prostu to byl szok, ale po dłuższym na mysle i wyjasnieniu jak to będzie wyglądać zwracam honor.
0
Jap*erdole brak słów co oni o*jebali z tym szamanem. Może teraz z mniejszą płacą ktos go kupi nie no k*rwa co ja gadam. Będziemy się z nim męczyć do 2026.
4
Ja nie wiem czy niektórzy ludzie są nied*jebani czy robią sobie żarty.
"Laporta chce kupić Halanda, a nawet Ferrana nie mogą zarejestrowac gdy odszedł Coutinho".
W lato będzie kompletnie inny limit przez który mamy teraz problemy. Laporta o tym wiedział dlatego wszystkie straty z poprzednich sezonów wpisal w ten rok zeby w następnym odetchnąć i nie mieć tych problemów z limitem.
0
@Kvothe07 Myślę, że nie wszystko stracone tu jego słowa:
Florian Wirtz (Bayer Leverkusen): "When I was a kid, I always wanted to play at Barça. Nothing has changed in that sense, but until then I still have some time." [sport bild]
0
Ogląda tu ktos regularnie Bundeslige co myślicie o Wirtzie z Leverkusen? Z tego co słyszałem bardzo obiecujacy pomocnik, widzielibyście go w Barcelonie? Sam kiedyś mówił w jakims wywiadzie, ze jego marzeniem jest gra w Barcelonie.
2
K*rwa znowu mecz z Granadą, który mogl nam zapewnić dobre miejsce w lidze i zas tracimy punkty, ale mnie to wkurw...
2
Wk*rwiajace jest to, ze jak prowadzimy np. 1:0 to nie probojemy zdobywać więcej goli zeby uspokoic mecz. Mieliśmy niezle okazje, ale to trwało za wolno. Jak dla mnie trochę winy za czerwoną Gaviego ponosi Xavi, bo doskonale wie, że Gavi gra ostro i ma 17 lat i było prawie pewne, że ja dostanie. Szkoda moglo byc 3 miejsce...
0
Da się jakoś zrobić zmianę powrotną Luuk za Depaya
3
Ktos jest zdziwiony? Ja juz przywykłem.
7
DANI ALVES!!! ❤❤
1
Hahahahahahhahahahahahahahhahaha to jest kabaret
0
@normasubiektywna Nie, bo to będzie spotkanie rozegrane w Arabii. Mecz u siebie to jest mecz na własnym stadionie w przypadku Barcelony na Camp Nou.
0
@normasubiektywna Sevilla, Mallorca, Linares, Granada, Real, Bilbao, Alaves. Może i jestem słaby z matematyki jednak chyba jest to 7 meczy ;)
0
@normasubiektywna Chodzi mi tu o liczbę rozegranych spotkań wyjazdowych POD RZĄD.
2
Tez zauważyliście, ze Barcelona bardzo dużo meczy gra na wyjeździe. Dzisiaj z Garandą, 3 poprzednie mecze i 3 kolejne mecze. Co daje nam 7 meczy na wyjeździe pod rząd. Świetny terminarz.
5
Kurde jak ogladam te urywki treningów Barcy to tam jest tak zaj*bista atmosferka. Fajnie się na to patrzy.
4
Przyszły prezydent Barcy Pique zgasił tego pajaca Canuta jak peta. Brawo Gerard!!
24
Araujo ty nie rob jaj ino kontrakt podpisuj, bo nie możemy cię stracić byczku.
39
Wyjaśnienie: Aston Villa przejmuje 65% wynagrodzenia Philippe Coutinho i jest to całość, ponieważ pozostałe 35%, które miała pokryć Barcelona zgodził zrzec się. [Toni Juanmarti] (2️⃣) via: Barcainfo.
Jeżeli to prawda wielki szacun dla Coutinho. Coś czuje, ze tam powroci do formy sprzed lat. Według mnie nie udźwignął kwoty jaką za niego zapłacono. Na koniec musze dodac za wszystko co robi dla naszego klubu Alemany szefuncio ❤
24
Ciąży nad nami jakieś fatum z tymi kontuzjami. To jest aż niemożliwe, juz chyba wszystkie możliwe kontuzję mieli ci zawodnicy.