3

@Comentateiro Po prostu Messi postawił sobie tak wysoko poprzeczkę, ze Ludzie oczekują od niego po 30 goli na sezon.

10

Kurde, ale pięknie słyszeć te wszystkie informacje o tym jak nasz kraj pomaga Ukrainie. Czuje niesamowitą dumę z bycia Polakiem!

0

Jak wcześniej byłem bardzo mocno nastawiony na Halanda w Barcelonie, tak teraz zaczynają mnie trochę martwic te jego częste kontuzje, a pójdą na niego nie male pieniądze.

4

Jak wrócą Depay i Fati to Xavi będzie miał ogromny ból głowy kogo wystawiać od 1 minuty. Dla trenera to wspaniała wiadomość i tez możliwość rotacji.

6

@IronSanHybrid Ja bym podchodził do tego na spokojnie. Rome tez mieliśmy wziąć na miękko, a wiemy jak to się skończyło.

35

Prowadz szefie! Byłem podekscytowany jak przychodził Auba i nie zawiódł mnie. Nie potrafię sobie wyobrazić, że Araujo nie podpisuje nowej umowy. Widac, ze darzy Barce uczuciem i ma wspaniałego mentora czyli Pique. Widac tez fajną współpracę na lewej stronie pomiędzy Alba i Ferranem. Oby tak dalej! Visca Barca!

1

@Kamiloza91 Zgadzam się Xavi wykonuje kapitalną robotę, ale gdyby nie zimowe transfery mogłoby być cienko w ataku.

12

@zadafcb Prawie zaliczył asyste dla Napoli.

6

A tak się co po niektórzy smiali, że przychodzi, jeszcze jak zobaczyli klauzule wykupu to śmiechom nie bylo konca.

0

Wow wow wow wow!! BRAWO. To jest koncert na stadionie Maradony.

4

Pieknie gra Barca. Xavi wykonuje kapitalną robotę i powoli wraca stary dobry Frenkie. Alba co ma kosmos formę szkoda, ze z athletic musi pauzować, ale przynajmniej odpocznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Frenie de żong. Matko jedyna!!!

0

podesle ktos dobrego linka do meczu na pv?

0

Podeślę ktos jakiegoś linkacza do meczu?

1

Jak myślicie jutro zdrożeje jeszcze bardziej paliwo? Bo te kolejki dzisiaj to masakra co się dzieje.

18

Ja wierzę w tego chłopaka, jest bardzo ambitny i daje mnóstwo w ofensywie. Da nam jeszcze sporo goli i asyst. Szkoda, ze niektórzy juz go skreślają, a jest zaledwie niecałe 2 miesiące w klubie.

10

Sergi Roberto proszę państwa on kocha ten klub i jest jednym z kapitanów, a jako jedyny z nich nie obniżył pensji gdy klub byl w najgorszym momencie kryzysu. Pomijam to, że juz dawno go nie powinno być w tym klubie, bo to nie jest poziom Barcy.

30

Po jego odejściu wszystko runęło, ale większą krzywdę wyrządził sobie, bo klub się podniesie i wszystko będzie git. Neymar nie będzie młodszy i ma tylko jedną karierę do przeżycia. Szkoda, bo ewidentnie obniżył loty w P$G, a mogl wygrać w Barcelonie zlotą piłkę. W P$G nie byl nawet w najlepszej 3 ani razu.

33

Moim zdaniem Ferran nie może usiąść na ławce w meczu z Napoli, bo ma coś do udowodnienia. Mam nadzieję, że tą sportową złość z pierwszego meczu przekłuje na bramke z Napoli.

2

Waszym zdaniem Nico to idealny następca Busiego czy jednak lepiej radziłby sobie wyżej na 8?

0

BRAWO! BRAWO! Co to był za mecz. Niezwykle ważne 3 punkty. Brak słabych punktów i piękne gole. Pedri to jest game changer. Pedri i Gavi = Iniesta i Xavi. Alba co się ostatnio odpalil to nie mam pytan, jego nieobecnosc z athletic będzie dużą stratą. Dest bardzo dobry mecz i tez solidne wejście Minguezy. Araujo jak zawsze kot! No i pierwszy hat-trick Auby, miejmy nadzieję, że nie ostatni. Xavi wykonuje kapitalną robotę. Dembele udział przy 2 bramkach, nie wiem czemu on nie chce zostać, gdy jest trener, który chce na niego stawiać i miałby tu raczej 1 sklad, ale to juz jego wybór. Woli pieniądze jego sprawa.

10

P$G w tygodniu ogrywa ogorki, a w weekend wracają do rzeczywistości i tak to się żyje w tym Paryżu hehe

1

Uwielbiam Pedriego i bardzo chciałbym, żeby zagrał od 1 minuty, ale oby Xavi dal mu odpocząć w tym meczu. Niedawno wrocil po kontuzji i nie popełniajmy tego samego błędu co w tamtym sezonie.

7

Wy cos tam piszecie, że nie gra i zepsuł sobie karierę, a on liczy sobie pieniążki i ma wywalone czy gra czy nie, ważne, że się kaska zgadza. Moriba dziękujemy gdyby nie ty możliwe, ze Gavi albo Nico nie dostali okazji do gry.

5

Smieszą mnie te biale prześcieradła wyzywajace kibiców Barcelony za gwizdanie na Dembele, zeby było jasne nie pochwalam tego. A o tym jak wygwizdali Bale, który zrobił dla nich naprawdę dużo patrząc na początek w realu to juz zapomnieli? Szkoda na nich strzepic ryja.

5

Spokojnie Ferran wiedział co robi, bo jakby wykorzystał te sytuacje to wygralibyśmy 3:1 albo 4:1 i to bylby dla nas problem w rewanżu. Zapytacie dlaczego, odpowiedz jest prosta. Jak wygrywamy wysoko w 1 meczu to w drugim wychodzimy przestraszeni i zamiast grac swojej piłki to zaczynamy się bronić juz od 1 minuty, a to nie jest nasza mozna broń.

16

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Gra wyglądał bardzo fajnie, mocno zdominowaliśmy rywala, ale zabrakło tez odrobiny szczęścia. Wierzę Luuk, ze wreszcie wejdzie ci ta przewrotka. Ferran fajnie, że dochodzi do sytuacji poprawi skuteczność i będzie git, nie rozumiem tego hejtu na niego chlop jest tu od niedawna dajcie mu i całej Barcelonie czas. Dembele tez fajna zmiana, ożywił grę. Mingueze tez trzeba pochwalić, bardzo solidne zawody.

0

Głową do góry Ferran masz wsparcie prawdziwych kibiców. Będzie skuteczność to będzie strzelal mnostwo goli. Karny dzisiaj wykonany perfecto.

0

@Mroziu oczywiście, że nie chodzi mi o pecha jakiego mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?