2

Ciekawe czy będzie info o dostawcy pizzy, tak jak w lato XD

7

Tak jest!!!!! Brawo Barca B ❤

15

Proste pytanie Wolicie Dembele, który kladzie lache na klub, bo chce więcej pieniędzy czy Traore, który zgadza się grac za grosze w jego ukochanym klubie i zapewne będzie chciał coś udowodnić po tym jak ostatnim razem mu nie wyszło. Obaj robią wiatr na skrzydle i nie dają praktycznie liczb, tylko różnica w grze jest taka, że Traore jest silniejszy.

0

@Derean I na co komu MSN?

0

@Herbert Myślę, że tak bo jak Pan Dembele raczy się zjawić to jest święto.

1

Nie wierzę w to, nawet w Bayernie nie ma takich rzeczy, a oni są bardzo rygorystyczni w stosunku do płac. No chyba, że Laporta ma plan ściągać samych średniaków, bo żaden klasowy pilkarz nie przyjdzie z taką pensją. A takie perełki jak Pedri czy Araujo nie zdążają się często i raz na jakis czas trzeba ściągnąć jakąś gwiazdę. Oczywiście nie mówię, że każdy kto przychodzi ma zarabiać ponad te 10 mln.

13

Krytykujecie go a on odszedł specjalnie, żeby Gavi i Nico mogli się rozwijać. Brawo Moriba ja wiem, ze to odejście nie było dla pieniędzy, tylko miałeś na uwadze dobro Barcy xd

1

Jeżeli Dembele odejdzie to musimy kupic zawodnika podobnego stylem gry. Szybki skrzydłowy, który potrafi zrobić roznice na skrzydle dryblingiem.

15

Franck Kessié otrzymał od Barcelony propozycje podpisania umowy do 2027 roku z wynagrodzeniem na poziomie 8M euro netto rocznie + bonusy. [Nicolo Schira] (3️⃣).
Via: Barcainfo
Troszeczke nie kumam nie chcą dac 6 mln Araujo, a dają Kessiemu 8 mln. Gdzie tu logika.

0

@kkbarca Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to Laporta powiedział "Demebele jest lepszy od Mbappe".

0

Ogląda ktoś Milan na codzień, jak się Kessie prezentuje. Wiem, ze jest silny jak czolg i potrafi dobrze strzelać karne, a coś więcej o nim?

4

Messi specjalnie przyleciał do Hiszpanii zjeść sobie kolacje, bo przecież we Francji nie ma restauracji i przypadkiem spotkał Albe, Busiego i Xaviego. No ja nie mogę co to za newsy xddd

4

@Malkey95 Co ty gadasz za głupoty kazdy wie, że ziemia jest płaska. Jakby była okragla to ludzie by pospadali xd

1

Bo Alemany to je*any szefito.

4

Morata, Tagliafico, Boye matko boska jakimi my się zawodnikami interesujemy. Przy takich transferach to prędzej czy później zostaniemy sredniakiem La ligi. Ahh szkoda strzepic. Myślałem, że skończyliśmy z kupowaniem zawodnikow typu Boateng czy Braithwaite.

0

W obronie jak zawsze Araujo nie do przejścia z wyprowadzaniem piłki trochę gorzej, Pique tez dobry mecz. Najważniejsze 3 punkty, gra w tym meczu ponizej krytyki. Mecz z Atleti o 4 miejsce. Ferran nie widoczny przez cały mecz, ale bronią go liczby. Nie wiem czy zauważyliście, ale to odbior Busiego byl w tej akcji kluczowy, brawo dla niego za to. Akcja bramkowa top, widać, że Ferran sporo takich akcji przeprowadził w City. Ter stegen dzisiaj pewny w bramce to cieszy.

64

Pfff jak dla mnie Pedri powinien być sprzedany. Gosc wrócił po kilku miesięcznej kontuzji i nie strzelił hat-tricka albo chociaż 3 asyst nie miał. Sprzedajemy go póki mozemy, a tak na poważnie jak widzę te komentarze obrażające Pedriego to aż chcę się rzygać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AllBundy najważniejsze będą 3 punkty jak wygramy, a o grze i tak wszyscy zapomną ;)

4

Do pierwszego gwizdka sędziego nasza gra wyglądała dobrze.

0

Co to ku*wa jest, tego się nie ta oglądać. Poziom tego meczu to dno i dwa kilometry mułu. Najgorsze jest to, że nie ma kto nawet wejść z ławki i dac impuls.

0

@zulugula a co chciałbyś odkupić?

1

Kurde ja juz tak dawno nie widziałem Camp Nou, że prawie zapomniałem jak wygląda, ale jeszcze trochę sobie poczekam do 6 lutego.

0

Może i Dembele by się przydał, ale nikt nie jest ponad klubem. Dembele nie chcę tu grac to po co mają kogoś takiego powoływać.

3

@Hubsao bandyci i śmiecie, a nie kibice. Nic w życiu nie osiągnęli i tylko wyzywają jednego z najlepszych lewych obrońców w historii.

2

@KrwawiaceoczyVEB Ale sam Xavi na konferencji tak powiedział.

0

@Cou7_ley spokojnie pogra chwile w Barcelonie to juz nie będzie oddawal strzałów tylko podania na 11 metr zeby wjechać z pilka do bramki. Było już takich paru

0

@marcin62 na te pol sezonu tak, chociaż widać sporo niedociągnięć z tymi lepszymi rywalami, ale co od przyszłego sezonu kto tam będzie gral?

0

Oczekujemy od Barcy pucharów i fajnej gry. Jak ma do tego dojść jak wielu z tych zawodnikow powinno odejść na emeryturę albo byc zmiennikiem a nie pierwszoplanową postacią (Pique, Alba, Busquets, Dani Alves). Oni maja juz swoje lata dodatkową uczestniczyli w tych wszystkich pogrążających nas porażkach (Bayern, Liverpool i Roma). Nie ma mowy zeby wyszło im to z głowy i zapomnieli o tym, a aspekt mentalny w piłce jest rownie ważny jak fizyczny. To jest oczywiście tylko moje zdanie każdy może mieć swoją opinię. Pozdrawiam ;)

43

Wypychamy Coutinho z klubu zeby podpisać Oscara wielkie gratulacje jeżeli to prawda. Co z tego, że mamy pelno środkowych pomocników i obronę, ktora jest stara i dziurawa jak ser szwajcarski kupmy kolejnego pomocnika. Ahh szkoda gadac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?