BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja nie wiem jak to jest, że każdy bramkarz, który gra przeciwko realowi nagle nie umie bronić, a jak gra przeciwko Barcelonie to na ten mecz staje się najlepszym bramkarzem na świecie. Ktos mi to wytłumaczy?
25
80 minuta, a Moriba dalej nie podnosi się z ławki. Karma szybko wróciła
0
@Derean Porto Atletico o awans
2
Na miejscu Barcelony zaczął bym obserwować Mukiele z Lipska. Gość jest kotem nie dość, że potrafi grac w ofensywie to dzisiaj z City udowadnia m, że nie ma problemu z grą w defensywie, a do tego jest mlody. Minus Lipsk bedzie chcial za niego fortunę
0
@david89 właśnie po to przyszedł. Jest to dla niego świetne wyzwanie i nieprawdopodobna szansa na powrót ze swoim ukochanym klubem na szczyt. Sądzę, że taka sytuacja przekonała Xaviego. Bo co to by było dla niego jakby przyszedł do drużyny, ktora wszystko wygrywa, a tak może stać się jeszcze bardziej niesamowity w oczach swoich fanów
17
Rośnie nam nowy Puyol. On jest takim dzikiem i co najważniejsze mozemy byc jego pewni, że jak będzie chciał tu zostać to zostanie. On nie da sobie w kasze dmuchać i nie będzie slepo sluchal swoich agentów jak Moriba czy Dembele.
9
Środowy mecz to będzie 1% szans i 99% wiary Vamos Barca!!!
0
@KapiFCB mam rozumieć, że np. Taki Augsburg, który ich pokonał ma drużynę na ich poziomie? Czyli oni mogli to zrobić, a Barcelona nie?
0
@KapiFCB i @maroon panowie najwidoczniej to nie jest strona dla was. Jak byście nie wiedzieli to jest strona o Barcelonie i tu przebywają kibice Barcelony, którzy wierzą w swoj klub do samego końca, nawet gdy jest po uszy w g*wnie. W piłce moze wygrać każdy. Barca ma wszystko w swoich rękach i może wygrać z Bayernem. Taki przykład pewna druzyna z Niemiec w Pucharze wygrała z Bayernem 5:0, a wczoraj dostala pozadne lanie od freiburga, także w piłce nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma druzyn nie do pokonania. Życzę wam miłego dnia i odrobinkę więcej wiary
1
@lucca87 wyobraz sobie taki atak, a obrona Araujo i Kounde japier...
10
Czekam na Alvesa bo narazie co mecz gramy bez prawego obrońcy. Chyba, ze Dest się wreszcie obudzi, ale trochę to juz trwa
3
Ten sezon i tak jest spisany na straty, trzeba to przetrwać...
13
Dobra jak dla mnie Xavi out. W 3 tygodnie nie wygral Laligi pora się z nim pożegnać
0
Niech spokojnie pracuje swoim tempem i wraca do nas gdy będzie w 100% gotowy
16
Kurde moze jestem glupi, ale chciałbym zobaczyć wreszcie Umtitiego na boisku. Oby Xavi dal mu ostatnią szansę. Bo za czasów gdy byl w świetnej formie nie miał sobie równych na swojej pozycji
0
Oj tymi słowami Laporta najprawdopodobniej zamknął jakiekolwiek możliwości przyjścia Mbappe do Barcelony. Teraz jak i później
1
@Ryjewski aaa no tak zapomniałem, dzięki.
0
On jest tam sprzedany czy wypożyczony ktos wie?
1
No I pięknie, ten człowiek nigdy nie powienien stąd odchodzić i całe szczęście, że wraca
26
Niestety to jest nasza karma, za to co robil Dembele w Borussi, zeby do nas przejść
0
@Kidd po tym co napisałeś wnioskuje, że nigdy nie grales w piłkę. Pilkarze mają metalowe części na podeszwie korkow i jak z całej siły ktos cie nadepnie to boli jak sk*rwsyn, wiec w tej akcji 100% procent winy Freda
5
Hahah niezle jaja na old trafford. Jak dla mnie słusznie zaliczona bramka
1
@Pawel13sz ciężko mi powiedzieć, bo nie oglądam na codzień ligi portugalskiej, ale patrząc na liczby i pierwszy mecz przeciwko nam zapowiada się na naprawde klasowego napastnika. Z chęcią zobaczyłbym go w naszych barwach, ale z tego co słyszałem Benfica chce za niego mnostwo kasy, a u nas na ten moment z tym ciężko. Myślę, że moglby to być godny następca Suareza.
0
Tak szczerze to dziwie się czemu Barcelona nie interesuje się Bakambu. Fantastyczny strzelec, zna lige i przyszedl by za darmo bo wygasl mu kontrakt, a nam brakuje napastników. Liczby mial naprawde dobre w Villarealu
2
@DawidekFCB ale to było za bartomeu, nikt nie zrozumie działań tego paj*ca. Mam nadzieję, że obecny prezydent nie bedzie robil takich rzeczy
2
@Gappeq szczerze powiedzawszy jezeli nie podpisze kontraktu to mam gdzies jaka będzie jego przyszłość, ale nie chciałbym, żeby taki zawodnik zakładał koszulke Barcelony
1
Salah top (15 znaków)
4
Mam nadzieję, że Laporta będzie konsekwentny i jak Dembele nie podpisze kontraktu, co za tym idzie nie będzie chciał odejść w styczniu, to posiedzi sobie na trybunach. Bo nie ma wtedy prawac zakładać koszulki Barcelony jak woli pieniądze to niech wypier... Mamy mlodych i niech oni się ogrywają
20
Przez takich idi*tow normalni kibicem są fatalnie postrzegani