BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no ten Bayern jest za dobry japier...
12
Mysle, ze duzo by wniósł. Nie skarżył by się jak by za duzo nie gral, nie zdziwił bym się gdyby wywalczył sobie pierwszy sklad. Przede wszystkim wnosił by duzo doświadczenia z którego bardzo skorzystali by Dest i Mingueza
13
Jeżeli ktoś oglada teraz Atletico to porównajcie sobie co wyprawia przy linii Simeone, a co robi Koeman
3
Prawda jest taka, że Atletico gra idealnym stylem pod griezmanna. Dlatego tam prezentuje się tak dobrze
0
Czo ten Liverpool
0
Jeżeli juz dajecie wywiady tego czegoś to proszę o nie dawanie jego zdjecia bo prawie zwymiotowałem bo zobaczeniu tej osoby
0
Ten chlop ma czelność się wypowiadać o dużej częstotliwość fauli co zapomnial juz jak jego Getafe co chwile faulowalo Barcelone jak mnie wkurza taka hipokryzja. Dwa to narzekania na karnego jak przeciwko Barcelonie nie raz takie dyktowano to było okej, a teraz nagle wielkie oburzenie i za takie narzekania na sędziów Koeman albo jakiś zawodnik Barcy odrazu byłby zawieszony, ale widzimy podwójne standardy
6
On jest za dobry Boże Fati kocham cie
1
Wielkie P$$G nie może sobie poradzić z Angers to sędziowie muszą pomoc...
1
Wypozyczenie z opcja wykupu. Naprawdę byłaby to dobra opcja to wzmocnienia ataku Barcy
1
Komentarz usunięty
3
Słyszałem, że Bayernik chcial za darmo podpisać pedriego no cóż teraz jest klauzula jak ich stac to mogą wpłacić. Może na boisku zbieramy od nich oklep ale w rywalizacji transferowej z nami przegrywają (chcieli Desta wybral Barce to samo z De Jongiem)
1
Co to jakiś wywiad z więzienia? Bo ten człowiek nie powinien być na wolności
4
Ta informacja zmieniła moje życie o 360°
1
W którą stronę zmierza pilka nozna. Mówię tu o sytuacji Szejków z Newcastle, P$G. Jaki klub będzie następny. Pilka nozna za niedługo albo juz jest bardziej biznesem niz sportem (wiadomo, że od zawsze była, ale o wiele mniejszym stopniu ). Wielo milionowe transfery kiedyś to byl taki smaczek teraz to juz jest codzienność i nikogo nie dziwi taki transfer za 100 mln
2
@PolskiBarcelonista10 jak najbardziej rozumiem, ale dla mnie mecze klubowe są o wiele ciekawsze
7
Jezu, ale bym sobie pooglądał jakis meczyk w ten weekend, ale nieeee musi być przerwa na reprezentacje. Za dużo tych przerw reprezentacyjnych
0
Lakaka moze do Barcy bys chcial dorobić do emerytury
1
Jest ciężko bo gramy w 10. Tego Luuka to nie ma na boisku, a bez dobrej 9 nie da się strzelać bramek
0
@Deeespacito Luuk do zmiany ale klubu
0
Niech ktoś mi powie ile zostało meczy do końca sezonu bo ja nie mogę patrzeć na tego Luuka de jonga
0
Nie ja nie mogę oglądać tego meczu. Tak mnie to w*urwia
1
Nie no k*rwa ten Roberto to jest nieporozumienie
0
Idealne potwierdzenie dlaczego Frenkie De Jong w 40 meczach w pucharach ma 0 goli
1
Roberto okej rozumiem dobry zmiennik jak najbardziej, ale to nie jest pilkarz do pierwszej 11 na litość boską
0
ANSU FATI nic więcej pisać nie trzeba. Gavi dzisiaj bajka, ale miejmy świadomość, że to było Levante które rez jest w kryzysie. Vamos Barca!!
22
W drugiej Araujo za Luuka na 9 innej opcji nie widzę
12
Czy tylko ja jestem takim i*iotą, ze nie mogę się doczekać zeby obejrzeć kolejny mecz Barcy choć i tak wiem jak będzie wyglądała ich gra i będę się znowu wkurzac? Po prostu mam nadzieję, że dzisiaj będzie to wyglądało inaczej na co jest bardzo mała szansa.
0
@roza96 widzisz formę Atletico? Jak nie to spójrz na wyniki 2 ostatnich meczów i które w tabeli sa te dwa zespoły podpowiem (19 i 20). Także i Barcelona i Atletico są w kryzysie choć Barca napewno w większym
0
JEEEEEEEEEEST TO OSTATNIE NAZWISKO!!!!!! Tylko żeby Koeman pod presją nie dawal mu narazie za dużo minut, tylko spokojnie go wprowadzał.