0

No i to jest świetna decyzja, mam nadzieje, ze Ansu to udźwignie. Liczę na niego w tym sezonie!

0

@Deviler chodzi mi o jakieś większe nazwiska, a nie o typa, który napewno nie zostanie kupiony po tym wypożyczeniu

0

Zastanawiam się czemu Barcelona nigdy nie wypozycza zawodników z opcją wykupu jak np. Chelsea Saula.

1

@kaamil1910 wiem, ale wolałem się upewnić bo tylko Barcelona napisała, że jest to obowiązek wykupu. Atletico nic takiego nie napisało, a wiadomo jak to ostatnio w Barcelonie w nic nie można wierzyć

1

Najważniejsze pytanie czy Atletico ma opcje czy obowiązek wykupienia Griezmanna?

0

@pikass14 no i tu się mylisz bo nie sprzedaliśmy go tylko wypożyczyliśmy z opcją wykupu

0

Mozna to skomentować jedynie XDDDD

0

@pikass14 ja rozumiem sprzedaż Griezmanna długi itp., ale nie mogę zrozumieć kupna tego De Jonga nie lepiej było postawić na młodego Manaja?

1

Może zna ktos jeszcze jakiś ch*jowych Holendrów po trzydziesce, podeślijcie Laporcie bo Koeman takich potrzebuje. Dalej nie mogę się otrząsnąć co my zrobiliśmy w tym okienku. Luuk De Jong naprawdę

1

@Mati90fcb pozbywa się szrotu? Ty wiesz, że on chce kupić Luuka De Jonga??

0

A nie chciałem wierzyć jak niektórzy mowili, ze Barcelona skonczy jak Milan. Moi drodzy oni niestety się nie myli to się stało jesteśmy drugim Milanem. Boli to niesamowicie, ale nie opuszcze tego klubu nigdy. Brak słów na to co się wyrabia

0

może ten dostawca to Luuk De Jong w przebraniu xdddd. Japier... to co tu się dzieje to są jaja

1

Xddd ten ostatni news o dostawcy pizzy mistrzostwo

0

Ale wy nic nie myślicie to jest jasne, że to jest wszystko na pokaz i Laporta zbiera hajs na Mbappe tak trudno to zrozumieć

0

@Pawel1985 uczy się od Laporty, ta sama zagrywka, mowi jedno robi drugie

14

Hahahah Luuk De Jong dobra pozartowalismy sobie mozna juz zamykać okienko, bo jeszcze to naprawdę się wydarzy

5

Laporta: od zawsze miałem leb do interesów

0

Ufff.. całe szczęście, że Dollariba odszedł, mam nadzieję, że nie będzie więcej takich co w taki sposób kochają klub. $$$

0

Jest już gdzies potwierdzone, że Emerson na 100% procent odchodzi? Chodzi mi o jakieś wiarygodne źródło

1

@pienaar przeciez on te słowa wypowiedział niecały miesiąc temu i doskonale wiedział jaka jest sytuacja, tak samo bylo z Messim wiedział, że klub nie da rady go zakontraktowac, a i tak wmawiał kibicom, ze Messi zostanie. Bardziej mnie irytuje to, ze mowi jedno po czym robi coś kompletnie na odwrót

26

Slowa Laporta po przybyciu Emersona do Barcelony: "Emerson ma klauzule w wysokości 300 mln euro i mam nadzieję, że będzie w Barcelonie przez wiele lat" po czym zostaje sprzedany po kilkunastu dniach. Coraz bardziej mysle, ze Font moze lepiej by sobie poradzil, on przynajmniej mial jakis projekt, a Laporta narazie rozczarowuje.

4

No i brawo po co nam jakis Emerson przecież mamy Roberto, na miejscu Laporty nie kupowałbym napastnika tylko przetestował tam Roberto bo jest wchestronny i może zagrać na każdej pozycji. Ewentualnie kupilby jakiegoś 30+ napastnika, który zagra w dwóch meczach i później będzie grzal lawe bo wroci Aguero, Fati i Dembele. Od zawsze wiedziałem, że Barcelona ma łeb do interesów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niech tam ktos pozamyka to okno transferowe, bo ja się boję co się jeszcze wydarzy

6

Wytłumaczcie mi po co teraz na 2 dni przed zamknieciem okna transferowego sprzedajemy przyszłościowego PO, zeby kupić jakiegoś starego niepotrzebnego nam napastnika pokroju Braithwaite. Pytam się po co? Ktos tam w tym klubie myśli. No kogo mozemy kupic w tych czasach za 30 mln. Niech to okno się kończy bo mnie krew zaleje. Jeszcze zostaniemy z Roberto na PO, no po prostu za*ebiscie. Szkoda strzępić ryja

2

@Kettger troszeczkę się pomyliłeś, ale spokojnie poprawie cię. Uwaga!
Luuk De Jong (ur. 27 sierpnia 1990 w Aigle) - Znakomity przyszlosciowy Holender. Poprzedni sezon zakonczyl z dorobkiem 4 goli w 34 meczach, grajacy do jutra na pozycji napastnika w Sevilli. XD

0

Uwaga potężny Luuk De jong nadchodzi

0

To jest to!! Depay kocur brawo

2

Odejsc z Barcelony w ten sposób, dla hajsu dokąd...? Do Lipska chlop przegral życie.

0

@SamuraJack ale to były newsy, a dzisiaj jest oficjalka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?