0

Czysto hipotetycznie jak zapatrujecie się na możliwą wymianę Coutinho na Aube?

3

Zwykłe chorągiewki. 3 zespoły ktore zostały pokazały prawdziwe jaja

0

Sczerze wątpię żeby Haland przyszedł do realu jak kupią najpierw Mbappe. Haland to jest typ zawodnika ktory chce być liderem i najlepszym zawodnikiem w ataku. Pomyslcie sobie real sprowadza Mbappe a Barca Halanda. Takie el clasico to by była poezja

35

@ArturS co ty gadasz takiego zawodnika potrzebujemy, który potrafi zaskoczyć nieszablonowym zagraniem, którego rywale się nie będą spodziewać. Jest silny, bierze grę na siebie, jak dla mnie bardzo dobry mecz, przecież to przyjęcie przezucające nad rywalem majstersztyk.

6

Przyszly prezydent Barcy w przyszłości!

2

@Xonar no patrz a jego odbiór dal nam gola na zakończenie spotkania

4

@No1Mesq zapomniałeś o najważniejszym jeszcze jest Fati ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja to bym cię Roberto widzial w innym klubie

2

@Kgorecki2500 boję się co oni tam znaleźli

0

Pomyslcie sobie, że on legenda i zasłużony pilkarz tego klubu musi ciąć wynagrodzenie, a pjanic, umtiti czy coutinho biorą sobie 100% jak mnie to.... denerwuje

3

Ten gość powinien siedzieć za kratami za to co zrobił z tym klubem

0

Mozna kupic wszytsko zbudować drużynę marzen dzięki petro dolarom, ale nigdy ale to nigdy nie kupi się historii. Mowa tu o pewnym chyba najbardziej znienawidzonym na świecie klubiku z Francji

0

Juz gdzies pisałem jak ktoś chce od nas prawego obronce to jest taki jeden Roberto się nazywa

0

Wszyscy juz wiemy gdzie będzie gral i nie rozumiem po co tu jeszcze są o tym newsy zeby nas kibiców dobić czy o co chodzi

0

Ciekaw jestem jak real będzie wyglądał bez pereza, bo jak dla mnie jest jednym z najlepszych prezesów i pokazuje praktycznie na każdym kroku, ze nie bierze jeńców i ma ogromne cojones i potrafi swietnie zarządzać klubem

2

"Trzeba jednak przestrzegać regul" szkoda, ze P$G nie musi ich przestrzegać

0

Przykład zawodnika ktory kocha klub nie pieniądze, a nie czekaj pomyłka

6

Braithwaite i Roberto w pierwszym składzie jeżeli tak to będzie wyglądać w tym sezonie to... ahh szkoda gadac

0

Kto by pomyślał, że przez tyle lat nie znajdziemy godnego następcy Daniego

43

Po tym jak zobaczyłem go zapłakanego doszło do mnie, że to naprawdę koniec. Poczułem taką pustkę, ze nie da się tego opisać. Boli tez to jak został pożegnany to powinno byc pożegnanie przy pełnych trybunach z oklaskami.

6

Wyobrażacie sobie to gdyby Messi powiedział, że będzie grac dla Barcy za darmo. Zszokowało by to wszystkich i byłoby to nie do pomyślenia. Ale szczerze nie chciałbym tego bo taki pilkarz jak on czyli najlepszy na świecie powinien zarabiać należne mu pieniądze. Niech mu się wjedzie w P$G

40

Nie wiem czy jestem gotowy to obejrzeć. To będzie duży bol

0

@jackdaniels to po co robil nam nadzieje, ze wszytsko idzie w dobra strone. Napewno były jakieś przecieki z audytu, ze jest gorzej niż się wydawało, a on dalej nas kibiców kłamał, że wszystko z Messim idzie w dobra strone

5

Nie rozumiem jakim cudem ten Katarski klub z Francji moze pozwolić sobie na opłacanie pensji Messiego, Neymara i Mbappe. Fajnie jakby ich tez obowiązywało finansowe fair play. P*eprzeni szejkowie

1

Nie wiem jak u was, ale do mnie to nadal nie dociera. Dotrze i wtedy zaboli najbardziej jak zobaczę go w innej koszulce niz granatowo bordowej

0

Jak ja nie cierpię tego katarskiego P$G. Nawet jeśli odpukać Messi tam przejdzie to i tak będę im życzył zeby nic nie wygrali. Petro dolary jak City czy wspomniana wyżej druzyna niszczą ten sport. Oni graja w FM w prawdziwym życiu

24

Kiedyś to musiało nadejść, ale czemu w takich okolicznościach. Chciałbym żeby to byl tylko zly sen :(

1

Jest ktoś w stanie wymienić jedna gwiazde la ligi, ktora ma realne szanse wygrać zlota pilke i ktora wznosi la lige na wyżyny i widzowie chcą dla niej oglądać la lige po odejściu Messiego, Neymara, czy Ronaldo. Otóż nie. Chociaż jest jeden taki na B z realu xd

7

Cos czuje, ze w tym sezonie zaatakujemy lige konferencji z Roberto, Umtitim, Pjaniciem na czele. Nie ma slow ktorymi mógłbym zwyzywać Srartomeu. Takie słowa po prostu jeszcze nie powstały. Nie cierpię tego człowieka nie mam do niego ani odrobiny szacunku. Szczerze to juz bardziej szanuje real madyrt od tego smiecia, który zniszczył klub od środka. Niesamowicie jest mi zal, ze trzeba pożegnać najlepszego piłkarza w historii tego klubu w taki sposób. Ale dalej wspieram ten klub mam nadzieje, ze wstaniemy z kolan bo kibicem się jest nie tylko w chwili sławy, ale i w najgorszych momentach. Życzę wszystkim cules wytrwałości bo Barcelona jeszcze napewno wroci na szczyt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?