BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bielnikk albo jeszcze można się rozejrzeć za Gayą
3
@Bobo25 a wiesz, że obejmował zespół po porażce 8:2 z Bayernem i składem nie na miarę Barcelony, a do tego wprowadził wielu młodych z la masii
0
Jeżeli tylko omina go kontuzje to spokojnie wpakuje okolo 20 bramek i wreszcie mamy 9 jeszcze Depay do tego i klasa
0
Pique moze i odejdzie tego lata, ale jestem pewny, że wróci tu jako prezydent :)
14
Liczymy na ciebie Kun :)
13
Dajmy mu czas i niech nabierze doświadczenia, sprzedawanie go byloby głupota
0
Araujo ty tu zostajesz i nigdzie się nie wybierasz, obecnie jest to nasz najlepszy obrońca no co tu dużo mówić jest po prostu czołgiem
5
@LatajacyHolender nie no pewnie dalej dawajmy ogromne pensje zawodnikom gdzie nie wiemy czy nie będą to wydane pieniądze w błoto. Jasno jest podane ze pensja jest mniejsza ale będzie wzrastać za różne osiągnięcia i tak powinno byc
3
Ponoć Lukaku, Martinez, Bastoni i Hakimi maja odejść z Interu no nie powiem jakby Laporcie jakimś cudem udało się kupic Lukaku to bylby cud, ciekawe jak odnalazł by się w Barcelonie
1
@Bobo25 po pierwsze musialby zaplacic odprawę Koemanowi, a lepiej dołożyć to do transferów, po drugiej podaj nazwisko sensownego obecnie trenera na rynku? Po 3 Koeman wyprowadził nas z gówna i należy mu się jeszcze jedna szansa z lepszą kadra. Przyznaj się uwierzyłbyś ze Barcelona z taką kadra i po takim upokorzeniu w lidze mistrzów z Bayernem zdobędzie Puchar króla i będzie walczyć do konca w lidze?
1
Messi zostanie, jestem tego pewny, róbcie screeny
0
bartomeu by z nim przedluzyl kontrakt i jeszcze podwyżkę dal
29
A kto by chciał odejść na jego miejscu jak zarabia takie pieniądze za nic. Tu wychodzi głupota bartomeu dawanie wyskoch kontraktów takim zawodnikom
25
Oraz 0 piłkarzy realu Madryt to trzeba dodać xd
0
@Mroziu bardziej bylem zeby zostal bo jak pokazal cały czas jest na topie, ale jak juz mial odejść to nie do drużyny która walczy o te same cele co my
1
@_Specjalista raczej wątpię sezon temu byl u nas i nie wygraliśmy a tez duzo strzelił. Problem jest taki ze Atletico ma świetna kadrę a my jesteśmy klubem gdzie przychodzą sobie dziadki pokroju Braithwaite czy pjanic i płacimy im kosmiczne pieniądze
0
@PlsNotAtletico to samo Braithwaite i właśnie tego się obawiam jest to sytuacja bez wyjścia
4
K*rwa oddać takiego piłkarza za darmo jak Suarez aj jak to boli
4
Liczę i z całego serca wierze ze Laporta sprzeda tych co się nie sprawdzili czyli polowe kadry ale problem 1 to ze oni nie będą chcieli odejść bo kto im da takiego pieniądze jakie mają teraz a maja długie kontrakty a dwa nie mamy hajsu na transfery jednym słowem jestesmy w dupie
0
Brawa dla bartomeu mial nosa do tej sprzedaży. Gratki dla Suareza za zajebisty sezon, a my powoli możemy dziękować Koemanowi pracy w tym klubie bo wątpię ze bo takiej końcówce sezonu Laporta go zostawi
4
Tego się nie da oglądać, tak oczy bola oni nie potrafią jednej akcji ze spadkowiczem zrobic japie... kończcie juz ta lige
0
Lewandowski królem Polski!!
4
Aguero taki as z rękawa i super zmiennik, a Depay podstawowa 9
0
Mam nadzieje ze to jakiś nie śmieszny zart. Ter stegen jest nietykalny
1
Gdzie Collado się pytam, a je*ac to ważne że jest pjanic i moj ulubiony zawodnik jeden z najlepszych transferów jednego z najlepszych prezesów MATHEUS.
Ja bym dał szanse na 9 Manajowi za Braithwaite ale no cóż eh...
0
Okienko transferowe w la lidze jest od 1 lipca do 31 sierpnia tak?
0
No i pytanie czy mecz z Celta to byl ostatni mecz Naszej największej legendy. Czy ta wspaniała historia zakonczy się porażka 2 : 1 z Celta oby nie i wierze ze Leo poprowadzi jeszcze ta drużynę. Wymarzone odejście Leo to ostatni triumf z Barca w Lidze Mistrzow, marzy mi się to
0
Po prostu nie ma dla niego miejsca w składzie po zmianie formacji na 3 5 2 bo na wahadle nie moglby grac bo jego gra w obronie jest slaba
22
Sprzedaz Neto i postawienie na Peñe jedyny słuszny wybór
3
I na tym zainteresowaniu pozostańmy bo oscar to mam nadzieję przyszlosc tego klubu