BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mysle, ze 11 Barcy byla po prostu trochę za mloda jak na el clasico pomyślcie tylko jak Dest, Araujo, Mingueza, De jong, Pedri, Moriba, Fati podrasna o kilka lat i nabiorą doświadczenia to mam nadzieje będą nie do zatrzymania. Szkoda tej pierwszej połowy w ogólnym rozrachunku zabrakło po raz kolejny osoby kończącej czyli napastnika i odrobiny szczęścia
11
@Martix tak mnie te poprzeczki juz w*urwiaja
1
Tylko ze nie ma o co bo liga jest juz dawno sprzedana i wiadomo kto ją wygra mysle ze dzisiejszy mecz dobitnie to potwierdził ;)
1
K*rwa zjebali tą pierwszą połowę, ale jak oni wyjda na drugą połowę żeby tylko dograć i nie będą z*pierdalac to nie maja czego szukać w tym klubie, zangazowanie i walka do końca, to nie jest jeszcze koniec meczu
3
Ale sa emocje, oby Barca wygrała. Naprzód po 3 punkty!!!!!!!!
0
Gil Manzano - potrzymaj mi piwo
3
K*rwa przedłużenie z nim kontraktu to jest obowiązek on musi tu zostać
1
Tak naprawdę to psg bez Neymara i Mbappe to by nawet z grupy nie wyszło i jak oni odejdą to psg bedzie zwykłym sredniakiem
15
Dla mnie Dembele bedzie skończony jak nie podpisze nowego kontraktu jedynie ze względu na pieniądze. W taki sposób chce się odpłacić Barcy ktora dala mu czas po tym jak trapily go kontuzje nie sprzedali go tylko dali mu kolejne szanse. Powinien się zrekompensować i nie wybrzydzać bo gdyby nie Barca to grałby w jakimś średniaku
0
Mysle, ze pan Munuera w nagrodę za pierwszy klasyk powinien sędziowac jakis mecz w weekend.
Widzę że prześcieradła obsrane przed klasykiem ;)
4
Nie mogę nigdzie zauważyć jak wypowiada się o łokciu w twarz Griezmanna i karnym na Descie. Czemu o tym nie mówił?
9
No tak bramka ewidentnie nie powinna zostać uznana przeciez 20 minut przed zdobyciem bramki tez byl faul i to też oczywiście wpłynęło na akcje j*pierdole to wszystkiego się doczepia zeby tylko Barca wyszła w złym świetle pseudo eksperciki. Jak chlop wywala łokciu Griziemu i nie ma nawet faulu nie mówiąc już o żółtej kartce to jest dobrze
1
Mecz do zapomnienia najważniejsze trzy punkty, Vamos Barca po Mistrzostwo!!!!!
5
Tego sędziego real chyba sprawdza czy do klasyka w sobotę się nada, bo to co on wyprawia na boisku to jest złoto xddddd
0
@JohnnyBarca ja wiem ale jakoś wcześniej tego nie stosowali tylko jak w Barcelonie wyszlo
0
Po tym jak Barca zaczęła grac na 3 obrońców, dziwnym trafem Real i Atletico tez tak zaczeli grac
7
Za takie prowizje dla tych darmozjadów to ja podziękuję
8
Mysle, ze swoją ciężka praca Pimienta zasługuje na poprowadzenie pierwszej druzyny w niedalekiej przyszłości, ale na razie jest Koeman ktory tez wykonuje fantastyczna robotę
1
@horang lekarze zawsze podaja najpóźniejszą możliwą date kontuzji, bo lepiej gdy zawodnik wraca wcześniej i przeciwnicy nie spodziewają się kiedy dokładnie wróci, a zazwyczaj wracaja wcześniej
6
Strasznie nieudolne i bezczelnie skopiowanie, ale Real z tego slynnie np. Cieszynke Messiego tą z pokazaniem swojego nazwiska Ronaldo tez skopiowal, wymyślili by coś swojego
25
Ale nie zapominajmy o tym, że Haland u nas grałby bez przerwy i nie miałby konkurenta bo nie mamy obecnie żadnego napastnika, w Realu jest Benzema, to też może być jeden z czynników za przyjściem do Barcelony
34
To jest zbyt piękne, zeby było prawdziwe
0
Crisu jest w gazie hehehe
0
mozna to skwitować jedynie znakiem XDDDDDDDD
5
Jak dla mnie powinien dostać szanse w presezonie na pokazanie się Koemanowi. Rywalizacja na prawej obronie Dest i Emerson jak dla mnie bomba!!
0
PO CO NAM RABIOT ALBO WIJNALDUM ALBY INNY POMOCNIK SKORO MAMY MORIBE, PUIGA, DE JONGA CZY PEDRIEGO MAM NADZIEJE ŻE TO TYLKO PLOTKI !!!!!!
0
@KamilZ ja to rozumiem, ale mi bardziej chodzi o to, ze oni ciągle się mylą np. Nie potrafią wyleczyć Coutinho i Fatiego ich powrot przedluza się o kilka miesięcy, zle zdiagnozowali Pedriego, za szybko pozwolili grac Araujo, Pique i Robero i odnowiły im się urazy
1
Szczerze jak dla mnie to Laporta powinien wymienić cały sztab medyczny
0
Jedyny czlowiek od bartomu, ktory jest dobry w tym co robi i powinien zostać
0
Uffffffff jaka ulga, oby wrócił ale żeby się nie spieszył tylko wyzdrowiał do końca. Nie mogę doczekać się jego powrotu