1

Mysle, ze 11 Barcy byla po prostu trochę za mloda jak na el clasico pomyślcie tylko jak Dest, Araujo, Mingueza, De jong, Pedri, Moriba, Fati podrasna o kilka lat i nabiorą doświadczenia to mam nadzieje będą nie do zatrzymania. Szkoda tej pierwszej połowy w ogólnym rozrachunku zabrakło po raz kolejny osoby kończącej czyli napastnika i odrobiny szczęścia

11

@Martix tak mnie te poprzeczki juz w*urwiaja

1

Tylko ze nie ma o co bo liga jest juz dawno sprzedana i wiadomo kto ją wygra mysle ze dzisiejszy mecz dobitnie to potwierdził ;)

1

K*rwa zjebali tą pierwszą połowę, ale jak oni wyjda na drugą połowę żeby tylko dograć i nie będą z*pierdalac to nie maja czego szukać w tym klubie, zangazowanie i walka do końca, to nie jest jeszcze koniec meczu

3

Ale sa emocje, oby Barca wygrała. Naprzód po 3 punkty!!!!!!!!

0

Gil Manzano - potrzymaj mi piwo

3

K*rwa przedłużenie z nim kontraktu to jest obowiązek on musi tu zostać

1

Tak naprawdę to psg bez Neymara i Mbappe to by nawet z grupy nie wyszło i jak oni odejdą to psg bedzie zwykłym sredniakiem

15

Dla mnie Dembele bedzie skończony jak nie podpisze nowego kontraktu jedynie ze względu na pieniądze. W taki sposób chce się odpłacić Barcy ktora dala mu czas po tym jak trapily go kontuzje nie sprzedali go tylko dali mu kolejne szanse. Powinien się zrekompensować i nie wybrzydzać bo gdyby nie Barca to grałby w jakimś średniaku

0

Mysle, ze pan Munuera w nagrodę za pierwszy klasyk powinien sędziowac jakis mecz w weekend.
Widzę że prześcieradła obsrane przed klasykiem ;)

4

Nie mogę nigdzie zauważyć jak wypowiada się o łokciu w twarz Griezmanna i karnym na Descie. Czemu o tym nie mówił?

9

No tak bramka ewidentnie nie powinna zostać uznana przeciez 20 minut przed zdobyciem bramki tez byl faul i to też oczywiście wpłynęło na akcje j*pierdole to wszystkiego się doczepia zeby tylko Barca wyszła w złym świetle pseudo eksperciki. Jak chlop wywala łokciu Griziemu i nie ma nawet faulu nie mówiąc już o żółtej kartce to jest dobrze

1

Mecz do zapomnienia najważniejsze trzy punkty, Vamos Barca po Mistrzostwo!!!!!

5

Tego sędziego real chyba sprawdza czy do klasyka w sobotę się nada, bo to co on wyprawia na boisku to jest złoto xddddd

0

@JohnnyBarca ja wiem ale jakoś wcześniej tego nie stosowali tylko jak w Barcelonie wyszlo

0

Po tym jak Barca zaczęła grac na 3 obrońców, dziwnym trafem Real i Atletico tez tak zaczeli grac

7

Za takie prowizje dla tych darmozjadów to ja podziękuję

8

Mysle, ze swoją ciężka praca Pimienta zasługuje na poprowadzenie pierwszej druzyny w niedalekiej przyszłości, ale na razie jest Koeman ktory tez wykonuje fantastyczna robotę

1

@horang lekarze zawsze podaja najpóźniejszą możliwą date kontuzji, bo lepiej gdy zawodnik wraca wcześniej i przeciwnicy nie spodziewają się kiedy dokładnie wróci, a zazwyczaj wracaja wcześniej

6

Strasznie nieudolne i bezczelnie skopiowanie, ale Real z tego slynnie np. Cieszynke Messiego tą z pokazaniem swojego nazwiska Ronaldo tez skopiowal, wymyślili by coś swojego

25

Ale nie zapominajmy o tym, że Haland u nas grałby bez przerwy i nie miałby konkurenta bo nie mamy obecnie żadnego napastnika, w Realu jest Benzema, to też może być jeden z czynników za przyjściem do Barcelony

34

To jest zbyt piękne, zeby było prawdziwe

0

Crisu jest w gazie hehehe

0

mozna to skwitować jedynie znakiem XDDDDDDDD

5

Jak dla mnie powinien dostać szanse w presezonie na pokazanie się Koemanowi. Rywalizacja na prawej obronie Dest i Emerson jak dla mnie bomba!!

0

PO CO NAM RABIOT ALBO WIJNALDUM ALBY INNY POMOCNIK SKORO MAMY MORIBE, PUIGA, DE JONGA CZY PEDRIEGO MAM NADZIEJE ŻE TO TYLKO PLOTKI !!!!!!

0

@KamilZ ja to rozumiem, ale mi bardziej chodzi o to, ze oni ciągle się mylą np. Nie potrafią wyleczyć Coutinho i Fatiego ich powrot przedluza się o kilka miesięcy, zle zdiagnozowali Pedriego, za szybko pozwolili grac Araujo, Pique i Robero i odnowiły im się urazy

1

Szczerze jak dla mnie to Laporta powinien wymienić cały sztab medyczny

0

Jedyny czlowiek od bartomu, ktory jest dobry w tym co robi i powinien zostać

0

Uffffffff jaka ulga, oby wrócił ale żeby się nie spieszył tylko wyzdrowiał do końca. Nie mogę doczekać się jego powrotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?