BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni po prostu w koncertowy sposób spie*dolili szanse na lidera mieli wszystko w swoich rękach a teraz ch*jnia
0
No k*rwa jak ja nie lubi takich druzyn jak Granada. Dwa razy wyszli na polowe oddali dwa celne strzały i dwa gole i k*rwa przez 90 minut jeb*ny autobus w polu karnym.
10
No mnie po*urwi jak on jeszcze raz wystawi tego Robero zamiast Desta i ku*wa Umtitiego zamiast Araujo no jap*erdole. Nadzieja zawsze umiera ostatnia wiadomo ale jak to tak będzie wyglądać to... a szkoda gadać. Tak ki zj*bali dzien ze nic mi się nie chce robić ahh
4
Wątpię żeby Messi odnalazł się w PSG tam graja bardziej defensywnie i liczą na kontry. Tez tam niepewna jest przyszłość Mbappe i Neymara, a bez nich PSG jest napewno słabsze od Barcy. W Barcelonie Messi ma wszystko tez na pewno będzie się liczyło zdanie rodziny a ona jest raczej za pozostaniem na Camp Nou. Tak pięknie napisana historia jak ta Messiego musi skończyć się tam gdzie się zaczęła czyli w klubie który dał mu wszystko i Messi dal wszystko temu klubowi.
5
No i to mi się podoba Laporta robi czystki i nie ma już żadnego pachołka bartomeu w klubie
4
Wygląda to trochę tak jakby Neymar gral na czas z podpisywaniem kontraktu bo tak to juz dawno by go podpisal no chyba ze o czymś nie wiemy i czeka decyzje Messiego. Ja bym chciał bardzo jego powrotu ze względu ze jest świetnym piłkarzem, ale też dlatego, zeby utrzeć nosa temu P$G no i z Neymarem mielibyśmy większe szanse na wygranie upragnionej Ligi Mistrzow bo jest to zawodnik ktory sam moze rozstrzygnąć mecz
0
@DIPENNN Pique jest u schyłku swojej kariery wiec zostają Lenglet, Garcia i Mingueza ktory tez moze grac na prawej obronie patrząc na to ze Barca gra trojka obrońcą to jest 3 podstawowych i po jednym na każdego zmiennik więc nie bardzo rozumiem twoj sarkazm ;)
8
Może ktoś powinien uświadomić Tuchela, że ma Giroud na ławce bo na tego Wernera to się nie da patrzeć
3
De light, Araujo i Pau Torres tak bym widział obronę Barcy plus oczywiście Garcia,Mingueza,Pique i Lenglet do rotacji
3
No i po co nam takie transfery jak Trincao jak mamy lepszych w szkolce za darmo oraz trenera, ktory na tych mlodych stawia
2
Dziwi się ze Barca chciala go sprzedać jak kupili go za taka kasę on miał klub w dupie ciągle się spoznial ciągle kontuzje zle się prowadził. Powinien być wdzięczny ze Barca dala mu nie dwie a trzy szanse i powinien jeszcze obniżyć pensje, a jak mu się coś nie podoba to dzwi otwarte
12
@Uukasz_93 a jak nie uda się sprowadzić Gayi, a jest duże prawdopodobieństwo na to to warto spojrzeć i dać szansę Alejandro Balde z rezerw, a co do reszty to się w zupełności z tobą zgadzam
0
Gooooooooooooooooool
1
Xdddddddddd przeczytałem tylko tytuł i nie mam zamiaru czytać dalej jego wypowiedzi elo
8
Dest w pierwszym za Roberto to jest obowiązek Koemana
31
W dalszym ciągu nie wiem jakim cudem. Taka ciekawa statystyka Barca 8 fauli 2 żółte kartki nie wiem za co Lenglet ale okej Getafe 15 fauli z czego niektóre bardzo ostre 0 żółtych kartek ciekawie
6
Zwyciestwo bardzo cieszy. Leo to najlepszy pilkarz na świecie ale to wiadomo GOAT. Do poprawy gra w obronie sami sobie strzelamy bramki i robimy pod górkę, ale jedziemy dalej po mistrzostwo jeszcze 7 finałów Vamos Barca
0
Cieszmy się, że żyjemy w czasach Messiego KRÓL❤
20
Messi jest Bogiem jakie on ma serce oddać karnego gdy masz szanse na hat trick
1
I za dwa faule tego samego zawodnika niema kartki brawa dla arbitra
0
No i kolejna kontuzja jeszcze Mingueza ktory się świetnie rozwija j*pierdole
0
Goooooooooooooool
2
Za takie coś żółta co on miał zrobic jak chlop na niego wbiega i jeszcze zachacza go ręką smiech na sali xddddd
18
Szczerze to uwielbiam jego wywiady
1
@kejdzi pomysl sobie jakim hipokrytą jest prezes psg chlop wplakowal mnostwo milionów w ten klub napewno zlamal finansowe fair play a teraz wielce broni uefy i stoi na straży porządku to juz jest szczyt hipokryzji
1
Raz zostaje i napewno przedłuży kontrakt, a za chwile znowu, że jest gotowy przenieść się do Barcelony i tak w kółko
2
Ale mnie w*urwia juz ta szydera z niego chlop moze i nie ma takich umiejętności zeby być w tym klubie ale jak juz jest na boisku to walczy i widać że mu zależy. Jestem przekonany ze kazdy dosłownie każdy z was jeżeli mialby ofertę z Barcy to by ją przyjął nie ważne czy tam grasz ale jak juz jesteś w tym klubie to jest to niesamowite osiągnięcie
2
Za to co robi Uefa ostatnimi czasy obraza ludzi straszy coraz bardziej przekonuje mnie ta Superliga po prostu pali im się grunt pod nogami
0
Liczy chyba ma ofertę z Bayernu albo City
0
@itmustbejoke no muszą cos uzgodnić po uefa może ich wykluczyć z rozgrywek klubowych a do tego Laliga nie może dopuścić bo straciliby mnostwo kasy