28

Dobry wieczór wszystkim ja chciałem tylko przypomnieć ze Ter Stegen to najlepszy bramkarz ma świecie dziekuje

0

@konrad1661 zawsze moze przytrafić się gorszy dzień albo forma, a najwazniejsza jest walka do końca i wiara w drużynę. Mam nadzieje ze po rewanżu zmienisz zdanie, powodzonka ;)

3

Szczerze jezeli Barca zagra tak z Psg i zostawi serducho na boisku to będę miał gdzieś czy przejdą dalej czy nie najważniejsze żeby się dobrze zaprezentowali i pokazali charakter

3

A to nie gramy w finale z Realem Madryt. Hehehe

4

@Czeresniafcb pacholek bartomeu chcial po prostu jak najdłużej mieć swoje 5 minut

0

No i oczywiście teraz jest płacz, a wystarczyło strzelić karnego ale wiadomo lepiej zamiast przyznać się do błędu to lepiej zwalić na arbitra, który i tak pomagał Sevilli bo tyle co oni mieli fauli a tak mało kartek

3

Wyobraźcie sobie jakby tam były pełne trybuny to by było coś pięknego i niezwykłego, wszyscy by szaleli brakuje mi tych kibiców na stadionach

4

I pyk remontada siadła. Brawo druzyna❤

10

Swietna decyzja. Cały zespół dzis z*pieprzal na boisku. Taką Barce chcemy oglądać zawsze :)

49

K*rwa kocham ich, za takie momenty kocham piłkę nożną. Brawo Barca. To jest Barca ktora chcemy oglądać walczaca do końca i tłamsząca rywala. Wrocila stara dobra Barcelona. Ter Stegen i Pique największymi bohaterami ale brawa dla całego zespołu. Visca el Barca❤❤❤

0

Wooooooooow Dembele ty kocie

0

@Naturopata uważasz że Pedri jest słaby, dobrze rozumiem?

8

Najlepszy trener na świecie, wątpię żeby kiedyś się taki jeszcze znalazl. Jego Barcelona to byl po prostu potwór

0

No i zaj*biscie. Chlop jest kocurem

0

Powiem jedno ten chlop ma niezle nasrane w bani

8

Xddddd ten zart im się akurat udal

2

Fajnie ze Pedri tak szybko wrócił, ale ja bym jeszcze nie ryzykowal i dal szanse Puiqowi albo Moribie. Lepiej żeby Pedri byl gotowy na Psg

0

Freixa niech on się nie pogrąża nie wiem skąd on się tu wziął, wszyscy tylko nie on pachołek bartomeu

1

Po prostu kot, oby tych meczy bylo jeszcze wiele i żeby zdrowie dopisalo

2

Ale po co się spieszyć, niech się wyleczy do końca bo będzie jak z Araujo czy Roberto

1

Moriba super chlopak, oby Koeman dawal mu więcej szans. Super jest to ze Messi chce mu pomóc i szuka go zeby zagrać z nim klepkę. Przyszlosc w pomocy to coś pięknego: Moriba,Pedri

5

Brawa dla Koemana wygral ten mecz taktycznie wreszcie. Ten mecz mozna skwitować tak: Zemsta bywa slodka

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. Vamos Barca!

0

No i git, szczerze to zamiast niego milion razy bardziej wolałbym czołga Lukaku

0

Cieszy mnie to nazwisko na A w linii obronnej

11

"Koeman, który może mieć wątpliwości co do braku rytmu meczowego obrońcy". Czy to nie było tak ze Pique zagrał z Psg od pierwszej minuty po kilku miesiącach przerwy, a Araujo nie gra przez kilka tygodni trochę dziwne to

0

Messi KRÓL!!!!!!!!

0

I patrzcie jak wygląda gra Messiego jak ma napastnika naprzeciwko sobie

0

Marcin wybacz ze powiedziałem na ciebie ze słowo.

0

@lj89 pjanic tez nie, ale nie ma nikogo innego na te pozycje oprócz niego busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?