BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Dobry wieczór wszystkim ja chciałem tylko przypomnieć ze Ter Stegen to najlepszy bramkarz ma świecie dziekuje
0
@konrad1661 zawsze moze przytrafić się gorszy dzień albo forma, a najwazniejsza jest walka do końca i wiara w drużynę. Mam nadzieje ze po rewanżu zmienisz zdanie, powodzonka ;)
3
Szczerze jezeli Barca zagra tak z Psg i zostawi serducho na boisku to będę miał gdzieś czy przejdą dalej czy nie najważniejsze żeby się dobrze zaprezentowali i pokazali charakter
3
A to nie gramy w finale z Realem Madryt. Hehehe
4
@Czeresniafcb pacholek bartomeu chcial po prostu jak najdłużej mieć swoje 5 minut
0
No i oczywiście teraz jest płacz, a wystarczyło strzelić karnego ale wiadomo lepiej zamiast przyznać się do błędu to lepiej zwalić na arbitra, który i tak pomagał Sevilli bo tyle co oni mieli fauli a tak mało kartek
3
Wyobraźcie sobie jakby tam były pełne trybuny to by było coś pięknego i niezwykłego, wszyscy by szaleli brakuje mi tych kibiców na stadionach
4
I pyk remontada siadła. Brawo druzyna❤
10
Swietna decyzja. Cały zespół dzis z*pieprzal na boisku. Taką Barce chcemy oglądać zawsze :)
49
K*rwa kocham ich, za takie momenty kocham piłkę nożną. Brawo Barca. To jest Barca ktora chcemy oglądać walczaca do końca i tłamsząca rywala. Wrocila stara dobra Barcelona. Ter Stegen i Pique największymi bohaterami ale brawa dla całego zespołu. Visca el Barca❤❤❤
0
Wooooooooow Dembele ty kocie
0
@Naturopata uważasz że Pedri jest słaby, dobrze rozumiem?
8
Najlepszy trener na świecie, wątpię żeby kiedyś się taki jeszcze znalazl. Jego Barcelona to byl po prostu potwór
0
No i zaj*biscie. Chlop jest kocurem
0
Powiem jedno ten chlop ma niezle nasrane w bani
8
Xddddd ten zart im się akurat udal
2
Fajnie ze Pedri tak szybko wrócił, ale ja bym jeszcze nie ryzykowal i dal szanse Puiqowi albo Moribie. Lepiej żeby Pedri byl gotowy na Psg
0
Freixa niech on się nie pogrąża nie wiem skąd on się tu wziął, wszyscy tylko nie on pachołek bartomeu
1
Po prostu kot, oby tych meczy bylo jeszcze wiele i żeby zdrowie dopisalo
2
Ale po co się spieszyć, niech się wyleczy do końca bo będzie jak z Araujo czy Roberto
1
Moriba super chlopak, oby Koeman dawal mu więcej szans. Super jest to ze Messi chce mu pomóc i szuka go zeby zagrać z nim klepkę. Przyszlosc w pomocy to coś pięknego: Moriba,Pedri
5
Brawa dla Koemana wygral ten mecz taktycznie wreszcie. Ten mecz mozna skwitować tak: Zemsta bywa slodka
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. Vamos Barca!
0
No i git, szczerze to zamiast niego milion razy bardziej wolałbym czołga Lukaku
0
Cieszy mnie to nazwisko na A w linii obronnej
11
"Koeman, który może mieć wątpliwości co do braku rytmu meczowego obrońcy". Czy to nie było tak ze Pique zagrał z Psg od pierwszej minuty po kilku miesiącach przerwy, a Araujo nie gra przez kilka tygodni trochę dziwne to
0
Messi KRÓL!!!!!!!!
0
I patrzcie jak wygląda gra Messiego jak ma napastnika naprzeciwko sobie
0
Marcin wybacz ze powiedziałem na ciebie ze słowo.
0
@lj89 pjanic tez nie, ale nie ma nikogo innego na te pozycje oprócz niego busiego