1

@norbi77 nie ciężko jest zobaczyć grymas bólu na twarzy zawodnika

4

Pytanie czy jest sens ryzykować kolejnym urazem skoro jeszcze go nie wyleczył

0

Wreszcie Grizi czekaliśmy na ciebie

1

Szczerze mówiąc jestem w szoku bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Messi i De jong najlepsi w tej połowie, Griezmann bardzo dobry mecz wreszcie dopisuje mu szczęście. No i Messi odpalil dawno z wolnego nie strzelił on jeszcze walki o pichichi nie odpuścil. Mały minus dokładność to można jedynie poprawić ale jest super

6

Mysle ze Koeman tak stawia na Busiego bo jest on zawodnikiem bardziej grającym defensywnie niżeli Pjanic czym chce odciążyć De jonga

3

No niestety w Barcelonie prędko nie zadebiutuje ani nie dostanie żadnych minut gdyż musi grac Busquets

17

Moriba ciekawe czy dostanie szanse

1

Obawiam sie Busquetsa i Lengleta w meczu z PSG oni kontra Neymar i niesamowicie szybki Mbappe to może być dla nas zabójcze

5

Pedri robi niewyobrazalna robotę, to co ten chłopak gra wow, młody Iniesta. Jego współpraca z Messim az milo się na to patrzy

0

No i bardzo dobrze potrzebujemy jak najszybciej mieć prezydenta zeby ogarnął caly ten burdel

1

@KaroLOCO tutaj chodziło mi akurat o Laporte

0

Wyzywanie realu i siebie na wzajem totalny bezsens co nam kibicom to daje nie lepiej mówić o tym jak zmienic sytuacje co można poprawić to nie obrażanie siebie nawzajem i realu

4

Przeciez i tak wiadomo ze wygra Laporta albo Font ze wskazaniem na tego pierwszego, wiec nie wiem po co ci wymienieni w artykule chcą więcej czasu

0

Dla mnie Boadu wyglada najciekawiej. Bez sensu kupować zawodnika ktory moze grac na kilku pozycjach bo skonczy się tak ze na żadnej nie bedzie prezentował się dobrze potrzebujemy 9 to kupmy zawodnika występującego tylko na tej pozycji a nie ze moze gra jeszcze na skrzydle

7

Świetna wiadomość z chęcią zobacze tego młodziaka.

13

Ale co was tak dziwi przecież Ronaldo strzela gole w Juventusie który zdominowal serie A i wygral te rozgrywki 9nrayz z rzędu wiec jest to wielki wyczyn Portugalczyka, a Messi zdobył tylko 20 bramek i 20 asyst gdzie nikomu oprócz Henryemu udało się to i ciągnął grę Barcelony więc wybór jak najbardziej słuszny XDD o Neymarze juz nie będę wspominal bo nie ma sensu

24

Mozna pogratulować debilizmu bartomeu. Jak już tak bardzo chcial go sprzedać to na litosc boską nie do rywala w walce o mistrzostwo

0

Kurcze jak widzę grę Bukayo Saki z Arsenalu po prostu wow. Bardzo chętnie zobaczył bym go w Barcelonie. Ogromny talent

0

Szkoda tej pierwszej kontuzji bo początek sezonu mial naprawdę obiecujacy co niezmienia faktu ze od piłkarza za którego zapłacono 120 mln oczekuje się zdecydowanie więcej

0

Bardzo dobra decyzja o wypozyczeniu tylko inny klub byłby lepsza opcja a nie Getafe grajace antyfutbol

1

No i te ostatnie spotkania w tym gownianym roku podsumowują jak nisko upadły dwa hiszpańskie giganty. Przykro się na to patrzy
:(

2

@Naturopata to by nawet połowa się nie uzbierała

1

Pogadali sobie o pogodzie i o tym ze jak przejdą juz do realu to żeby nam za dużo goli nie nastrzelali :))

1

Dziewiątka w Barcelonie jest potrzebna na wczoraj ale czy ja wiem czy Depay bedzie dobrym wyborem

0

@mikokarla no i ch*j bombki strzelił

0

Mozna było gorzej skończyć rok kontuzja Coutinho, fatalna gra, walka o co najwyżej 3,4 miejsce bo mistrzostwo juz raczej stracone. Ciężko napisac cos dobrego, szkoda mi Araujo popełnił wielki błąd ale nie można go odrazi skreślać. J*BAC 2020 ROK

2

Proszę państwa doczekaliśmy czasow gdzie Barcelona gra piach z eibarem który jest jedno miejsce nad strefa spadkowa niema żadnej nadzieji na lepsza grę a co gorsza na walke o tytuł. Nie wiem czy można soccer więcej dodac niz to ze Barca jest tak naprawdę średniakiem

1

@Coutinho007 +1 byczku

4

Wielki plus dla Koemana i Scheudera za ustawienie. Pedri to jest po prostu kocur, diamencik

3

Legenda ktora pozostanie na zawsze w naszych sercach. ❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?