1

Jak dla mnie nie ważny juz jest wynik bo raczej nierealne zeby awansować, ale licze ze zostawią serducho na murawie i będą z*pieprząc zeby za wszelką cenę wygrać i wyjsc z tego z twarzą

2

Tak się zastanawiam kto byłby idealny do duetu z Araujo bo Pique,Lenglet i Umtiti to jest totalna porażka za wolni i za mało zwrotni jakieś propozycje ktos ma? Oczywiście czysto hipotetycznie patrząc na obecną sytuację finansową

5

@drozdi najgorsze nikt ich nie będzie chciał kupic

0

Ter stegem
Dest araujo alaba davies
De jong kimmich pedri
Messi mbappe fati
To TYLKO marzenie

A jak Messi odejdzie to
Fati Haland Mbappe

2

Tak szczerze tego juz za wiele, za dużo upadków, pośmiewiska. Trzeba se pożegnać z braithwaite,pjanic,firpo,lenglet,umtiti,pique,busquets,fernandes,griezmann,coutinho. Trzeba tu zrobić porządna rewolucje W*pierdolic ten szrot w pizdu kto ich k*urwa kupił. Jesteśmy jednym wielkim posmiewiskiem. Marzeniem jest żeby to wyglądało tak:
Ter stegem
Dest araujo alaba davies
De jong kimmich pedri
Messi mbappe fati
Ale niestety to TYLKO marzenia
A myslac juz o erze po Messim bo jak dla mnie to się w*urwil i na bank odejdzie to atak marzenie to
Fati Haland Mbappe

3

@monsterrize no rzeczywiście kupic Aguero 34 a sprzedaliśmy Suareza 34 świetny deal odmładzający kadre

6

Jest najlepszy na świecie to zarabia najwiecej proste

5

@Avatarr na lewej stronie mamy już dzika w postaci Fatiego ;)

1

Patrząc na to ze niewazne kto odchodzi z Barcelony strzela nam bramkę to cale szczęście ze nie ma Neymara bo napewno by coś nam strzelił

2

Nagle dziala var szkoda ze w meczu z Sevilla go zabrakło

2

Kosmos najlepszy pilkarz wszechczasow. Oglądanie jego gry to czysta przyjemność. Jak dla mnie za to co zrobił i cały czas robi dla tego klubu to sa śmieszne pieniądze co on zarabia o wiele więcej nam daje i sportowo i marketingowo

1

@mikokarla ja tez popieram odejście Rakiticia i Suareza ale nie do ligowych rywali bo to się na Barcelonie msci

0

Kurde to co robi Gundogan w tym sezonie, a przede wszystkim City jest niepojete, jak dla mnie najwiekszy faworyt do wygrania ligi mistrzów

1

No chyba ich p*jebalo

0

Psg bez ataku, a Barca bez obrony

1

@yoli dobrze kogoś byś wpuścił jak pol składu jest kontuzjowane. Pene, Neto a może Fernandesa co?

1

Jeszcze raz wielkie brawa dla Pana B. Powoli to juz pewne Suarez wygrywa Atletico mistrzostwo

6

Postawienie na Koemana w tak trudnym momencie bylo starałem w dziesiątkę, chlop ktory nie ma takiej kadry jak miało wielu poprzedników potrafił cos z niej zrobic należą mu się brawa. Jedna z nielicznych dobrych decyzji Bartomeu

0

Ale takie zwycięstwa są o wiele lepsze niż takie spokojne 2 : 0, takie mecze budują niesamowicie drużynę, brakowało mi takiej walki do końca i goli w końcówkach

25

Jeszcze ktos ma jakieś wątpliwości czemu Messi tyle zarabia jak tak to radzę wziąć duży rozbieg i p*erdolnac głową w sciane, a później obejrzeć mecz z Betisem

4

Sędziowanie w tym meczu to jakiś zart wszystko pod Betis i tylko zaznacze ze Barca sfaulowala 7 razy 3 żółte kartki, a Betis 21 razy i 1 żółta kartka no to sa jakieś jaja

4

Messi to jest kosmita jak wszedł gra zmieniła się o 180°, Trincao wreszcie strzelił ale za to jak pięknie i jak ważny gol

0

@kondrel19 możliwe tylko Koeman zawsze w wywiadach powtarza jezeli Messi jest zdrowy to zawsze będzie gral wiec nie wiem

0

Czyli Messi jakiś uraz

3

Mysle, ze dzieki niemu mogłoby przyjść do Barcy wiele talentów z Ajaxu

22

Jak dla mnie dwóch prawych obrońców Dest i Emerson ciekawa rywalizacja by była, obaj by się napędzali, myślę że powinni dac mu szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności

0

No to było pewne. Podgrzane kuleczki jak nic :)

1

@Nazija ale pamiętajmy ze jest jeszcze młody, a to jego dopiero pierwszy sezon, a w ofensywie radzi sobie naprawde niezle

4

Mysle ze Koeman po tak długiej przerwie za szybko go wprowadził od razu do pierwszego składu, wydaje mi się ze powinien stopniowo wchodzić z ławki

0

Ale mnie wkurzaja ci frajerzy z paryza od tej kasy to im się we łbie pomieszało wypowiadają się o Messim jakby był wolnym zawodnikiem bez klubu zeby do nich przyszedl, odrobinę szacunku nie zaszkodzi, a my im jeszcze oddajemy zawodnkow za darmo (Rafinha).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?