BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie nie ważny juz jest wynik bo raczej nierealne zeby awansować, ale licze ze zostawią serducho na murawie i będą z*pieprząc zeby za wszelką cenę wygrać i wyjsc z tego z twarzą
2
Tak się zastanawiam kto byłby idealny do duetu z Araujo bo Pique,Lenglet i Umtiti to jest totalna porażka za wolni i za mało zwrotni jakieś propozycje ktos ma? Oczywiście czysto hipotetycznie patrząc na obecną sytuację finansową
5
@drozdi najgorsze nikt ich nie będzie chciał kupic
0
Ter stegem
Dest araujo alaba davies
De jong kimmich pedri
Messi mbappe fati
To TYLKO marzenie
A jak Messi odejdzie to
Fati Haland Mbappe
2
Tak szczerze tego juz za wiele, za dużo upadków, pośmiewiska. Trzeba se pożegnać z braithwaite,pjanic,firpo,lenglet,umtiti,pique,busquets,fernandes,griezmann,coutinho. Trzeba tu zrobić porządna rewolucje W*pierdolic ten szrot w pizdu kto ich k*urwa kupił. Jesteśmy jednym wielkim posmiewiskiem. Marzeniem jest żeby to wyglądało tak:
Ter stegem
Dest araujo alaba davies
De jong kimmich pedri
Messi mbappe fati
Ale niestety to TYLKO marzenia
A myslac juz o erze po Messim bo jak dla mnie to się w*urwil i na bank odejdzie to atak marzenie to
Fati Haland Mbappe
3
@monsterrize no rzeczywiście kupic Aguero 34 a sprzedaliśmy Suareza 34 świetny deal odmładzający kadre
6
Jest najlepszy na świecie to zarabia najwiecej proste
5
@Avatarr na lewej stronie mamy już dzika w postaci Fatiego ;)
1
Patrząc na to ze niewazne kto odchodzi z Barcelony strzela nam bramkę to cale szczęście ze nie ma Neymara bo napewno by coś nam strzelił
2
Nagle dziala var szkoda ze w meczu z Sevilla go zabrakło
2
Kosmos najlepszy pilkarz wszechczasow. Oglądanie jego gry to czysta przyjemność. Jak dla mnie za to co zrobił i cały czas robi dla tego klubu to sa śmieszne pieniądze co on zarabia o wiele więcej nam daje i sportowo i marketingowo
1
@mikokarla ja tez popieram odejście Rakiticia i Suareza ale nie do ligowych rywali bo to się na Barcelonie msci
0
Kurde to co robi Gundogan w tym sezonie, a przede wszystkim City jest niepojete, jak dla mnie najwiekszy faworyt do wygrania ligi mistrzów
1
No chyba ich p*jebalo
0
Psg bez ataku, a Barca bez obrony
1
@yoli dobrze kogoś byś wpuścił jak pol składu jest kontuzjowane. Pene, Neto a może Fernandesa co?
1
Jeszcze raz wielkie brawa dla Pana B. Powoli to juz pewne Suarez wygrywa Atletico mistrzostwo
6
Postawienie na Koemana w tak trudnym momencie bylo starałem w dziesiątkę, chlop ktory nie ma takiej kadry jak miało wielu poprzedników potrafił cos z niej zrobic należą mu się brawa. Jedna z nielicznych dobrych decyzji Bartomeu
0
Ale takie zwycięstwa są o wiele lepsze niż takie spokojne 2 : 0, takie mecze budują niesamowicie drużynę, brakowało mi takiej walki do końca i goli w końcówkach
25
Jeszcze ktos ma jakieś wątpliwości czemu Messi tyle zarabia jak tak to radzę wziąć duży rozbieg i p*erdolnac głową w sciane, a później obejrzeć mecz z Betisem
4
Sędziowanie w tym meczu to jakiś zart wszystko pod Betis i tylko zaznacze ze Barca sfaulowala 7 razy 3 żółte kartki, a Betis 21 razy i 1 żółta kartka no to sa jakieś jaja
4
Messi to jest kosmita jak wszedł gra zmieniła się o 180°, Trincao wreszcie strzelił ale za to jak pięknie i jak ważny gol
0
@kondrel19 możliwe tylko Koeman zawsze w wywiadach powtarza jezeli Messi jest zdrowy to zawsze będzie gral wiec nie wiem
0
Czyli Messi jakiś uraz
3
Mysle, ze dzieki niemu mogłoby przyjść do Barcy wiele talentów z Ajaxu
22
Jak dla mnie dwóch prawych obrońców Dest i Emerson ciekawa rywalizacja by była, obaj by się napędzali, myślę że powinni dac mu szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności
0
No to było pewne. Podgrzane kuleczki jak nic :)
1
@Nazija ale pamiętajmy ze jest jeszcze młody, a to jego dopiero pierwszy sezon, a w ofensywie radzi sobie naprawde niezle
4
Mysle ze Koeman po tak długiej przerwie za szybko go wprowadził od razu do pierwszego składu, wydaje mi się ze powinien stopniowo wchodzić z ławki
0
Ale mnie wkurzaja ci frajerzy z paryza od tej kasy to im się we łbie pomieszało wypowiadają się o Messim jakby był wolnym zawodnikiem bez klubu zeby do nich przyszedl, odrobinę szacunku nie zaszkodzi, a my im jeszcze oddajemy zawodnkow za darmo (Rafinha).